[ad_1]

واشنگتن – این هفته وقفه Covid-19 در Capitol Hill است ، زیرا تعداد قربانیان ویروس در ایالات متحده به 300000 نفر نزدیک می شود.

رهبران کنگره برای تصویب قانونی برای نگه داشتن بودجه دولت مهلت نیمه شب جمعه را تعیین کردند و گفتند که یک بسته کمک Covid-19 باید به آن ضمیمه شود.

اما مشخص نیست که آنها می توانند به موقع به توافق برسند.

دموکرات ها و جمهوری خواهان با اندازه و دامنه توافق در تضاد هستند. نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان ، از کالیفرنیا ، برای تأمین بودجه دولت و دولت محلی برای پرداخت پول به پلیس و کارگران اصلی تلاش می کند ، اما رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، R-Ky ، تمایلی به حمایت از آن ندارد مگر اینکه معامله شامل اقدامات صحیح باشد. برای محافظت از کارفرمایان در برابر موارد مربوط به Covid-19.

استنی هویر ، رهبر نخست وزیر ، روز یکشنبه در مورد سیاست داخلی CNN گفت: “من بسیار امیدوارم که هفته آینده بتوانیم با خیال آسوده عمل کنیم.”

هویر از برخی تمایلات خود برای سازش در کمک های دولتی و محلی خبر داد و آن را “حیاتی” خواند ، اما گفت که کنگره “باید مهمترین کار را انجام دهد” تا به آمریکایی های آشفته کمک کند.

كنگره كمك قابل توجهي براي ويروسها را تحت قانون مراقبت در مارس تصويب نكرد و تعداد موارد در هفته هاي اخير به شدت افزايش يافت.

سناتور کریس کونز ، دی-دل ، گفت: روز یکشنبه در گفتگو با مطبوعات ، گفت: “این واقعیت که ما 9 ماه بعد دور بعدی تسکین کوید را نداریم ، چیزی است که من شخصاً ناامید و نگران آن هستم.” . “من می خواهم بسیاری از این مسئولیت را به پای رهبر اکثریت جمهوری خواه سنا ، میچ مک کانل ، بگذارم.”

برخی از جمهوری خواهان با تأمین بودجه فدرال به ایالات متحده مخالفت کرده و آن را به عنوان کمک مالی برای دولت های محلی با ضعف مدیریتی رد می کنند. و سپر مسئولیت در میان رهبران دموکرات ، که آنها را به عنوان “مصونیت شرکت” در برابر اقدامات اشتباه منفجر می کند ، بسیار بحث برانگیز است. یک گروه دو حزب از قانون گذاران با هزینه 908 میلیارد دلار به اتحاد کمک کردند ، اما در تلاش است تا این اختلاف عمده را حل کند.

سناتور بیل کسیدی ، R-La. ، که گفت گروه کاری این لایحه را دوشنبه شب معرفی می کند ، یادداشتی محتاطانه درباره چشم انداز بسته ساده شده بدون کمک دولت بیان کرد.

وی به ایالت اتحادیه سی.ان.ان گفت: “واقعیت این است که هر دو طرف برای عبور از چیزی باید با هم کار کنند. و افراد چپ می گویند که چنین چیزی را نمی خواهند.” “بنابراین ، بله ، بسیار عالی است اگر بتوانیم بر آن غلبه کنیم. اما به نظر نمی رسد که چنین کاری کنیم.”

منابع گفتند که این گروه قصد دارد دو پیشنهاد جداگانه در روز دوشنبه منتشر کند و اختلافات را از جدال جدا کند.

یکی پیشنهاد 748 میلیارد دلاری است که شامل پول برای کمک به مشاغل کوچک و واکسن است. مورد دوم اقدام جداگانه ای است که 160 میلیارد دلار اعتبارات دولتی و محلی و پاسخگویی را شامل می شود. یک منبع گفت که مشخص نیست کدام اعضا کدام طرح را امضا می کنند.

طبق بنیاد قرن ، یک اتاق فکر مترقی ، در صورت عدم تمدید حدود 12 میلیون کارگر در 26 دسامبر ، یک روز پس از کریسمس ، بیکاری خود را از دست می دهند. این شامل فریلنسرها و کارگران کنسرت است که معمولاً واجد شرایط مزایای بیکاری نیستند.

رهبران دموکرات و جمهوری خواه در مورد برخی موارد مانند تمدید بیمه بیکاری و کمک به مشاغل کوچک توافق دارند. اما اختلاف نظرها در مورد حمایت از مسئولیت و همچنین کمک های دولتی و محلی مانع معامله است.

مک کانل پیشنهاد رد دو ماده بحث برانگیز در این لایحه را مطرح کرد ، اما Pelosi و رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، DN.Y ، گفتند که کمک های دولتی برای کمک به انتشار واکسن و عادی سازی آن بسیار مهم است.

در همین حال ، سنسور برنی سندرز ، I-Vt. ، و جاش هاولی ، R-Mo ، در حال تلاش برای دور جدیدی از پرداخت مستقیم 1200 دلار هستند. آن را به اضافه کردن ماده.

رئیس جمهور دونالد ترامپ از مذاکرات منصرف شده و سابقه غیرقابل پیش بینی بودن وی در قانون اساسی همچنان یک کارت وحشی است. دولت ترامپ 916 میلیارد دلار پیشنهاد کرده است که شامل 600 دلار پرداخت مستقیم است ، اما مزایای بیکاری را در مقایسه با برنامه دو حزب به شدت کاهش می دهد.

کنگره امیدوار است که در پایان هفته جاری کار خود را به پایان برساند و قبل از هفته کریسمس استراحت کند. در گذشته ، انگیزه برای رفتن به خانه برای تعطیلات ، طرفین را برانگیخته بود تا اختلافات خود را حل کنند.

سناتور جو مانچین ، DW.Va ، به فاکس نیوز یکشنبه گفت: “هیچ راهی وجود ندارد ، راهی برای ترک واشنگتن بدون رسیدگی به نیازهای فوری مردم ما وجود ندارد.”

لی آن کالدول و جولی سیرکین کمک کرد[ad_2]

منبع: green-chapter.ir