گل سفید میکروفیلتر


خشک کن چیست؟

خشک کن (خشک کن) یا خشک کن های کمپرسور انواع خاصی از سیستم های فیلتر هستند که به طور خاص برای حذف آب از کمپرسور طراحی شده اند. از آنجایی که در فرآیند فشرده سازی هوا در کمپرسور، دمای آن افزایش می یابد و آلاینده های جوی، عمدتاً بخار آب، متمرکز می شوند، در نتیجه هوای کمپرسور معمولاً در دمای بالا و رطوبت نسبی 100 درصد به عنوان کمپرسور است. خنک می شود، بخار آب در مخازن، لوله ها، شیلنگ ها و ابزارهای واقع در پایین کمپرسور متراکم می شود و بخار آب از هوای فشرده خارج می شود تا از تراکم جلوگیری کند و از تداخل رطوبت با فرآیندهای حساس صنعتی جلوگیری کند.

آب بیش از حد مایع و متراکم در جریان هوا می تواند آسیب زیادی به تجهیزات و ابزار کمپرسور وارد کند، بنابراین توصیه می شود رطوبت متراکم شده از جریان هوا حذف شود تا از آسیب به ابزارها و تجهیزات و همچنین فرآیندهای هوا جلوگیری شود. به همین دلیل استفاده از خشک کن ها در شرکت های صنعتی که نیاز به تامین منظم هوای خشک و فشرده دارند ضروری است. این خشک کن ها در فعالیت های صنعتی بسیار حائز اهمیت هستند زیرا وجود رطوبت در هوای صنعتی می تواند به سیستم های پنوماتیکی، یخ زدگی در خطوط لوله و خوردگی قطعات فلزی و … آسیب برساند.

امروزه انواع مختلفی از خشک کن ها در بازار وجود دارد که یکی از معروف ترین و بهترین آنها خشک کن Dominic Hunter است که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

دکتر دومینیک هانتر

شرکت دومینیک هانتردومینیک هانتر) انواع خشک کن یا خشک کن صنعتی را ارائه می دهد. خشک کن Dominic Hunter در مدل های مختلفی تولید و عرضه می شود که برخی از آنها عبارتند از:

– خشک کن سریال DBA (500 SKFM و بیشتر) که آلاینده ها را از سیستم کمپرسور حذف می کند و نیازی به منبع تغذیه خارجی ندارد.

– خشک کن با گرمایش خارجی سری DHA (250 SKFM و بیشتر)، که به طور موثر آلودگی را از سیستم کمپرسور پاک می کند و به دلیل عملکرد دو برج خشک کن، خشک کردن مداوم حاصل می شود. کمپرسور از طریق یک برج خشک می شود و برج خشک کننده دوم بازسازی می شود.

یک خشک کن جذبی دارای دو مخزن برجی شکل حاوی مواد جاذب رطوبت است که دارای سطح متخلخلی است که رطوبت را در خود نگه می دارد.

– خشک کن سریال بدون گرمایش DTA (200 SKFM و بیشتر) که بدون حرارت است و به طور موثر آلاینده های موجود در سیستم کمپرسور را حذف می کند.

میکروفیلتر کمپرسور

یکی از پرکاربردترین راه حل ها در سیستم های کمپرسور و گاز صنعتی مجموعه ای از تجهیزات فیلتراسیون است که نقش مهمی در حفظ عملکرد بهینه سیستم ایفا می کند. از آنجایی که هوای فشرده تولید شده توسط کمپرسور معمولاً حاوی خاک، آب و سایر ذرات ناخواسته است که می تواند به طور قابل توجهی فرآیند تولید را به خطر بیندازد و منجر به هزینه های تعمیر و نگهداری بسیار بالاتر شود، باید از سیستم فیلتراسیون استفاده شود. سیستم فیلتراسیون شامل چهار گروه است که عبارتند از:

– فیلترهای اولیه

– میکروفیلترها (میکروفیلتر)

– فیلترهای گرد و غبار

– فیلترهای کربن (برج هایی با کربن فعال)

اطمینان حاصل کنید که با انتخاب و استفاده از فیلتر مناسب برای المنت و کمپرسورها، تجهیزات قابل اعتمادی را ارائه می دهد که با روش های فنی، هوای ناخالص و بی کیفیت را به با کیفیت، تمیز و خالص تبدیل می کند که حتی در مواد غذایی قابل استفاده است. و صنعت داروسازی استفاده کن تبدیل میشه میکروفیلتر یکی از این دستگاه های تصفیه است که برای حذف ذرات مختلف از جمله ذرات آب و روغن از هوا و گازهای فشرده استفاده می شود. میکروفیلتر برای فیلتراسیون طراحی شده است و یکی از مهم ترین دستگاه های فیلتراسیون در کمپرسورها می باشد که ذرات با قطر تا 0.1 و 0.01 میکرون را جذب می کند. میکروفیلتر Domenic Hunter یکی از این میکروفیلترهاست که به خوبی توانسته نیاز صنعت گران را در این زمینه برطرف کند و در صنعت کمپرسور و سیستم های صنعتی طرفداران زیادی دارد. میکروفیلتر Dominic Hunter به دلیل سطح بالای فیلتراسیون بسیار کارآمد و اقتصادی است.

میکروفیلترها به عنوان پیش فیلتر برای حذف موثر و دائمی ذرات جامد مانند زنگ زدگی، ماسه و سایر ذرات موجود در کمپرسورها و سایر تجهیزات صنعتی استفاده می شوند. عنصر میکروفیلتر به گونه ای طراحی شده است که می تواند تمام این آلاینده ها را جدا کند.

شرکت بین المللی قطعات هوای فشرده آپادانا، وارد کننده انواع کمپرسور هوا و گاز فشرده و کلیه متعلقات و تامین کننده تجهیزات هوای فشرده می باشد. این شرکت نماینده فروش خشک کن های Dominic Hunter در انگلستان و تامین کننده قطعات یدکی کمپرسورهای این برند می باشد. دومینیک هانتر از جمله میکروفیلتر دومینیک هانتر.

نماینده اطلس کوپکو: https://acpintl.co/

تلفن تماس: 88704894 – 88725218

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes