کالج انتخاباتی به پیروزی رسمی بایدن 2020 رای خواهد داد


واشنگتن – انتظار می رود کالج انتخابات روز دوشنبه رسماً در انتخابات رئیس جمهور منتخب جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 پیروز شود.

همه 538 رأی دهنده بر اساس نتایج انتخاباتی که اخیراً توسط هر 50 ایالت و واشنگتن دی سی تأیید شده است ، در ایالت های مربوطه خود برای رای دادن به رئیس جمهور دیدار می کنند

انتظار می رود بیشتر رای دهندگانی که قبل از انتخابات نوامبر توسط احزاب سیاسی در هر ایالت انتخاب شده اند ، در ایالت کاپیتول رأی دهند.

اولین ایالت هایی که روز دوشنبه رأی می دهند ایندیانا ، تنسی و ورمونت هستند که ساعت 10 صبح برگزار می شود. ایالت های میدان نبرد از زمان رای گیری دونالد ترامپ ، رئیس جمهور اندکی بعد ، با چالش های حقوقی روبرو شده اند – رای دهندگان در آریزونا ، جورجیا و پنسیلوانیا قرار است ظهر رأی دهند ، در حالی که در ویسکانسین در ساعت 13:00 و در میشیگان در ساعت 14:00 .

در میشیگان ، ایالت کاپیتول در حین رای گیری به دلیل تهدید به خشونت و اعتراض های احتمالی بسته خواهد شد.

کالیفرنیا ، که 55 رأی در کالج انتخاباتی دارد ، بیشتر از همه ایالت ها و می تواند بایدن را در رأس خود قرار دهد ، در ساعت 5 عصر رأی می دهد

انتظار می رود که بایدن در زمان اصلی برای رای گیری کالج انتخابات در ساعت 8 شب اظهار نظر کند.

ترامپ و تعدادی از جمهوری خواهان تلاش کردند نتایج را در ایالت های میدان جنگ لغو کنند ، اما دادگاه عالی جمعه شب این تلاش را رد کرد. ترامپ از زمان انتخابات 3 نوامبر بارها اعلام کرده است که پیروز قانع کننده است و انتخابات تقلبی است.

با این حال ، بایدن در هفتم نوامبر ، چهار روز پس از انتخابات ، پس از عبور از 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای کسب ریاست جمهوری ، به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. در پایان ، بایدن 306 رأی انتخاباتی را به دست آورد ، در حالی که ترامپ 232 رأی را به دست آورد.

در تاریخ 6 ژانویه ، ساعت 13:00 ، آرا E ET کالج انتخاباتی در یک جلسه عمومی کنگره شمارش می شود. بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس 20 ژانویه سوگند یاد می كنند.

در روز شکرگذاری ، ترامپ به خبرنگاران گفت که “تشخیص” انتخابات بسیار دشوار خواهد بود ، حتی زمانی که کالج انتخابات پیروزی بایدن را نهایی کند. وی گفت: “اگر این کار را انجام دهند ، اشتباه کرده اند.” ترامپ در پاسخ به این سال که آیا با این نتیجه کاخ سفید را ترک می کند ، گفت: “مطمئناً این کار را خواهم کرد.”

جولیا جستر و وان هلیارد کمک کرد
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes