فرمولاسیون هایی که از رنگدانه های زیاد استفاده می کنند، پوشش کاملی را ارائه می دهند، در حالی که فرمول هایی حاوی رنگدانه های کمتر، پوشش کم یا متوسطی را برای شما فراهم می کنند. اشتباهی که اغلب خانم ها می کنند این است که محصول را یا روی گونه و یا روی پشت دستشان تست می کنند، که اغلب پوست آنها تیره تر از صورت است در نهایت این افراد نمی توانند رنگ مناسب را انتخاب کنند و استفاده از رنگ اشتباه باعث می شود که آرایش رنگ واقعی خود را نشان نداده و کمی چرک به نظر برسد.

با دارا بودن فیلتر ضد آفتاب (SPF25) پوست را در برابر آثار مضر اشعه خورشید محافظت می کند. متناسب با هر رنگ و نوع پوستی بوده و ظاهری بی عیب و نقص به پوست شما می بخشد. جلوه مات این فونداسیون بر روی پوست باعث حذف براقی پوست در افراد با پوست چرب می گردد. مجیک تاچ بلافاصله با پوست شما ترکیب شده و در کسری از ثانیه انواع لک ها، ناهمگونی های موجود در رنگ پوست، کبودی زیر چشم، چین و چروک ریز و منافذ باز پوستی را کاملا پوشش می دهد.

امروزه انواع مختلف کرم پودر آرایشی در بافتهای مختلفی مانند پودر مایع، کرم و موس و با فرمولاسیون متفاوت برای انواع پوستها مانند کرم پودر برای پوست چرب، برای پوست خشک، حساس و غیره وجود دارد. یکی از مهمترین برتری های کرم پودر Magic Touch در برابر مارک هایی مانند : کرم پودر مک ، کرم پودر لورال ، کرم پودر استی لادر ، کرم پودر الدورا ، کرم پودر اکتی پور و کرم پودر هدی بیوتی نداشتن مواد مضری است که در بالا عنوان کردیم در ثانی پوشش دهی میجک تاچ در قیاس با این مارک ها بسیار بهتر می باشد.

پم مسی، یکی از مشاورین آرایش شرکت لوازم آرایشی مری کی می گوید: کرم های فشرده، ترکیب کرم و پودر، پنکیک، و فرمول های بر پایه ی مواد معدنی بهترین انتخاب شما هستند. این مواد آسیب های جبران ناپذیری را متوجه پوست شما کرده و با تداوم استفاده از این کرم پودرها، مجبور به استفاده از محصولات مراقبتی پوست، جهت بازیابی سلامت پوست خود می کرم پودر ورسای 403 شوید. کرم ­پودر لدورا پوششی طبیعی، مات و مخملی روی چهره ایجاد می­کند و به ­دلیل بافت سبکی­ که دارد برای مدت طولانی روی پوست باقی ­می­ماند و مانع از براق­ شدن سطح پوست می­شود.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد