[ad_1]

NBC News تأیید کرد که یک مقام سنا جمهوری خواه پرونده FBI را برای منتقد اهدا کننده GP در سال 2017 ارسال کرده و پس از آن ماموران از این منتقد بازدید کردند.

دفتر تأیید کرد که دو مأمور FBI در اواخر سال 2017 از یک منتقد در خانه وی بازدید کردند. این منتقد گفت به او گفته شده است كه تهدیدكننده اهداكننده را در رسانه های اجتماعی متوقف كند.

در آن زمان ، چارلز اسپاری ، مسئول سنا ، در راس خدمات تشکیل دهنده سناتور جانی آیزاکسون ، R-Ga بود. وی اکنون برای سناتور کلی لوفلر ، که جانشین ایزاکسون در ژانویه شد ، کار می کند و ماه دوم در مرحله دوم با رافائل وارنوک نامزد دموکرات روبرو می شود.

اهدا کننده ، پیمانکار مراقبت های بهداشتی ، پارکر پیت پتی ، 81 ساله ، از آن زمان به جرم کلاهبرداری در اوراق بهادار محکوم شده است. وی رئیس مالی کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در جورجیا بود.

منتقد بازدید شده توسط FBI مارک کوکودز ، سرمایه گذار است که در رسانه های اجتماعی ، در وب سایت خود و در طی یک کنفرانس سرمایه گذاری نظرات منفی در مورد پتی و شرکت خود ارائه داده است.

نادی لوئیس چارلز ، سخنگوی لوفلر ، در پاسخ به سوالی درباره اقدامات اسپری ، گفت كه لوفلر از اظهارنظر در مورد مواردی كه سرویس های تركیبی توسط سلف یا كارمندانش در نظر گرفته شده است ، خودداری كرد. لوئیس چارلز در بیانیه ای به نمایندگی از اسپری اظهار داشت: “خدمات کنگره از طریق نمایندگان رای دهندگان خود ارتباط منظمی با آژانس های فدرال وابسته برقرار می کنند تا اطمینان حاصل شود که پرونده های آنها به موقع و با صلاحیت رسیدگی می شود. برای این موارد هیچ نتیجه خاصی لازم نیست. “

“پسر کوچک”

پنجم رئیس گروه MiMedx در ماریتا ، جورجیا بود که محصولات مراقبت از زخم را تولید می کند.

Cohodes با انتقادات خود از MiMedx در اواخر سال 2017 در دسترس عموم قرار گرفت. Cohodes گفت که وی از بسیاری از افراد داخلی شرکت در مورد اقدامات مشکوک آن شنیده است. در یک کنفرانس سرمایه گذاران در ماه اکتبر ، او در مورد شرکت سخنرانی کرد و توصیه کرد سهام آن کاهش یابد ، و در یک وب سایت شخصی ، او را به انجام تحقیقات داخلی دعوت کرد.

در پست های توئیتری ، كوهدز Petit و سخنرانی اجرایی خود را صدا زد و گفت Petit این شركت را نابود می كند. در یکی ، او گفت که “پسر کوچک را در جعبه کفش دفن خواهد کرد” ، و در دیگری گفت: “اسلحه ها بارگذاری شده اند ، ایمنی خاموش است.”

اسپری در ایمیلی به تاریخ 17 نوامبر 2017 و بررسی توسط NBC News گفت که در مورد Cochodes با FBI تماس خواهد گرفت.

حدود دو هفته پس از آنكه اسپری گفت كه با FBI تماس خواهد گرفت ، دو مأمور از كوهودس در خانه وی در كالیفرنیا دیدن كردند. کدها و وکلای وی گفتند که ماموران به او هشدار داده اند که از ارسال “توییت های تهدیدآمیز” درباره Petit و MiMedx دست بردارد وگرنه “عواقبی خواهد داشت.”

کوهدز گفت که از مأموران خواسته است آنجا را ترک کنند زیرا آنها هیچ سفارشی نداشته اند. او با رسیدن کلانتری شهرستان ، به تلفن کدی پاسخ داد و آنها جواب رد دادند.

سناتور کلی لوفلر R-Ga. ، برای ناهار هفتگی گروه پارلمانی جمهوری خواهان در سنای کاپیتول هیل در 17 نوامبر وارد می شود.جاناتان ارنست / رویترز

FBI از اظهار نظر در مورد ادعاهای Cochodes خودداری کرد.

سخنگوی دفتر FBI در سانفرانسیسکو ، که مأموران را به محل اعزام کرده است ، در بیانیه ای گفت: “تمام کارهای تحقیقاتی FBI بر اساس وظیفه اصلی دولت برای محافظت از مردم است و با مراقبت از حقوق شخصی و اطمینان از محدود بودن تحقیقات انجام می شود. به منافع قانونی دولت “.

Cohodes گفت که توییت های وی درباره Petit و MiMedx تهدیدآمیز نیستند. دیوید شاپیرو ، دادستان سابق فدرال به نمایندگی از Cochodes ، گفت که پست های Cochodes در شبکه های اجتماعی مطابق با الزامات اقدام علیه استفاده از آزادی بیان نیست ، همانطور که در راهنمای تحقیقات داخلی و FBI آمده است ، اگر هدف سخنرانی بوده و احتمالاً “تحریک اقدامات غیرقانونی غیرقابل اجتناب” باشد ، می توان اقدام کرد.

وال استریت ژورنال دو سال پیش گزارش داد ، ایساكسون ، رئیس Spry ، نیز در اواخر نوامبر 2017 از طرف Petit با FBI تماس گرفت. سخنگوی این سناتور به ژورنال گفت که او تماس را به روش معمول برای کمک به یک رای دهنده انجام داده است. وی از گفتن اینکه ایساکسون معمولاً چند بار در سال FBI را برای رای دهندگان فرا می خواند ، امتناع ورزید.

سوابق نشان می دهد که پنجم اغلب به خزانه آیزاکسون کمک می کند. در گزارش های رسانه ای ، ایساكسون پتی را یك دوست دیرینه خواند. هنگامی که او از FBI برای کمک به پنجم درخواست کمک کرد ، آیزاکسون رئیس کمیته اخلاق سنا بود.

ایساكسون برای اظهارنظر یافت نشد. وی پیامی را که در شماره تلفن مرتبط با وی باقی مانده بود ، بر نمی گرداند.

پنجم از اظهار نظر در مورد تعاملات با آیزاکسون و کارکنانش در ارتباط با سفر FBI به Cochodes خودداری کرد.

پس از آنكه مأموران FBI به خانه وی رفتند ، ككودز درخواست سوابق علنی كرد و به دنبال اطلاعاتی در مورد كسی بود كه ویزیت را آغاز كرد. FBI از ارائه اطلاعاتی که وی به دنبال آن بود خودداری کرد. کوهدس سپس از آژانس و وزارت دادگستری شکایت کرد. پرونده ادامه دارد.

کدز گفت: “آیزاکسون در حال کار بر روی یک مجرم است و من قصد دارم این افراد را مسئول بدانم.” “آنچه آنها انجام دادند اشتباه بود و اجازه ادامه کار در این کشور وجود ندارد.”

پس از مراجعه كوهدز به MiMedx ، این شركت توسط كمسیون بورس و اوراق بهادار به بی نظمی در حسابداری متهم شد. وی بدون پذیرش یا انکار اتهامات در نوامبر 2019 تسویه حساب کرد.

Petit در ماه ژوئیه 2018 در جریان تحقیق در مورد ادعاهای بی نظمی حسابداری در هیئت مدیره شرکت ، از MiMedx استعفا داد. وی ماه گذشته توسط هیئت منصفه فدرال در نیویورک به جرم کلاهبرداری در اوراق بهادار مقصر شناخته شد و تا 20 سال زندان محکوم شد. وكیل وی گفت كه وی “در حال تجدیدنظر خواهی است”.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir