Pelosi و Sumer پیشنهاد کمک دو جانبه 908 میلیارد دلاری Covid را به عنوان مبنای بسته دریافت کردند


واشنگتن – نانسی پلوسی و چاک شومر ، رهبران برجسته دموکرات ها در مجلس و سنا ، از استفاده از بسته کمک قطع شده Covid-19 به ارزش 908 میلیارد دلار که توسط گروهی از قانون گذاران دو حزب ایجاد شده است ، به عنوان مبنای توافق نهایی حمایت خواهند کرد.

حمایت آنها امیدوار است كه كنگره بتواند كمكها را قبل از پایان سال تصویب كند. این پیشنهاد باعث افزایش پرداخت های بیکاری و کمک به دولت های محلی مقید به پول می شود.

دموکرات ها از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواستند که این پیشنهاد را که امتیاز پلوسی و سومر است و خواستار بسته بندی بزرگتری است ، در نظر بگیرد.

پلوسی و سومر در بیانیه مشترکی اظهار داشتند: “در حالی که ما روز دوشنبه پیشنهاد جدیدی توسط رهبر مک کانل و رهبر مک کارتی ارائه دادیم ، اما در روحیه سازش ، ما معتقدیم که چارچوب دو حزبی که روز گذشته توسط سناتورها ارائه شد باید مبنای مذاکرات فوری دو جانبه و دوجانبه قرار گیرد. “

“البته ، ما و دیگران بهبودهایی را ارائه خواهیم داد ، اما نیاز به اقدامات فوری است و ما معتقدیم که با مذاکرات خوب می توانیم به توافق برسیم.”

یک گروه از دو حزب از قانونگذاران ، پیشنهادی موقت برای تخفیف ویروس کرونا را به مبلغ 908 میلیارد دلار در روز سه شنبه ، بسیار کمتر از آنچه دموکراتها انتظار داشتند ، با هدف غلبه بر بن بستی که ماه ها ادامه داشت ، عنوان کردند.

این پیشنهاد شامل مزایای بیکاری بیشتری است ، اما برخی از مقررات رایج مانند دور دیگری از پرداخت مستقیم به خانواده ها را شامل نمی شود و تا 31 مارس ادامه دارد.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes