[ad_1]

نماینده گریگوری میکس روز پنجشنبه با تصویب همتایان دموکرات خود به عنوان اولین آمریکایی سیاه پوست ریاست کمیته امور خارجه مجلس ، یکی از قدرتمندترین کمیته های کپیتول هیل را به دست آورد.

میکس ، DN.Y ، به NBC News گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که وزارت امور خارجه را آماده می کنیم.”

وی گفت اولین کاری که این کمیسیون انجام خواهد داد کار با وزیر امور خارجه آینده انتظار می رود تونی بلینکن است. وی گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که روحیه در آنجا برقرار شده و ما دیپلمات های خود را بازگردانده ایم و همه چیز دوباره اتفاق می افتد.”

Meeks گذشته را نادیده نمی گیرند تحت رهبری وی ، کمیته تحقیقات اخیر در مورد سوuses استفاده های احتمالی یک آژانس غیر حزبی از نظر تاریخی را ادامه می دهد ، اما همچنین قصد دارد با استفاده از این تجربه آینده بهتری را برای دیپلمات های آمریکایی ایجاد کند.

میکس گفت: “چگونه می توانید به دیپلمات های ما اطمینان دهید که اگر ما به آنچه اتفاق افتاده است نگاه نکنیم ، این اتفاق دیگر تکرار نمی شود؟” میکس گفت ، این تحقیق شامل بررسی عملکرد دولت ترامپ و به ویژه مایک پمپئو وزیر امور خارجه است.

وی گفت: “این از نظر متحدان و دیگران در سراسر جهان به ما آسیب رسانده و ما را در مقابل کسانی که با ما مخالف هستند آسیب پذیر ساخته است.” “ما دیگر هرگز نمی توانیم به عنوان ایالات متحده در این موقعیت قرار بگیریم.”

در مسابقه ای که به نژاد ، ارشدیت و آینده حزب دموکرات متمرکز بود ، میکس سخنگوی تگزاس خواکین کاسترو ، رئیس کنگره پارلمان های اسپانیایی زبان را شکست داد و تا یازده سال Meek چهار دوره پیروز شد.

کاسترو از همکارانش به خاطر حمایت از چشم اندازش تشکر کرد و گفت که انتظار دارد “بخصوص در مورد اهداف مشترک ما مانند ارتقا diversity تنوع در وزارت امور خارجه آمریکا با رئیس جمهور میکس کار کند.”

الیوت انگل ، نماینده صندلی خروجی ، DN.Y نیز تبریک گفت.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد