کنگره بر وقفه یک هفته ای نظارت می کند و قبل از متوقف کردن ، برای مذاکرات امدادی کوید وقت می خرد


واشنگتن – به گفته قانونگذاران و دستیاران آشنا به مذاکرات ، کنگره یک هفته اضافی برای مذاکره در مورد قانون بودجه ایالتی و لایحه ای برای کاهش ویروس کرونا می خواهد.

استنی هویر ، رهبر اکثریت استان مادرید ، روز دوشنبه گفت که اتاق در حال رأی گیری در مورد قطعنامه یک هفته ای در حال انجام است تا از تعطیلی دولت جلوگیری کند.

این آخرین مهلت بودجه دولت را به 11 دسامبر به جمعه آینده ، یک هفته قبل از کریسمس منتقل می کند.

تمدید مهلت مذاکرات یک هفته دیگر را برای یافتن توافق دو جانبه در مورد لایحه “جهانی” در مورد هزینه های افتتاح دولت در سال آینده فراهم می کند. این همچنین یک هفته دیگر مذاکرات را برای دور دیگری از تخفیف Covid-19 ، که ممکن است شامل مزایای بیکاری باشد ، امکان پذیر می کند.

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا ، گفت که وی انتظار دارد مجلس سنا یک لایحه تعلیق یک هفته ای را تصویب کند به امید تکمیل بسته بودجه ایالتی دولت تا پایان هفته آینده.

رهبران کنگره گفتند که اگر توافق بر سر کمک Covid-19 حاصل شود ، برای تسریع در انتقال به یک اقدام بودجه ایالت پیوست خواهد شد.

رهبران حزب در حال مذاکره در مورد بسته امداد ویروس کرونا بر اساس برنامه 908 میلیارد دلاری هستند که هفته گذشته توسط یک گروه دو حزب از مقامات عادی ارائه شد. نقطه اصلی مانع پارامترهای سپر مسئولیت شرکت ها و سازمان ها ، جستجوی GOP هستند.

این طرح در حال ظهور شامل مزایای بیکاری ، مزایای رستوران ها و سایر مشاغل کوچک و همچنین کمک به مقامات ایالتی و محلی برای پرداخت حقوق معلمان ، پلیس و سایر کارگران است. این شامل پرداخت مستقیم به آمریکایی ها نیست ، که برخی از دموکرات ها و جمهوری خواهان همچنان بر آن اصرار دارند.

بودجه ایالتی و محلی نیز بحث برانگیز است ، اما سخنگوی جوش گوتیمر ، DN.J. ، روز دوشنبه به MSNBC گفت که دو طرف برای حل آن “فاصله” دارند.

در لایحه بودجه ایالتی ، پول برای دیوار مرزی دونالد ترامپ رئیس جمهور بار دیگر یک مانع بزرگ است. بسیاری از منابع می گویند ، دموکرات ها نمی خواهند دولت آینده بایدن دیوار سازی را ادامه دهد.

یک منبع گفت ، همچنین اختلاف نظرهایی درباره مقررات اصلاحات پلیس و همچنین سیاست های زیست محیطی وجود دارد.

هایلی تالبوت و گرت هاک کمک کرد
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes