[ad_1]

واشنگتن – کمی بیشتر از یک سال پیش ، تیم ملاقات با مطبوعات پنج شهرستان را شناسایی کرد که می خواستیم آنها را تحت عنوان تلاشی که شهرستان را به شهرستان می نامیم ، نظارت کنیم. هدف این بود که از این حوزه های انتخابیه برای مطالعه روندهای گسترده تر انتخابات استفاده شود تا احساس شود که چگونه انواع مختلف رای دهندگان در جریان مبارزات انتخاباتی 2020 واکنش نشان دادند.

با آرا in وارد شده ، بارگیری داده ها در این هفته به این پنج حوزه انتخابیه و آنچه در مورد انتخابات به ما آموخته اند ، می رود. معلوم شد که آنها فشارسنجهای عالی برای مناطقی هستند که ما می خواهیم درک کنیم.

ما به ترتیب حروف الفبا خواهیم رفت و با بیور کانتی ، پنسیلوانیا ، یک حومه یقه آبی پیتسبورگ که در سال 2016 به شدت از رئیس جمهور ترامپ حمایت می کند ، شروع خواهیم کرد. ما به آنجا رفتیم تا ببینیم آیا این رأی دهندگان در این چرخه کنار رئیس جمهور ایستاده اند یا خیر. فکر ما این بود که بیور احتمالاً از رئیس جمهور حمایت خواهد کرد ، اما او می تواند فرسایش کمی را در این قسمت مهم از پایگاه خود در پنسیلوانیا و سایر ایالت های گریت لیک ببیند.

به نظر می رسد که تا حد زیادی این اتفاق افتاده است. ترامپ هنوز با اختلاف زیاد بیش از 17 امتیاز بیور را به دست آورد ، اما این یک امتیاز کمتر از پیروزی در این شهرستان در سال 2016 بود. و این مدل در غرب میانه غرب ظاهر شد و ترامپ بار دیگر در حومه های اصلی یقه آبی برنده شد. . شهرستان ماکومب در میشیگان و شهرستان برکس در پنسیلوانیا ، اما کمتر از چهار سال پیش – ضررهایی که در ایالت های اطراف بسیار مهم بود.

در کنت کانتی ، میشیگان ، خانه سابق جرالد فورد ، ما می خواستیم بدانیم که آیا خانه دیرینه جمهوری خواهان ثروتمند و مستقر در سال 2020 در کنار رئیس جمهور خواهد بود. مصاحبه ها و داده های نظرسنجی نشان می دهد آنها از جمهوریخواهان هستند ناراحت از آن

در واقع ، کنت پس از حمایت از ترامپ در سال 2016 چرخید و به جو بایدن رأی داد. این شهرستان بیش از 9 امتیاز به دموکرات داشت. ما تغییرات مشابهی را در درصد ، اگر نه کاملاً ، در شهرستانهای مشابه در سراسر کشور ، از جمله داگلاس در کلرادو و Wokesha در ویسکانسین مشاهده کرده ایم.

در شهرستان Maricopa ، آریزونا ، ما می خواستیم ببینیم که یک منطقه بزرگ و متنوع حومه ای در واکنش به ترامپ پس از رای گیری در حومه شهر به خصوص در سال 2018 آبی رنگ نشان می دهد. آیا این نگرش ها در سال 2020 در مکانی مانند مترو ققنوس با آن ادامه خواهد یافت جمعیت اسپانیا در حال رشد است؟

ماريكوپا كه ترامپ در سال 2016 با حدود 3 امتياز به سختي برنده شد نيز به بايدن روي آورد ، دموكرات ها با اختلاف كمي بيش از 2 امتياز برنده آن شدند. نوسان کلی حاشیه کمی بیش از پنج امتیاز بود و پیروزی مارکوپا اساساً بایدن را به پیروزی در آریزونا ترغیب کرد. و لازم به ذکر است که نوسانات در منطقه بزرگ حومه متنوع و متنوع اطراف آتلانتا برای قرار دادن جورجیا در ستون بایدن ضروری بود.

تلاش ها از دو شهرستان به شهرستان میامی-داد در فلوریدا به دو دلیل مرتبط انجام شد. چشم انداز رای دهندگان در فلوریدا با ایالت های دیگر متفاوت است و “صدای اسپانیایی ها” ، که تحلیلگران اغلب به طور کلی توصیف می کنند ، در واقع یک موزاییک بسیار پیچیده از مردم و علایق است. به ویژه ، ما فکر کردیم که رای دهندگان کوبایی و ونزوئلائی در منطقه ممکن است حساسیت بیشتری نسبت به کلمه “سوسیالیسم” داشته باشند.

این فکر درست بود. از میان 5 شهرستانهای گروه ما ، میامی داد تنها کشوری بود که ترامپ با حاشیه خود برای سال 2016 و 22 درصد بزرگ امتیاز پیشرفت کرد. نکته قابل توجه ، نتایج 2020 نشان می دهد که بایدن اساساً همان تعداد آرا را در خارج از شهرستان کسب کرده است که هیلاری کلینتون در سال 2016 کسب کرده است ، اما ترامپ 200000 رای اضافی از میامی-داد دریافت کرده است ، یک شهرستان تقریبا 70 درصد اسپانیایی تبار.

و از یک شهرستان به این شهرستان ، آنها به شهرستان Milwaukee ، ویسکانسین رفتند تا ببینند آیا دموکراتها می توانند پایگاه اصلی خود را از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی به آتش بکشند یا بیرون بکشند. قطع رای Milwaukee دلیل بزرگی برای پیروزی ترامپ در سال 2016 در ویسکانسین بود.

و بایدن امسال حاشیه و میزان مشارکت دموکراتها در میلواکی را بهبود بخشید. او نه تنها حدود سه درصد بهتر از هیلاری کلینتون در شهرستان کار کرد ، بلکه حدود 20 هزار رای بیشتر به دست آورد. این عملکرد درخشان برای بایدن در این شهرستان نبود – شهرستان دان ، خانه دانشگاه ویسکانسین ، رای بیشتری کسب کرد – اما به اندازه کافی خوب بود.

باز هم ، این داستان در سایر شهرهای بزرگ غرب میانه غرب تکرار شد ، نه مشارکت گسترده یا حاشیه ، بلکه بهتر از 2016 و به طور کلی به اندازه کافی برای رسیدن توپ از خط دروازه بایدن.

این پنج شهرستان و پنج داستان در اطراف آنها ثابت کردند که عناصر اصلی مبارزات انتخاباتی سال 2020 هستند. و اگرچه انتخابات به پایان رسیده است ، اما ما از رویکرد پوشش سیاسی از شهرستان به شهرستان چشم پوشی نخواهیم کرد. تیم Meet The Press با همکاری داده ها و انواع مناطق پروژه جامعه آمریکایی در دانشگاه جورج واشنگتن قصد دارد به یافتن مکانهایی برای توضیح فضای سیاسی پیچیده کشور ادامه دهد.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد