وقتی نوبت به پایه گذاری می رسد ، سهام زیاد است. یک انتخاب غلط می تواند ظاهر کامل آرایش را از بین ببرد (وصله ، اکسیداسیون ، درخشش و چین و چروک شدن همه از مجرمین رایج است). اما مورد مناسب زندگی شما را تغییر می دهد (به هر حال تا حدی).

کار در این صنعت به معنای این است که من همیشه کار خود را در آزمایش بنیادهای جدید قرار داده ام. و موضوع امروز بنیاد مایع بدون وزنه Urban Decay Stay Naked است. این یک آزمایش جاده جالب برای من است زیرا من تقریباً همیشه از محصولات سبک مانند تیغ ابرو برای اصلاح صورت، شبنم و شفاف استفاده می کنم. با این حال ، این یک محصول کاملاً پوشیده ، نیمه مات و دارای لباس بلند است. اما اگر چیزی وجود داشته باشد ، این باعث می شود من یک منتقد سخت گیرتر باشم – در زیر ، بررسی کامل من را بخوانید

بنیاد بدون وزنه برهنه بمانید

بهترین برای: انواع پوست ، اما به طور خاص طبیعی ، ترکیبی و چرب. همچنین مناسب کسانی است که پوشش کامل و پوشش مات را ترجیح می دهند.

موارد استفاده: از این محصول می توان به عنوان یک محصول پوشش دهنده صورت استفاده کرد

تمیز؟ آره

آلرژی های بالقوه: هیچ کدام

قیمت: 39 دلار

درباره برند: Urban Decay یک برند زیبایی در کالیفرنیا است که در سال 1996 توسط وندی زمنیر تاسیس شد. این محصول به دلیل روش تدریجی در آرایش و محصولات شاخصی مانند پالت برهنه و اسپری تنظیم کننده تمام روز ، شناخته شده است (و مورد علاقه آن است).

درباره پوست من: متعادل به ترکیب
می توانم از گونه و پیشانی ام احساس سفتی و خشکی کنم ، اما بینی و چانه ام مستعد درخشش است. در زمینه پی ، من به طور معمول یک رنگ طبیعی و خنک تر را دوست دارم (اما این به روز ، مکانی که می روم و احساس پوست من بستگی دارد).

نحوه درخواست: سه گزینه مختلف
افکار من این است که پایه و اساس کمی تلاش آرایش “خود را انتخاب کن ماجراجویی” است. اما وب سایت Urban Decay بسته به پایان مورد نظر ، در واقع سه گزینه برنامه را شرح می دهد:

پوشش نور: از برس نرم و کرکی پخش کننده یا اسفنج مورد علاقه خود استفاده کنید.
پوشش متوسط: با اسفنج مخلوط ساخته شود.
پوشش کامل: از برس مسطح استفاده کنید.

من هم اسفنج و هم یک برس نرم و کرکی سه گوش کردم و به طرز شگفت آوری قلم مو را ترجیح دادم (من بسیار به زیبایی و زیبایی خود وابسته ام). من از روش تهیه و پخش شدن محصول در پوستم خوشم آمد. اشتباه نکنید ، اسفنج خوب بود ، اما از آنجا که کمی ضخیم تر است و تا پایان نرم و مات خشک می شود ، به نظر می رسید که قلم مو یک شکل بی نظیرتر به من می دهد. برای دستیابی به حداکثر پوشش ، من توصیه فوق را می گیرم و از یک برس مسطح استفاده می کنم.

نتایج: پوشش طبیعی
بنیاد UD
EMILY ALGAR / طراحی توسط CRISTINA CIANCI
همانطور که گفته شد ، من معمولاً سراغ فرمول های پایه بلند ، مات و پوشاننده کامل نمی روم (من یک دختر سبک وزن و شبنم هستم). اما این باعث تعجب من شد. پر بود ، اما هنوز هم احساس می کرد که اجازه می دهد بافت پوست من درخشان شود. من همچنین از پایان مات (مخصوصاً جایی که الان در میان تابستان سیدنی ، AU هستم) بدشان نمی آید). این نرم و طبیعی بود – ضخیم و ضخیم نبود.

ویژگی اصلی که ذهن من را به باد داد ، پودر ماندن بود. من این را مخصوصاً در یک روز طولانی پوشیدم (من دارم صحبت می کنم 5 صبح بیدار شدن برای کار و یک شام کوچک که درست قبل از نیمه شب بسته شد). من که ویرایشگر زیبایی هستم ، وقتی که به خانه رسیدم با کمال خونسردی آرایش خود را پاک کردم و متعجب شدم که هنوز کاملا عالی به نظر می رسد. تازه ، یکنواخت و نرم بود (و انتقال صفر روی ژاکت کرم من بود!) من حداقل گفتم تحت تأثیر قرار گرفتم.

ارزش: متوسط
UD برهنه بمانید
پوسیدگی شهری بنیاد بدون وزن برهنه بمانید 39 دلار
فروشگاه
این محصول 39 دلار است که در بحث رده پایه های لوکس تقریبا متوسط ​​است. اگر به دنبال گزینه ای مناسب برای بودجه هستید (مطمئناً در مورد این موارد زیر) مطمئناً گزینه های مشابه داروخانه نیز در دسترس است ، اما فکر می کنم این خرید تضمینی باشد. این احساس عالی است ، خوب می پوشد ، طیف مناسبی از سایه ها وجود دارد و بطری شیشه ای سنگین یک عنصر اعتبار را اضافه می کند. همچنین وگان و بی رحمی است (دوست داشتن چیست؟)

محصولات مشابه
بنیاد رفع استودیوی MAC Cosmetics: اگر می خواهید یک فونداسیون کامل با روکش مات طبیعی داشته باشید ، این مناسب شما است. دامنه سایه نیز شگفت انگیز است.

بنیاد Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place: این موضوع از نظر ماندگاری بی نظیر است. در حالیکه این پوشش کاملاً مناسب است ، شما می توانید یک قطره سرم یا روغن صورت را مخلوط کنید تا براقیت آن سبک تر و خوش آب و هوا باشد.

بنیاد لباس بلند مات Fitness Beauty توسط Rihanna Pro Filt’r Soft: ریحانا می تواند بسیاری از کارها را به خوبی انجام دهد ، شامل فرمولاسیون پایه. این یک مات نرم است که درخشش را فرو می نشاند اما در برابر درخشش سازش نخواهد کرد.

e.l.f. لوازم آرایشی و بهداشتی Flawless Finish Foundation: با 6 دلار ، عشق بسیاری به این قهرمان داروخانه وجود دارد. فوق العاده مات است و در کنترل درخشندگی کار خارق العاده ای انجام می دهد (بنابراین برای انواع پوست روغن کاری عالی است).

حکم نهایی: مناسب برای موارد خاص
به طور کلی ، بنیاد مایع بدون وزنی Urban Decay Stay Naked Stay Lans همان کاری را که می گوید انجام می دهد: روشن بماند و پوشش مناسبی را ارائه دهد (اما تازه بماند). سایه ها عالی هستند ، قیمت مناسب هستند و روی پوست احساس خوبی دارند. گرچه فکر نمی کنم مدام از آن استفاده کنم ، مطمئناً دفعه دیگر که مرطوب باشد یا از قدرت آن استفاده کنم

منبع: http://gg.gg/nmbd3

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد