به گفته او هیچ نماینده رسمی حق ندارد کسی که به صورت قانونی جنس به کشور وارد میکند را مورد تنبیه و محکومیت قرار دهد. وی در مورد اینکه گفته میشود بیشتر سهامداران اپل اسراییلی هستند و این موضوع طبق قانون واحده اسلامی در آینده ممکن است مشکلاتی را برای این شرکت ایجاد کند گفت: این خبر صحت ندارد. اما در مورد کامپیوتر ، همه چیز بسیار پیچیده تر است. نیاز به خرید آیفون تا حد ممکن ارزان ترین قدم برای خرید دستگاه بدون گارانتی واقعی است. وی در مورد اینکه آیا عضو اتاق بازرگانی است یا خیر اظهار کرد: ما عضو اتاق بازرگانی هستیم چرا که هر کسی می خواهد واردات را انجام دهد باید از اتاق بازرگانی ایران کارت بازرگانی دریافت کند تا بتواند محصول خود را وارد کشور کند. لذا بازار کار خرید و فروش و همچنین تعمیرات گوشی تلفن همراه در سالهای اخیر از رونق بسیار زیادی برخوردار بوده که شیوع کرونا نیز به علت ایجاد ضرورت برای انجام کارها به صورت دورکاری و آنلاین به رونق این شغل افزوده است.

گارانتی اپل واچ شامل چیست
بنابراین برای رفع آن توصیه میکنیم ابتدا از اطلاعات آیفون بکاپ تهیه کنید و سپس آن را فکتوری ریست نمایید و تمام اطلاعات گوشی را حذف کنید. ابتدا و قبل از هر چیزی کابل اتصال باتری را به برد اصلی باز کنید. در این بخش به تکنیسینهای فنی توصیه شده که هنگام تعمیر آیفون در صورتی که کاربر منکر تماس آن با مایعات شود، ابتدا گوشی را باز کرده و شاخص LCI را چک کنند (این شاخص هنگام تماس با آب به رنگ قرمز در میآید). او در رابطه با اینکه چرا وکیل اپل به ایران نیامده و صحبتی نیز در رابطه با نمایندگی این شرکت نکرده است گفت: ایالات متحده آمریکا نشان برند خود را در تمامی کشورهایی که در حوزه آتی فعالیت میکنند به ثبت میرساند. شلی سالوین در پاسخ به این سوال که آیا شرکت آمریکایی اپل در ایران نمایندگی رسمی، همکار یا فروشنده دارد بعد از جست و جوی نام شرکت مورد نظر پاسخ داد: نام این شرکت در دایرکتوری اپل یافت نشد.

او دررابطه با چگونگی اخذ نمایندگی از این شرکت آمریکایی افزود: شرکت اپل از سال 2012 سیاست فروش را در رابطه با نمایندگیهای خود تغییر داده است. براساس لایسنس دی باید یک شخص آمریکایی یا شخصی که ایالات متحده او را از لحاظ حقوقی قبول داشته باشد اجناس را به ایران صادر کند. سال هاست که اپل آیدی های آماده و نامعتبر بصورت کارتی یا آنلاین به فروش می رسند که فوق العاده امنیت پایینی دارند ٬ اپل ایدی هایی که توسط ربات ساخته شده و با توجه به یکسان بودن سوالات امنیتی و تاریخ تولد و هک شدن آسان آنها ٬ بعد از چند ماه استفاده ناگهان لاک شده و کاربر به اجبار هزینه هایی در حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزارتومان بابت آنلاک اپل ایدی پرداخت می نماید ٬ همچنین ممکن است به علت استفاده از گیفت کارت هایی که توسط کردیت کارت های مشکوک خریداری شده اند ٬ اپل ایدی دیسیبل شده و با ارور AppleID has been Disabled مواجه شده و به علت موجودی دلاری اپل آیدی یا ارزش برنامه هایی که قبلا خریداری شده کاربر می بایست حدود ۲۰۰ هزارتومان هزینه نموده تا اپل آیدی رفع نقص گردد .

آیفون اپل، گوشی پرطرفداری که همزمان با ورودش به بازار آمریکا، بسیاری ساعتها در صف طولانی خرید ایستادند این روزها پشت ویترین بسیاری از فروشگاههای گوشی در ایران به وفور به چشم میخورد زیرا درست چند ماه بعد از اینکه نسخه اولیه این گوشی وارد بازار جهانی شد، این محصول از طرق مختلف به بازار ایران راه پیدا کرد. حوالی سالهای 1384 تا 1386 ما تحریمهایی در رابطه با تجهیزات آی تی نداشتیم و برند اپل در ایران به ثبت رسید. وی گفت: اعلام موضوع نداشتن نمایندگی در ایران از سوی صاحبان برند اپل تنها به دلیل بحث تحریمها است و علت دیگری ندارد زیرا ما تمام مدارک لازم را ارائه دادیم و تنها نام مدیر عامل و هیات مدیره شرکت است که تغییر کرده که این موضوع نیز طبیعی است و هر شرکتی می تواند سهام خود را به فروش برساند و اعضا و هیات مدیره خود را تغییر دهد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با گارانتی گوشی آیفون فونات وب سایت خود باشید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد