AG در میدان جنگ همتای تگزاس را منفجر می کند تا پیروزی بایدن را به چالش بکشد


دادستان کل تگزاس کن پاکستون روز سه شنبه گفت که دادگاه عالی ایالات متحده در تلاش است نتایج انتخابات را در چهار ایالت در میدان نبرد با پیروزی جو بایدن باطل کند – چالشی که مقامات این ایالت به عنوان “شعبده بازی” پاره کردند. با ادعاهای “دروغ و غیرمسئولانه”.

پكستون جمهوری خواه از دادگاه می خواهد كه به وی اجازه دهد با طرح اختلاف نظر در نتایج میشیگان ، جورجیا ، پنسیلوانیا و ویسكسین ، با صدور رأی موافقت كند و دادگاه را موظف كند كه قانونگذاران ایالتی را به جای رأی دهندگان درباره رأی دهندگان ایالت های خود تصمیم بگیرند.

دادستان کل میشیگان ، دانا نسل ، یک دموکرات ، پیشنهاد پاکستون را “حیله تبلیغاتی ، نه یک درخواست جدی قانونی” خواند.

نسل گفت: “موضوعات میشیگان مطرح شده در این استیناف قبلاً به طور مفصل مورد بررسی قرار گرفته و به طور قاطع در دادگاه های ایالتی و فدرال توسط قضات منصوب شده توسط دو حزب سیاسی رد شده است.” “اقدامات آقای پكستون در شأن دادستان كل و مردم ایالت تگزاس است.”

وی همچنین استدلال پاكستون را مبنی بر اینكه نتایج در این كشورها ایمان رای دهندگان به دموكراسی را تزلزل داده است ، هدف قرار داد.

“فرسایش اعتماد به سیستم دموکراتیک ما به دلیل افراد خوب در میشیگان ، ویسکانسین ، جورجیا یا پنسیلوانیا نیست ، بلکه بیشتر به خاطر مقامات حزبی مانند آقای پاکتون است که بیش از وفاداری به کشور خود به یک شخص وفاداری می دهند.” ، نسل گفت.

جوش کاول ، دادستان کل ویسکانسین ، گفت: “من برای تگزاسی ها متاسفم که دلارهای مالیاتی آنها برای چنین ماجرای واقعاً ناجور هدر می رود.”

جوردن فوخس ، معاون وزیر خارجه جورجیا اظهار داشت که ادعاهای مطرح شده در لباس پاکستون “نادرست و غیرمسئولانه” است.

“تگزاس ادعا می کند که 80 هزار امضا جعلی در برگهای رأی گمشده در جورجیا دارد ، اما آنها نماینده فردی نیستند که این اتفاق برای او رخ داده باشد. این به این دلیل است که این اتفاق نیفتاده است. “

کیتی برد ، سخنگوی دادستان جمهوری خواه جورجیا کریس کار ، حتی با ادعای بیشتر گفت: “پکستون از نظر قانون اساسی ، قانونی و واقعی برای جورجیا است.”

پاکستون ، وفاداری طولانی مدت به ترامپ ، در بیانیه مطبوعاتی گفت که “چهار کشور از بیماری همه گیر Covid-19 سو explo استفاده کردند” و “مردم خود را با رأی گیری غیرقانونی و برنامه های رای گیری ، بدون توجه به الزامات قانونی نحوه تصویب ، ارزیابی و شمارش ، سیل زدند.”

ادعاهای موجود در این دادخواست ، که وی به دنبال صدور مجوز برای تشکیل آن است ، شامل بسیاری از دعاوی است که قبلاً در دادگاههای ایالتی و فدرال در این ایالتها با اختلاف و اختلاف روبرو شده و با تأیید واقعی برطرف شده است.

پاکتون ، که در ژوئیه به عنوان رئیس مشترک ترامپ در گروه مدافعان ترامپ منصوب شد ، مشکلات حقوقی خاص خود را دارد. در سال 2015 ، وی به اتهامات مربوط به کلاهبرداری در اوراق بهادار که هنوز در جریان نیست متهم شد و در اوایل سال جاری توسط بهترین دستیارانش به جرم دیگر متهم شد


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes