[ad_1]

واشنگتن – “جوخه” ذخیره را از یک گروه تازه انتخاب شده از نمایندگان مجلس دریافت می کند ، این بدان معنی است که ستاره های مترقی بیشتری رسانه های اجتماعی را تحت پوشش قرار می دهند و فشار بیشتری از سمت چپ به جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده و اکثریت دموکراتیک در مجلس را کاهش می دهند.

ایلهان عمر ، سخنگوی D-Minn. ، یکی از 4 عضو اصلی تیم ، گفت: “واقعاً هیجان انگیز است که می بینیم آنها آماده اند تا آنها را دور بریزند.” سایرین الكساندیا اوكاسیو كورتس از نیویورك ، آیانا پریسلی از ماساچوست و راشیدا تلیبه از میشیگان هستند.

انحلال دموکراتیک در نوسانات در نوامبر یک پارلمان حزب دموکراتیک کوچکتر اما کمی مترقی تر را پشت سر گذاشت که عمدتا از مناطق آبی بود. از 15 دانشجوی تازه وارد ، 8 نفر عضو شورای مترقی کنگره و حداقل چهار نفر وابسته به تیم هستند.

سناتور اد مارکی ، دی ماس ، یک دولت سالخورده که برای غلبه بر چالش بزرگ امسال به شورشیان جوان پیوست ، گفت: “این رهبران جدید و فوق العاده عالی ، نیروهایی هستند که از بالای تپه می آیند.”

این تیم با یک پست اینستاگرامی شروع به کار کرد و به یک پدیده سیاسی چپ گرایانه و بت نوآر برای جمهوری خواهان (و برخی دموکرات ها) تبدیل شد ، که به سرعت گروه کوچک تازه وارد را به بحث تبدیل کرد و Ocasio-Cortes یکی از سیاستمداران با نفوذ در شبکه های اجتماعی بود.

جهت گیری اعضای جدید کنگره پس از انتخابات 2018 ، Ocasio-Cortez زیرنویس کنار عکس خود ، عمر ، طلایب و پرسلی – چهار زن جوان مختلف که برای به اشتراک گذاشتن استراتژی و مشاوره مد ، یک زنجیره پیام کوتاه را راه اندازی کردند ، قرار داد. .

آنها از روز اول ورود اوكاسیو-كورتس به كابینه خود با نانسی پلوسی رئیس مجلس درگیر شده اند. پس از آنکه پلوسی در یک مصاحبه 60 دقیقه ای گروه را به عنوان “مانند ، پنج نفر” کنار گذاشت ، اوکاسیو-کورتس پاسخ داد و گفت: “خوب ، بیایید بیشتر بیاوریم” و مدام به دنبال یک مجموعه بود.

در ابتدا قرار است که دموکرات ها در کنگره بعدی فقط 220 کرسی داشته باشند – کمی بیش از 218 مورد برای تصویب لوایح لازم است – که می تواند به گروه های کوچک نمایندگان از طریق تهدید به بلوکه کردن آرا le اهرم فشار بیاورد ، دقیقاً مانند مجلس محافظه کار آزادی وقتی جمهوری خواهان كنگره را كنترل می كردند.

اکثر مترقی ها حداقل در حال حاضر آماده پیگیری این استراتژی نیستند و قصد دارند از انتخاب مجدد Pelosi به عنوان سخنران حمایت کنند. در عوض ، آنها سعی خواهند کرد تعادل بین حکمرانی و فعالیت را برقرار کنند ، زیرا به نظر می رسد هر دو شورشی و رهبران برای حفظ صلح به یکدیگر نزدیک شده اند.

ماری نیومن ، جمهوری خواه ، که کمی متفاوت از همتایان جوان و سفیدپوست خود است ، گفت: “رهبری شروع به گوش دادن می کند ، زیرا ، می دانید چه ، اکنون ما بیشتر هستیم.” اما او همچنین نماینده لیبرینسکی ، نماینده سابق حزب دموکرات ، نماینده دی-ایلین ، را شکست داد ، در یک بازی برگشت امسال ، با پشتیبانی هر دو گروه چپ و گروه های بزرگ سقط جنین.

وی افزود: “آنها این مسئله را جدی می گیرند. و من انتظار دارم که تغییراتی را ببینم.”

حتی قبل از سوگند یاد شده ، نمایندگان جدید شروع به شنیدن صدای آنها کردند ، انتقاد کردن برخی از انتخابات احتمالی کابینه بایدن و پیوستن به مارکی و گروه در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقابل کمیته ملی دموکرات برای تشویق دولت جدید به بزرگتر شدن.

اعضای جدید عبارتند از: جامعال بومن ، آمریکایی آفریقایی تبار ، معلم و مدیر سابق که یک دموکرات 16 نفره و رئیس کمیته ای را در منطقه برانکس شکست داد ، مجدداً انتخاب شد. او به عنوان مشكلی كه می خواست برای ایجاد آن فراهم كند ، غرامت های برده داری را گرفت ، همانطور كه ​​اوكاسیو كورتس با Green New Deal اقدام كرد.

“من آن را از دور تماشا کردم ، دویدن برنی سندرز را تماشا کردم ، و سپس AOC و تیم را تماشا کردم ، این فقط برنده نبود ، بلکه به عنوان صدایی برای افراد کم درآمد وارد شد ، بنابراین پیوستن به آنها در کنگره در سال 2021 سورئال و هیجان انگیز است و من نیز همینطور.” من فکر می کنم که این تغییری را نشان می دهد که در حزب دموکرات اتفاق می افتد. “

موندیر جونز ، جمهوریخواه ، وكیل سابق 33 ساله وزارت دادگستری اوباما در نیویورك ، حزب دموكرات فعلی سابق را در استان ابتدایی به چالش كشید ، وی تصمیم گرفت كه مجدداً انتخاب نشود و ایجاد پست شلوغ اولیه را ایجاد كند.

سپس جونز نامزدی و انتخابات عمومی را در سیستم عامل های Medicare for All و Green New Deal در بخش غنی و عمدتا سفید حومه نیویورک ، که شامل خانه هیلاری و بیل کلینتون است ، به دست آورد (آنها یک یادداشت تبریک زیبا ارسال کردند).

جونز به هم دانشگاهی های تازه سال خود گفت: “ما در موقعیت منحصر به فردی برای رهبری حزب دموکرات در قرن 21 هستیم و فکر نمی کنم هنوز این اتفاق افتاده باشد.” “من فکر نمی کنم ما به عنوان یک کشور با چالش های بی سابقه ای که اکنون آمریکایی ها از جمله بحران وام دانشجویی مواجه هستند ، به طور کامل برخورد کرده ایم.”

جونز به همراه ریچی تورس جمهوری خواه ، یک مشاور 32 ساله از نیویورک ، اولین مرد سیاه پوست همجنسگرای آشکارا در کنگره خواهد بود.

سپس کوری بوش ، جمهوری خواه ، پرستار و فعال عدالت نژادی شرکت کرد که به اعتراضات مربوط به تیراندازی مایکل براون ، نوجوان سیاه پوست در فرگوسن ، میسوری در سال 2014 پیوست. بوش با حمایت دموکراتهای عدالت ، گروه چپگرای استخدام اوکاسیو-کورتس و دیگران ، یک قهرمان 10 کرسی را شکست داد و در انتخابات نوامبر به راحتی آبی پوشان پیروز شد.

نیومن گفت با وجود مخالفت بایدن با سیاست های لیبرال و این واقعیت که حتی اگر دموکرات ها در دور دوم سنا در جورجیا پیروز شوند ، اصرار بر مدیکر برای همه ادامه خواهد داشت ، بعید به نظر می رسد که آنها رای کافی برای تصویب لایحه های اصلی مترقی را داشته باشند.

وی گفت: “شما بیش از هر زمان دیگری در كنگره حضور دارید كه واقعاً برای این كار تلاش می كنند.” “این واقعاً یک طبل قوی خواهد بود.”[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد