کابینه بایدن در حال تبدیل شدن به یک رویای مترقی نیست ، اما از کابوس آنها دور استواشنگتن – الیزابت وارن وزیر دارایی نخواهد بود. به نظر می رسد برنی سندرز بعید به ریاست یک بخش کار تاکنون ، مترقیان نتوانسته اند رئیس جمهور منتخب جو بایدن را ترغیب کنند که نامزدهای مورد نظر خود را در سمت های بالای دولت خود قرار دهد.

اما به نظر می رسد که آنها سر و صدا کافی برای محافظت از بزرگترین دشمنان خود را ایجاد کرده اند ، حداقل در حال حاضر.

دیوید سیگال ، مدیر اجرایی گروه Demand Progress ، که صریحاً در انتقاد از برخی از منصوبان بایدن صریح اظهار داشت: “از نظر داخلی ، بدترین از بین بدترین ها مسدود شده است.”

وی گفت: “ممکن است هیچ جنگ عمومی در حال فروپاشی وجود نداشته باشد که در آن فعالان و سناتورها سعی در سرنگونی نامزدهای مشخص داشته باشند – اما اگر چنین باشد ، تهدید این نبردها است که آنها را غیرضروری خواهد کرد.”

بایدن در حال انجام عمل متعادل و ظریف در انتخاب افرادی است که نه تنها “مورد قبول همه عناصر حزب دموکرات” قرار خواهند گرفت ، همانطور که اخیراً گفته است ، بلکه احتمال تأیید سنا نیز وجود دارد ، که در دست GOP خواهد بود. اگر دموکرات ها در مرحله دوم دور بعدی گرجستان پیروز نشوند.

او با فراخوانی های فزاینده برای تنوع بیشتر روبرو است و هنوز بسیاری از مواضع کابینه وجود دارد که باید اتخاذ شود ، از جمله بسیاری از مواضع سیاست خارجی که مترقیان از آنها نگران هستند ، اما بایدن تاکنون ایدئولوگهای هر دو طرف را به سمت تقسیم حزب خود سوق داده است.

ولید شهید از دموکرات های منصفانه چپگرا گفت: “آنها پره های هوا و عوامل بیشتری نسبت به ایدئولوگ ها ارائه می دهند.” “انواع افرادی که اوباما منصوب کرد و از نظر ایدئولوژیک با جناح چپ حزب خصومت داشتند ، این بار منصوب نمی شوند.”

شهید به چهره های نخست وزیر باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق ، که نه تنها میانه رو بودند ، بلکه گاهی اوقات نیز از نزاع چپ گرا راضی بودند ، مانند لاری سامرز ، مشاور ارشد اقتصادی اوباما و رئیس امانوئل ، رئیس دفتر رئیس جمهور ، اشاره کرد.

این استراتژی با فلسفه سیاسی بایدن در رسیدن به اجماع و تلاش برای تشکیل یک ائتلاف بزرگ ، حتی پس از شکست نامزدهای مترقی تر در انتخابات دموکراتیک ، مطابقت دارد.

جف هاوزر ، مدیر پروژه تهاجمی نظارت دولت مترقی Revolving Doors ، گفت: “من فکر نمی کنم آنها افراد در خط آهن سوم را می خواهند.”

هاوزر گفت: “به طور كلی ، افرادی در جهان اوباما-بایدن كه تصور می كردند ترقی خواه هستند ، كار خوبی دارند ، حتی اگر طرفداران برنی یا وارن ممكن است از بسیاری از این افراد خود اشتغالی” مترقی “نخرند.”

نکته قابل توجه این است که هیچ سناریوی هشدار دهنده عمومی توسط سناتورهای مترقی که سرانجام در مورد تأیید نظر خواهند کرد ، به بینی بایدن شلیک نکرده است ، که قابل توجه است زیرا وارن ، به ویژه ، مایل به انتصاب اوباما بود.

ترقی خواهان هنوز امیدوارند كه یك قهرمان واقعی منصوب شوند كه بایدن در یكی از مناصبی كه بایدن باید برای آنها منصوب شود باشد ، اما آنها همچنین در تلاشند تا مانع افرادی مانند امانوئل شوند كه همچنان به عنوان شهردار شیكاگو ادامه می یابد و اعتقاد بر این است كه در فرآیند بررسی ریاست اداره حمل و نقل ، اگرچه بسیاری از چشم انداز آن چشم پوشی می کنند.

بسیاری از چپ گمان می کنند که تیم بایدن با بالن های آزمایشی قایقرانی کرده است ، که می دانند آنها نمی خواهند عکس های نهایی را بهتر از آنها بسازند.

و با اعلام اعلام روز پنجشنبه مبنی بر اینکه جینا رایموندو ، فرماندار رود آیلند ، که درگیر اتحادیه های کارگری در ایالت خود است ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی بایدن نخواهد بود ، در عوض از انتخاب وی به عنوان دادستان کالیفرنیا خاویر بتزرا خوشحال شدند. .

شان مک لوللی ، بنیانگذار Left Trust Data for Progress ، گفت: “بایدن در حال پیگیری سیاست ائتلاف و محاسبه این است که چه کسی حداقل گروه های منافع ائتلاف را آزرده خاطر سازد.”

چپ نسبت به زمان روی کار آمدن اوباما نسبت به بایدن بسیار پرخاشگرتر بود و مک آلوئی گفت با توجه به اینکه نامزدهای وی در انتخابات مقدماتی دموکرات ها شکست خوردند ، باید از نتایج فعلی کاملاً راضی باشد.

مک آلو گفت: “من فکر می کنم اوباما در واقع بسیاری از موارد ارایه شده در کابینه را بدست آورد زیرا او از این درخشش مترقی برخوردار بود ، اما بایدن برخلاف آن برخورد می کند زیرا در انتخابات مقدماتی از لحاظ لفاظی علیه چپ بود.”

تصور می شود که بایدن در نظر دارد یک مسئول اتحادیه معلمان را به عنوان ریاست وزارت آموزش و پرورش در نظر بگیرد ، در حالی که اوباما یک قهرمان مدرسه چارتر را انتخاب کرد که بعداً توسط بزرگترین اتحادیه معلمان این کشور به استعفا فراخوانده شد.

ترقی خواهان قطعاً انتقاداتی را از انتصاب های بایدن ابراز کرده اند ، که مورد پسند آنها نیست و افرادی را که فکر می کنند بهتر خواهند بود تحت فشار قرار می دهند.

هفته گذشته ، آنها انتخاب مشاور اقتصادی اوباما ، برایان دیز ، برای هدایت شورای اقتصاد ملی در مورد کار او برای غول مالی BlackRock را انکار کردند. و آنها در مورد انتخاب رئیس مرکز پیشرفت آمریکایی ، نیرا تندن ، منتقد سابق ساندرز ، به عنوان رئیس دفتر مدیریت و بودجه غر زدند. اما هیچ یک از برخوردها تپه ای نیست که چپ در آن بخواهد بمیرد.

و آنها یک نقره نقره ای را در نحوه توزیع نامزدها توسط تیم بایدن مشاهده می کنند. تندن تأکید کرد که چگونه برنامه های رفاهی دولت به خانواده اش کمک می کند و باید بیشتر کمک کند ، در حالی که دیز وظیفه دارد تغییر آب و هوا را به عنوان یک اولویت اقتصادی برای دولت جدید در نظر بگیرد.

ایوان وبر ، یکی از بنیانگذاران گروه جوانان فعال در زمینه آب و هوای طلوع آفتاب ، گفت: “ما هنوز لزوماً مردم خود را در بالاترین مناصب قدرت نمی بینیم ، گرچه هنوز هم امیدواریم.” “اما از بسیاری جهات به تعیین جهت و برنامه مهمانی کمک می کنیم ، حتی اگر در صندلی راننده یا کنترل کننده نباشیم.”
منبع: green-chapter.ir