کاخ سفید علی رغم هشدارهای مقامات ارشد بهداشت ، تعطیلات داخل سالن را برگزار می کند


کاخ سفید قصد دارد در این فصل حدود 20 تعطیلات داخل سالن را برگزار کند ، اگرچه گروه ویژه ویروس کرونا هشدار داده است که بیماری همه گیر “در یک مکان بسیار خطرناک” است و مقامات ارشد بهداشت هشدار داده اند که در داخل خانه جشن نگیرند.

یکی از مهمانی های این چنین سه شنبه شب برگزار شد و حضور کوتاهی توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ داشت. عکس های این مراسم چندین شرکت کننده غیر نقاب از جمله رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان ، رونا مک دانیل را نشان می دهد. مک دانیل در اواخر سپتامبر پس از گذراندن وقت با رئیس جمهور ، آزمایش مثبتی برای Covid-19 انجام داد که در همان زمان نیز آزمایش مثبت داشت.

سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مک انانی ، ترس از اینکه تجمع ها می تواند الگوی بدی برای آمریکایی ها باشد ، هنگام ورود به فصل تعطیلات ، را رد کرد.

وی به خبرنگاران گفت: “اگر می توانید شرکت ها را غارت کنید ، ساختمان ها را بسوزانید ، در اعتراضات شرکت کنید ، می توانید به یک مهمانی کریسمس نیز بروید. می توانید کریسمس را جشن بگیرید و می توانید این کار را با مسئولیت انجام دهید.” ماکینانی ، که در هنگام شیوع در کاخ سفید در ماه اکتبر ، آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد ، افزود: “ما در جشن کریسمس شرکت خواهیم کرد.”

استفانی گریشام ، رئیس ستاد ملانیا ترامپ ، اوایل روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت که کاخ سفید “ضمن تأمین امن ترین محیط ممکن ، کریسمس و هانوکا را جشن خواهد گرفت.”

از جمله اقدامات امنیتی که گریشام گفت این موارد معرفی می شود ، لیست های مهمان کوچکتر و نیاز به ماسک است و فاصله اجتماعی نیز “تشویق می شود”. با این حال ، عکس های مربوط به رویداد روز سه شنبه ، یک مهمانی شلوغ و بدون فاصله اجتماعی و تعدادی از مهمانان بدون نقاب را نشان داد.

گریشام همچنین به سایر اقدامات ایمنی مانند “غذا به طور جداگانه توسط آشپزها در ایستگاه های غذایی تحت حفاظت از پلکسی گلاس پوشانده شده” و نوشیدنی های روکش شده اشاره می کند.

اقدامات امنیتی مشابهی در کاخ سفید برای جشن شب انتخابات در نظر گرفته شد. چندین شرکت کننده در این رویداد ، از جمله رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، وزیر مسکن و شهرسازی ، بن کارسون و مدیر پیشین مبارزات انتخاباتی ترامپ ، کوری لواندوفسکی ، آزمایش ویروس را پس از آن اعلام کردند.

مجموعه ای از وقایع سپتامبر در کاخ سفید ، چه در خانه و چه در فضای باز ، با به تصویر کشیدن امی کانی بارت به عنوان نامزد دیوان عالی ترامپ ، همچنین به همان چیزی تبدیل شد که دکتر آنتونی فاوتزی “توزیع کننده بیش از حد” نامید.

گریشام درباره تعطیلات گفت که حضور “یک انتخاب کاملاً شخصی است”.

وی گفت: “این یک سنت طولانی است که مردم از دکوراسیون شاد و نمادین جشن های سالانه کریسمس در کاخ سفید دیدن می کنند و از آن لذت می برند.”

گزارشی توسط گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کرونا سفید که اوایل این هفته به ایالات متحده منتشر شد و روز چهارشنبه توسط NBC News دریافت شد ، هشدار داد که “خطر ابتلا به COVID برای همه آمریکایی ها در بالاترین حد خود است” و گفت اگر بیش از 65 سال دارید یا شرایط بهداشتی قابل توجهی دارید ، نباید به فضاهای عمومی محصور در جایی که شخصی به دلیل خطر قریب الوقوع سلامتی شما از آن نقاب زده است ، وارد شوید. “

یاسمین سلام ، محمد سید و ربکا شباد کمک کرد




منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes