گرد و غبار در جنوب و غرب تهران در حال افزایش است


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنابر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده صاف یا نیمه ابری، وزش باد چند ساعته و گاهی نسبتاً شدید و در نواحی جنوبی و غربی پیش‌بینی می‌شود. در استان، وزش باد در نقاطی وزش باد شدید غبارآلود، بدتر شدن دید و کیفیت هوا پیش بینی می شود.

از روز سه شنبه تا پنجشنبه (31 تا 23 تیرماه) گاهی وزش باد شدید در شرق استان پیش بینی می شود. امروز و فردا (30 و 31 تیرماه) روند افزایش دما در استان ادامه دارد و از روز چهارشنبه (31 تیر) – کاهش نسبی.

بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 40 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته بود.

آسمان تهران فردا (31 تیر) نیمه ابری و وزش باد، کمینه 27 و بیشینه 40 درجه سانتیگراد و چهارشنبه (31 تیر) نیمه ابری و وزش باد پیش بینی می شود. حداقل دمای هوا 27 درجه و حداکثر – 38 درجه خواهد بود

اداره کل هواشناسی استان تهران هشدار داد رنگ زرد از وزش باد شدید به ویژه در بعدازظهر و شب، احتمال شکستن درختان کهنسال، خیزش موقت گرد و غبار و بدتر شدن کیفیت هوا و دید افقی، احتمال سقوط اجسام از ارتفاع و سازه های نیمه ساخته در روز سه شنبه (31 تیر) در جنوب استان تهران اطلاع رسانی کنید.

دستور اداره کل هواشناسی تهران برای کاهش آسیب‌های احتمالی، مقاوم‌سازی سازه‌های موقت و تبلیغاتی، حفاظت از اجسام حساس به گرد و غبار، احتیاط در جابه‌جایی افراد مبتلا به بیماری‌های تنفسی در فضاهای باز و عدم پارک خودروها در کنار درختان فرسوده است.

به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، این هشدار رنگ زرد این بدان معنی است که یک پدیده جوی رخ خواهد داد که ممکن است باعث اختلال در سفر و فعالیت های روزانه شود. این هشدار برای اطلاع رسانی به مردم صادر می شود تا بتوانند برای مواجهه با پدیده جوی کمی شدیدتر از حد معمول آماده شوند. از سوی دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا در صورت لزوم اقدام کنند.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes