[ad_1]

رودی جولیانی برای هدایت استخدام شد “نیروی ضربه نخبگانکارشناسان حقوقی به NBC News گفتند: “وکلا برای هدایت چالش های حقوقی رئیس جمهور دونالد ترامپ در انتخابات سال 2020 ، اما تلاش های آنها” ناکارآمد “و” شرم آور “بر اساس” شواهد غیرمستند “و” ادعاهای غیرمعمول “بود. .

وکیل مدافع گلن کرشنر گفت: “این فراتر از ناراحتی است.” “هر دو قانون واقعا بدی هستند و بدترین انگیزه ممکن را در پشت خود دارند. همه اینها به نام لغو اراده رای دهندگان آمریکاست.”

وکیل انتخابات متیو سندرسون ، جولیانی را با جیمز بیکر که رهبری تلاش های قانونی جورج دبلیو بوش در انتخابات ریاست جمهوری 2000 را بر عهده داشت ، نامطلوب مقایسه کرد.

وی گفت: “این مثل بوش در مقابل گور است ، اما سردبیر QAnon subredditt را جایگزین جیمز بیكر كنید.” “این یک پیگرد قانونی نیست. اشتباهات استراتژیک ، اشتباهات تایپی وجود دارد – هر نوع اشتباهی که می توانید در یک پرونده خاص مرتکب شوید.”

ساندرسون افزود: “این استراتژی قضایی همانند عملکرد ناکارآمد است.”

روز دوشنبه ، مبارزات انتخاباتی علیه تصمیم قاضی فدرال مبنی بر رد دادخواست در پنسیلوانیا ، با به چالش کشیدن برخی آرا votes از طریق پست الکترونیکی ، شکایت کرد.

شکایت توسط قاضی پرونده ، متیو بران شکایت شد ، “او راه حل جویا شده را بد فهمید. این کمپین به دنبال سلب حق 6.8 میلیون پنسیلوانیا نیست” ، همانطور که قاضی در حکم شدید خود نوشت – و جولیانی در دادگاه اعتراف کرد هفته

در این شکایت آمده است که این کمپین به سادگی می خواست برخی از آراots را که به نظر آنها ممکن است ناقص باشند جدا کند – و سپس خاطرنشان می کند که یکی از راه حل هایی که آنها به دنبال آن هستند “دستوری است که نتایج انتخابات ریاست جمهوری عمومی 2020 دارای نقص هستند ، که به مجمع عمومی پنسیلوانیا اجازه می دهد رای دهندگان پنسیلوانیا را انتخاب کند “- به عبارت دیگر ، که با رد آرا 6.8 میلیون پنسیلوانیا از حقوق آنها محروم می شود.

در یک زمان ، در این بیانیه از آراots به عنوان “باله” یاد می شد ، و دیگری در اوایل روز در مبارزات انتخاباتی به “رئیس جمهور دونالد ج. ترامپ »به جای رئیس جمهور.

این اظهارات قبلی – که می گفت این مبارزات انتخاباتی فقط بخشی از دستور برانگیز است ، اما بعداً اضافه کرد که می تواند سایر قسمت های دادخواست را نیز تجدید نظر کند – منجر به سردرگمی سایر متهمان این پرونده شد ، که گفتند آنها این نادرست است و آنها نمی توانند بفهمند که این کمپین به دنبال چه چیزی بوده است.

از زمانی که ترامپ جولیانی را به عنوان وکیل اصلی خود منصوب کرد ، این اولین ارسالی نبود. پیش از این در همان پرونده در پنسیلوانیا ، جولیانی سعی کرد استدلال هایی را اضافه کند که پیشینیانش از بین رفته اند ، احتمالاً به این دلیل که آنها شواهدی برای اثبات ادعاهای خود ندارند. ساندرسون گفت: “وكلا تصور می كردند كه آنها بازنده هستند.”

همچنین روز دوشنبه ، مبارزات انتخاباتی یک دادخواست دیگر در دادگاه ایالتی پنسیلوانیا را از دست داد – آخرین مورد از مجموعه ده ها پرونده قضایی در شش ایالت در حال چرخش از زمان انتخابات ، که بیشتر آنها توسط اسلاف جولیانی آغاز شده است.

ساندرسون گفت: “من فکر نمی کنم هیچ تیم وکلا بتواند این پرونده را نجات دهد. دعاوی انتخاباتی به معنای لغو ده ها هزار رای نیست. این فقط اتفاق نمی افتد. اما حتی با این هشدار ، این استراتژی به خوبی اجرا نشده است.” او گفت.

وی خاطرنشان کرد که به نظر می رسد جولیانی هفته گذشته در هنگام حضور در دادگاه با برخی شرایط قانونی دست و پنجه نرم کرده است و بزرگترین اتهامات وی درباره طرح کلاهبرداری گسترده در سراسر کشور به اعتبار وی کمک نکرده است.

میرنا پرز ، مدیر برنامه رأی دادن و انتخابات مرکز برنان ، گفت که تلاش های جولیانی برای پیروزی در چالش های حقوقی نبوده است – آنها برای حمایت از حملات ترامپ به روند دموکراتیک طراحی شده اند.

وی گفت: “من فکر می کنم این یک استراتژی است که سعی می کنیم پایگاه خود را سوت بزنیم” ، با حمله به رای دهندگان اقلیت در سنگرهای دموکراتیک. “این به منظور تسهیل روند چگونگی حل اختلافات سیاسی خود با صلح و آرامش و زیر سوال بردن نتیجه انتخاباتی است که وی برنده آن نیست.”

پرز گفت: “این یک تلاش فاجعه بار و مشکل ساز برای از بین بردن روندهای دموکراتیک ما است.”

ظاهراً برخی از این ادعاها حتی برای رئیس جمهور هم زیاد شده است – وی آخر هفته وکیل سیدنی پاول ، وکیل دادگستری را از تیم خود اخراج کرد ، زیرا وی پیشنهاد داد جمهوری خواهان برای ترتیب دادن به انتخابات در جورجیا سود کسب کرده اند. در آنجا بود که دو کرسی انتخاب شد که تعیین كنترل سنای آمریكا را در دور دوم ژانویه تعیین می كند.

جولیانی ادعاهایی مشابه برخی از ادعاهای پاول مطرح کرده است ، اما هرگز جمهوری خواهان را به تخلف متهم نکرده است.

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

یک منبع آگاه از تفکرات ترامپ روز دوشنبه به NBC News گفت که رئیس جمهور هفته گذشته در کنفرانس مطبوعاتی در مقر کمیته ملی جمهوری خواه ، از حضور برتر پاول و جولیانی ناراضی بود ، جایی که آنها هر دو تئوری های توطئه بی اساس در مورد انتخابات را به اشتراک گذاشتند. این منبع گفت ترامپ نگران است که تیمش متشکل از “احمقانی باشد که او را بد جلوه می دهند”.

پرز ادعاهای مختلف توطئه جولیانی را “معادل قانونی پرش کوسه” خواند.

وی گفت: “همه اینها سرانجام شکست خواهد خورد ، اما هنوز هم آسیب خواهد دید.”

کیرشنر ، تحلیلگر حقوقی در NBC News ، گفت: “وقتی صدای وکلا و وکلای دونالد ترامپ را می شنوم که گفتند:” شما حق دارید این پرونده ها را بیاورید ، من را خشمگین می کند. در واقع نه. شما حق كامل براي طرح يك دادخواست برنده داريد. شما حق ندارید برای اهداف دیگری غیر از برنده شدن در یک دادخواست ، مانند تلاش برای تضعیف اعتماد عمومی به انتخابات ، یک پرونده غیرعادی ایجاد کنید. “[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد