سلام، وقت شما بخیر ، با توجه به مشکلات پوستی شما ، تنها یک محصول همه نیازهای شما رو پاسخ نمی دهد ، لذا پیشنهاد می شود در جهت شستن پوست خود از شوینده مناسب و جهت مرطوب کردن و روشن کردن پوست خود از محصولات ویتامین سی و ضد لک و روشن کننده استفاده شود. با سلام ، بله ، این کرم حتما می تواند اثر گذاری خوبی داشته باشد ، باید استفاده از این کرم را برای یک دوره شروع کنید و میزان بهبود را بعد از پایان یک دوره بسنجید و در صورت نیاز، مصرف را ادمه دهید تا جایی که بهترین نتیجه حاصل شود ، روند بهبودی می تواند از 2 هفته تا 6 ماه متغیر باشد و این زمان در افراد مختلف بسته به نوع مشکلات پوستی آنها و نحوه رعایت مراحل روزانه مراقبت از پوست ، متفاوت است.

فقط میخوام بدونم مصرف کرم را باید ادامه داد یا بعد از پایان دوره مصرف دیگه نیازی به تجدید کرم ضد لک ژانولوما نی نی سایت اون نیست؟ تحقیقات همچنین نشان داده که کوجیک اسید به کاهش آسیب های ناشی از نور خورشید، انواع لکههای پوستی ناشی از افزایش سن و یا اسکار کمک می کند . روشن کننده های طبیعی پوست موجود در این سرم مانند کوجیک اسید ، ریشه شیرین بیان و عصاره ترب کوهی باعث کاهش لک ها و از بین بردن لک های پوست یا آسیب های ناشی از نور آفتاب و همچنین سایر علائم پیری پوست می شود .

با سلام و وقت بخیر ، با توجه به سرد تر شدن هوا و نیاز پوست به رطوبت بیشتر و همچنین به خاطر احساس آلودگی های روی پوست شما، 2 محصول به شما پیشنهاد می گردد ، یکی محصول ژل شستشوی فور اور بلوم که آبرسان بوده و قدرت پاک کنندگی خوبی دارد و می تواند پوست شما را از هر نوع آلودگی تمیز کند و بسیار مغذی است ، و محصول دوم که پس از شستن پوست باید مورد استفاده قرار گیرد، کرم ویتامین سی بلوم است که بسیار مرطوب کننده خوبیست و در شادابی و حتی روشن شدن پوستتان در آن ناحیه از صورت به شما کمک زیادی خواهد کرد.

بعد از قطع مصرف، مراحل روزانه مراقبت از پوست نباید فراموش گردد ، پیشنهاد می شود از کرم ویتامین سی بلوم به منظور محافظت از پوست ، مرطوب کنندگی ، شفاف کنندگی و کمک به سنتز بهتر کلاژن و همچنین جلوگیری از تشکیل لک های جدید استفاده گردد. سلام.ایا بعد از دوره ی درمان و قطع مصرف دارو امکان بازگشت لکه ها روی پوست هست ؟ سلام ، ممنون از دیدگاه مثبت شما ، ادامه استفاده از این محصول به میزان بهبود شما در یک دوره مصرف بستگی دارد، در صورت بهبودی کامل، نباید مصرف کرم به صورت ناگهانی قطع شود و می توانید میزان مصرف را به مرور کم کنید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد