14 تن از رهبران فورت هود نظم و انضباط را نشان دادند ، زیرا این تحقیق “پایگاه خشونت جنسی را” در پایگاه نظامی یافت


بر اساس گزارشی که روز سه شنبه منتشر شد ، یک بررسی مستقل نشان داد که جو فرماندهی در پایگاه نظامی فورت هود در تگزاس “یک فضای مجاز برای خشونت جنسی و آزار جنسی” ایجاد می کند.

وزیر ارتش رایان مک کارتی روز سه شنبه گفت که 14 رهبر فورت هود برکنار و یا برکنار شده اند.

این گزارش پس از ناپدید شدن و قتل Army Spc ارائه می شود. ونسا گیلن در اوایل سال جاری.

در ماه ژوئیه ، مک کارتی یک کمیسیون مدنی 5 نفره را منصوب کرد تا یک بررسی مستقل از وضعیت فرماندهی و فرهنگ فورت هود پس از ناپدید شدن گیلن انجام دهد. خانواده گیوم گفتند که وی به نزدیکان و همکارانش در فورت هود گفت که وی در پایگاه مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است.

در حالی که مقامات آن زمان گفتند که هیچ اطلاعات معتبری یا گزارشی در مورد تجاوز جنسی به گولن در دست ندارند ، این ادعاها بسیاری از کارمندان را بر آن داشت تا تجربیات خود را در مورد خشونت جنسی و آزار و اذیت در شبکه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #IAmVanessaGuillen به اشتراک بگذارند.

هیئت بررسی مستقل همچنین دریافت که برنامه آزار و اذیت جنسی ارتش و پیشگیری و مقابله با آن (SHARP) به دلیل شکست های ساختاری ، و همچنین جو فرماندهی که نتوانسته است به وظیفه خود در زمینه جلوگیری از خشونت و آزار جنسی دست یابد بر اساس این گزارش ، مقادیر برنامه زیر سطح تیپ است که متعاقباً اعتماد به برنامه را بدتر می کند.

طبق گفته مک کارتی ، فورت هود دارای بالاترین سطح قتل ، خشونت جنسی و آزار و اذیت در ارتش است. گزارشی از وزارت دفاع در سال 2018 نشان داد که خشونت جنسی در ارتش در دو سال گذشته افزایش یافته است.

گیوم 20 ساله آخرین بار در 22 آوریل در فورت هود دیده شد. بقایای تکه تکه شده وی دو ماه بعد در نزدیکی پایگاه پیدا شد. هنگامی که پلیس برای دستگیری Spc حرکت کرد. مقامات در اوایل ژوئیه گفتند که آرون رابینسون ، 20 ساله ، در اثر ناپدید شدن و مرگ خود به ضرب گلوله کشته شد و خودکشی کرد. اندکی پس از آن ، زنی که به عنوان دوست رابینسون شناخته شد ، سیسیلیا آگیلار ، 22 ساله ، به دلیل جعل مدارک ، به اتهام کمک به رابینسون در دفع جنازه گیلن ، بر اساس شواهد فدرال دستگیر شد. آگیلار که خود را بی گناه اعلام کرد قرار است در تاریخ 19 ژانویه در دادگاه حاضر شود.

به عنوان بخشی از جو فرماندهی ، کمیته بررسی مستقل نیز به مشکلات جرم و عملیات اداره تحقیقات جنایی (CID) رسیدگی کرد. CID پس از گم شدن گیلن پرونده وی را تحویل گرفت.

این هیئت دریافت که CID و اداره خدمات اضطراری “در تحقق وظایف خود برای کاهش جرم در پایگاه نظامی” “بسیار کم در تحلیل ، بازخورد و آگاهی عمومی از وضعیت فرماندهی کمک کرده اند.

در این گزارش آمده است: “شرایط کسری کسری همچنین به سناریوهایی برای سربازان گمشده گسترش می یابد ، جایی که هیچ کس عدم موفقیت در مراحل پاسخگویی و عدم تمایل یا ناتوانی افسران درجه دار در نظارت بر زیردستان خود را تشخیص نمی دهد.”
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes