یک قاضی فدرال ادعای ترامپ در پنسیلوانیا را رد کرد


واشنگتن – یک قاضی فدرال روز شنبه دادخواست تشکیل شده توسط ستاد انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ در پنسیلوانیا را رد کرد و گفت: این پرونده شامل “یک استدلال قانونی متشنج و بدون دلیل” است.

قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، متیو بران ، درخواست دستور را رد کرد و ضربه دیگری به امید ترامپ در بطلان نتایج انتخابات وارد کرد.

در حکم 37 صفحه ای خود ، بران گفت که مبارزات انتخاباتی ترامپ از او خواسته است “نزدیک به هفت میلیون رأی دهنده را از حق دفاع محروم کند” و گفت که نمی تواند پرونده ای را پیدا کند که شاکی “به دنبال چنین درمان جدی” باشد. در متن انتخابات. “

قاضی گفت ، با چنین درخواستی ، یک استدلال قانونی قانع کننده “و شواهد واقعی از فساد گسترده قابل انتظار است. در عوض ، بران افزود ، “استدلال های حقوقی پر تنش با ادعاهای بی اساس و حدس و گمان به این دادگاه ارائه شده است.”

بران در بیانیه ای گفت: “در ایالات متحده ، این نمی تواند حق رای دادن هیچ رای دهنده ای را توجیه كند ، چه رسد به همه رای دهندگان در ششمین ایالت پرجمعیت آن.”

در این دادخواست ادعا شده است که برخی از شهرستانها به رای دهندگان از طریق پست اجازه می دهند تا با صدور آرا temporary موقتی مشکلات مربوط به آرا را درمان کنند ، اما برخی از این کشورها این کار را نمی کنند و ضمانت قانون اساسی در حمایت برابر را نقض می کنند.

بران گفت ، حتی اگر این مبنای جستجوی نظمی باشد ، دفاع از مبارزات انتخاباتی ترامپ بیش از حد است.

قاضی نوشت: “آنها به جای درخواست برای شمارش آرا their آنها ، تلاش می کنند ده ها رأی دیگر را بی اعتبار کنند ، اما فقط برای یک مسابقه.” “قانون اساسی فقط به این ترتیب کار نمی کند.”

ستاد انتخاباتی ترامپ در بیانیه ای گفت كه “به دنبال تجدیدنظر سریعاً قبل از دور سوم است.”

این کمپین گفت: “ما ناامید هستیم که حداقل به ما فرصتی داده نشد تا مدارک خود را در جلسه دادرسی ارائه دهیم.”

سناتور پنسیلوانیا ، پات تومی ، جمهوری خواه که اوایل سال جاری اعلام کرد که برای انتخابات مجدد در سال 2022 کاندیدا نخواهد شد ، گفت که تصمیم قاضی “محافظه کار قدیمی جمهوری خواه” ، به علاوه سایر شکست های قانونی اخیر در مبارزات انتخاباتی ترامپ ، آغاز یک دولت جدید است.

تومی در بیانیه ای گفت: “پرزیدنت ترامپ تمام گزینه های قانونی قابل قبول را برای به چالش كشیدن نتیجه مسابقه ریاست جمهوری پنسیلوانیا به پایان رسانده است.” رئیس جمهور ترامپ برای اطمینان از اینکه وی به خاطر این دستاوردهای برجسته به یادگار مانده است ، باید نتایج انتخابات را بپذیرد و برای تسهیل روند انتقال ریاست جمهوری. “

از زمان انتخابات ، مبارزات انتخاباتی ترامپ از شوراهای شوراهای فیلادلفیا ، آلگنی ، چستر ، دلاور ، مونتگومری ، نورتهمپتون و مرکز شکایت کرده است. دادگاه عالی پنسیلوانیا در روز سه شنبه دادرسی در فیلادلفیا را رد کرد و به این نتیجه رسید که مقامات با حفظ حداقل 15 فوت جدایی بین ناظران و کارگران شمارش آرا ، قانون ایالت را نقض نکرده اند.

رجی شوفورد ، مدیر اجرایی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در پنسیلوانیا ، در نامه ای الکترونیکی گفت: “دادگاه تلاش های رئیس جمهور ترامپ و فعالانش در واشنگتن و هریسبورگ را برای دخالت در دموکراسی دید.” “مردم پنسیلوانیا صحبت کردند و وقت آن است که این انتخابات را پشت سر بگذاریم.”

تری گریفین ، رئیس اتحادیه زنان پنسیلوانیا ، گفت که تصمیم روز شنبه نشان می دهد که “زمان آن رسیده است که از اتهامات ناامیدانه حرکت کنیم ، ادامه ادعاهای دروغ را متوقف کنیم و انتخابات پنسیلوانیا را بپذیریم.”

وی در بیانیه ای گفت: “رای دهندگان پنسیلوانیا بیش از هر زمان دیگری صحبت كرده اند و تصمیم امروز حرمت آرا را تأیید می كند.”

دادستان کل پنسیلوانیا ، جاش شاپیرو ، دموکرات ، اندکی پس از تصمیم بران توئیت کرد و گفت: “دیگری گرد و غبار را گاز می گیرد”.

آلیشیا ویکتوریا لوزانو و هلی جکسون کمک کرد
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes