مخلوط شیر تازه را به همراه یک قاشق روغن زیتون بر روی صورت مالیده و بعد از ۲۰ دقیقه بشوئید. پیش از هر نکتهای به این موضوع دقت کنید که زمانی که از حمام خارج میشوید، آبی روی که بدن شما باقی مانده، تبخیر میشود. این اتفاق می تواند به دلایل مختلفی مثل: کمبود آب در بدن، آب و هوای جوی، تغذیه نامناسب، شست و شو با آب داغ و قلیایی، کم خوابی و … افرادی که پوست تحریک پذیری دارند، مواردی مانند قرمزی، اگزما و لکه های خارش دار را خیلی تجربه می کرم مرطوب کننده 24 ساعته درمولب کنند.

توجه کنید که ترکیب اصلی لوسیون آب است به همین دلیل نسبت به کرم و وازلین رقیقتر است؛ بنابراین برای پوستهای چرب و خیلی چرب استفاده از لوسیون توصیه میشود. برای رسیدن به بهترین نتیجه باید از کرم آبرسان و مرطوب کننده در زمان صبح (قبل از کرم ضد آفتاب) و شب استفاده کنید. باید مراقبت استفاده از مرطوب کننده های ترکیبی حاوی گلیسیرین، اوره و پروپیلن گلیکول باشید.

مراقبت از پوست صورت و بدن همواره مورد توجه خانمها و آقایان بوده است. بلافاصله پس از شستن صورت و زمانی است که همه آب پس از شستن خشک نشده و صورت نم داشته باشد. بهترین زمان استفاده از کرم مرطوب کننده چه زمانی است؟ بهترین برند کرم مرطوب کننده بدن، برندی است که تاریخ انقضا، مشخصات محصول و اطلاعات دقیق آن را به شما منتقل کند. این کار آب را به سلولهای پوست جذب میکند.

جذب این مرطوب کننده بسیار بالاست و توی چند ثانیه به خورد پوستتون میره. بله در واقع حق هم داریم که با مشغلههای بسیار زیاد در کار و دانشگاه و یا حتی در خانه نوشیدن آب را فراموش کنیم. مرطوب کنندهها در واقع به این صورت عمل میکنند که رطوبت را در لایه سطحی پوست نگه میدارند و به این صورت میتوانند مثل یک سد مقاوم در برابر نفوذ سایر مواد و آلودگیها از پوست محافظت کنند. در واقع مهمترین ویژگی نرم کننده ها و آبرسان ها محافظت از پوست در برابر خشکی است. عدم رسیدگی به پوست و قرارگیری پوست بدون محافظ در برابر آفتاب میتواند عوارض جبران ناپذیری از جمله سرطان پوست را ایجاد کند.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد