کنگره لایحه بودجه یک هفته ای بودجه نظامی را برای جلوگیری از تعطیلی دولت تصویب می کند


واشنگتن – مجلس سنا یک لایحه تعلیق یک هفته ای را برای ادامه کار دولت در جمعه آینده تصویب کرد و با این کار وقت بیشتری را برای معاملات مالی در طول سال و ویروس کرونا گرفت.

روز جمعه ، سنا با رأی 84-13 ، لایحه اصلی مجوز دفاع را تصویب کرد – پس از تهدید رئیس جمهور دونالد ترامپ به افزودن لایحه ، مگر اینکه در متن اصلاحات وی باشد ، تصویب نهایی این مصوبه با اکثریت وتو را تأیید کرد. قوانین مربوط به مسئولیت اینترنت

قانون اجازه دفاع ملی پیش از این با رأی موافق 335-78 توسط اتاق تصویب شد. اگر ترامپ به عهد خود مبنی بر رد این اقدام اکتفا کند ، مشخص نیست که آیا کنگره حق وتو را لغو خواهد کرد یا خیر.

ترامپ خواستار لغو قانون مسئولیت اینترنتی معروف به بند 230 شده است. وی همچنین با مقررات لایحه محروم کردن پایگاه های نظامی رهبران کنفدراسیون از جنگ داخلی مخالفت کرد.

لایحه بودجه دولت از تعلیق دولت جلوگیری می کند اما هفته آینده مهلت جدید تعیین می کند.

این اتاق روز جمعه با رأی گیری این مصوبه را تصویب کرد ، به این معنی که هیچ سناتوری با تصویب آن مخالفت نمی کند. این لایحه پس از سناتور رند پاول ، آر کی ، کمی تأخیر داشت. به تدابیر تصفیه دفاع اعتراض كرد و همه كارهای سنا را به تأخیر انداخت.

این خانه قبلاً صورت حساب یک هفته ای را در روز چهارشنبه تصویب کرده است. حالا او برای امضای خود به پشت میز ترامپ می رود.

مذاکرات برای کمک به ویروس کرونا همچنان ادامه دارد ، گرچه در روزهای اخیر اختلافات بین گنجاندن حمایت از مسئولیت کارفرما ، اولویت ملی و کمک به دولت های محلی و ایالتی ، خواسته دموکرات ها ، متزلزل شده است.

مشخص نیست که آیا به موقع می توان به توافق رسید ، اما رئیس مجلس نانسی پلوسی ، از کالیفرنیا ، و رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، R-Ky. ، گفتند که آنها می خواهند یکی را به لایحه بودجه ایالتی ضمیمه کنند ، که امیدوارم هفته آینده تمام شود.

هر دو گفتند که بدون توافق Covid-19 رفتن به کریسمس امکان پذیر نیست. موارد در هفته های اخیر به شدت جهش کرده است ، با ثبت رکورد 3110 مرگ Covid-19 در ایالات متحده.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes