یک قاضی به مدیر ترامپ دستور می دهد. برای جلوگیری از اخراج کودکانی که به تنهایی از مرز عبور می کنندهاستون – یک قاضی فدرال روز چهارشنبه به دولت ترامپ دستور داد تا اخراج کودکان مهاجر را که به تنهایی از مرزهای جنوبی عبور می کنند ، متوقف کند ، و این سیاست را متوقف کرد که منجر به هزاران تبعید سریع خردسالان در طی شیوع ویروس کرونا می شود.

قاضی منطقه ایالات متحده امت سالیوان دستور مقدماتی را درخواست کرد که گروه های حقوقی پرونده هایی را به نمایندگی از کودکانی تشکیل می دادند که دولت سعی در اخراج آنها قبل از پناهندگی یا حمایت های دیگر تحت قوانین فدرال داشت.

دولت ترامپ از ماه مارس که بیانیه اضطراری صادر کرد و ویروس کرونا را دلیل ممنوعیت ممانعت از ماندن بیشتر افراد برای عبور از مرز در ایالات متحده ، حداقل 8800 کودک بی سرپرست را اخراج کرد.

مأموران مرزی بسیاری از مردم را مجبور به بازگشت فوری به مکزیک کردند ، در حالی که دیگران را در بازداشتگاه ها یا هتل ها بازداشت کردند ، گاهی اوقات برای چند روز یا هفته. در همین حال ، بودجه های بودجه دولتی که برای نگهداری کودکان در حالی که در آنها اسپانسرها اسکان داده می شوند ، هزاران تخت استفاده نشده دارد.

دستور سالیوان فقط اخراج کودکانی را که بدون همراهی والدین از مرز عبور می کنند منع می کند. دولت از ماه مارس تاکنون نزدیک به 200000 نفر از جمله بزرگسالان و همچنین والدین و کودکان را که با هم سفر می کنند اخراج کرده است.

لی گلرت ، وكیل اتحادیه آزادی های مدنی آمریكا ، گفت: “این سیاست هزاران كودك خردسال را بدون شنیدن حرف شنوایی دوباره به خطر انداخت.” وی مانند بسیاری دیگر از سیاست های اداری ترامپ ، بی رحمانه و غیرقانونی بود. “

وزارت دادگستری بلافاصله درمورد تجدیدنظر درمورد آن اظهارنظر نکرد. وی به دستور قاضی فدرال دیگری مبنی بر منع استفاده از هتل برای بازداشت کودکان اعتراض کرد.

رئیس دولت منتخب جو بایدن مستقیماً نگفته است که آیا به تلاش برای اخراج مهاجران تحت هدایت بهداشت عمومی ادامه خواهد داد یا خیر. پیش بینی می شود که بعنوان بخشی از تغییر گسترده مهاجرت ، بایدن چندین سیاست دولت ترامپ در زمینه محدود کردن پناهندگی را لغو کند.

دولت ترامپ در دادگاه استدلال كرده است كه براي جلوگيري از آلودگي مأموران مرزي و ساير افراد در بازداشت مهاجرت ، بايد كودكاني را كه اخيراً از مرز عبور كرده اند – خواه مجوز داشته باشند و يا نه – اخراج كند. بیانیه اضطراری توسط دکتر رابرت ردفیلد ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها بیان شد و وزارت دادگستری در تاریخ 2 اکتبر به نقل از تصمیم “بالاترین مقام دولتی در زمینه بهداشت عمومی” ، از سالیوان خواست که اخراج کودکان را متوقف می کند.

آسوشیتدپرس در تاریخ 3 اکتبر گزارش داد که مقامات ارشد CDC با این اعلامیه مخالفت می کنند زیرا هیچ پایه ای برای بهداشت عمومی ندارد ، اما مایک پنس معاون رئیس جمهور دستور ردفیلد را به حرکت رو به جلو صادر کرده است.

مخالفان این سیاست دولت را متهم می كنند كه از همه گیری به عنوان بهانه ای برای جلوگیری از مهاجرت استفاده می كند و می گویند كه مأموران می توانند بدون اطمینان از حمایت تحت قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز فدرال و توافق نامه دادگاه حاكم بر درمان ، افراد خردسال را از نظر وجود COVID-19 بررسی كنند. از کودکان

قاضی ایالات متحده آقای مایکل هاروی در 25 سپتامبر توصیه کرد که سالیوان دستور منع اخراج کودکان را صادر کند و گفت دولت ادعا می کند قدرت “نفسگیر” است.

فرزندان و والدینی که اخراج شدند گفتند که به آنها اجازه داده می شود با خانواده خود در ایالات متحده متحد شوند ، اما در عوض به کشور مبدا آنها اخراج می شوند.

مادری از كودكان 12 و 9 ساله با تماس تلفنی از یك كارمند در هندوراس از وی خواسته بود كه یكی از اقوام خود را برای تحویل گرفتن از خانه اخراج كند.

پدر یک دختر 1 ساله ادعا می کند که ماموران به او و همسرش گفتند قبل از سوار شدن به پرواز در صورت بررسی دمای دختر ، یخ را به او بدهند. اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده استفاده از یخ را به عنوان اقدامی خنک کننده مصنوعی رد کرده است.

NBC Latino را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes