همچنین تماشای فیلمهای ۴Kدر ۵۰ یا ۶۰ فریم بر ثانیه در این بهروزرسانی جدید امکانپذیر شده است. در این بهروزرسانی که به پهنای باند کابل مربوط میشود تا به رزولوشن، پهنای باند را به ۱۸ گیگابایت بر ثانیه افزایش داده است. با استفاده از کابلهای HDMI شما میتوانید بهترین کیفیت صدا و تصویر را از تلویزیون HD خود دریافت نمایید که برای پخش فیلمهای Blue ray و HD-DVD بسیار مهم و ضروری است. اگرچه کابل های پسیو HDMI از نظر تئوری می توانند مسافت را بیش از دو برابر پشتیبانی کنند ، اما برای اینکه عواقب منفی شدید یک کابل طولانی بدون افت کیفیت را تجربه نکنید ، محیط باید کاملاً مناسب باشد. مهم ترین مزیت استفاده در کابل HDMI 2.0 سرعت انتقال داده بین نمایشگر و دستگاه Blu-ray و یا یک کامپیوتر با سرعت 18Gbps است که اجازه نمایش تصاویر شفاف تر با وضوح بسیار بالا را می دهد. یکی از مشکلات برای استفاده از درگاههای HDMI موجود در تلویزیون، کامپیوتر و دیگر لوازم از این قبیل کمبود فضا برای اتصال مستقیم کابل به درگاه HDMI است.

بوده و در بازار قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر به فروش می رسد. همچنین HDMI هشت کانال صوتی را تا KHz192 منتقل کرده و نیز از تمام فرمت های کنونی برای صدا از جمله DTS و Dolby Digital پشتیبانی می کند. در این حالت اگر هر دو ابزار به ARC مجهز شده باشند، میتوان بلندگو را از طریق همان واسط HDMI به تلویزیون متصل کرد و سپس از کنترل تلویزیون برای کنترل کردن مشخصههایی مثل صدا، قدرت و سایر امکانات سیستم صوتی، استفاده کرد. با استفاده از سیستم عیب یابی داخلی ویندوز می توانید مشکلات صدا را برطرف نمائید. پین های 1 تا 9 سه کانال داده TMDS را حمل می کنند (سه پین در هر کانال). این کانکتور ابعاد 21.2 در 4.45 میلی متر دارد و دارای 29 پین است که باعث می شود پهنای باند آن دو برابر نوع A باشد و در نتیجه وضوح تصویر WQUXGA 3840×2400 را منتقل می کند. کابل HDMI دارای یک پورت رابط با ۱۹ پین است و تمام دیتایی که از آن عبور میکند غیر فشرده، اما رمز شده است. جالب اینجاست که تمام این امکانات تنها بر روی یک کابل واسط قابلدسترسی است و شمارا از کابلکشیهای متعدد و سردرگم کننده رها میسازد.

این ابزار یکپارچگی تمام فایل های سیستمی محافظت شده شما را بررسی می کند و فایل های خراب را تعمیر می کند. کابل HDMI را از کجا بخرم؟ از مزایای این دسته از کابل ها می توان به جلوگیری از تاخیر و توانایی انتقال داده های کنترل اشاره کرد. روکش محافظ و عایق این کابل به گونه ای طراحی شده است که در صورت قرار گرفتن در مجاورت کابل های برق هیچگونه پارازیت و نویزی در سیستم انتقال تصویر آن ایجاد نمی شود ، همچنین در حین کابل کشی و عبور دادن از مکانهای باریک و لبه تیز کمترین آسیب ممکن به آن وارد میشود و از ورود آسیب به کابل های داخلی جلوگیری میکند. شایان ذکر است در انتخاب این کابلها بهتر است نوع Active آن را انتخاب کنید، زیرا کابل اکتیو HDMI دارای یک چیپ تقویتی داخل خود است که از افت سیگنال در طول مسیر جلوگیری میکند. بله. وقتی شما قادر باشید صفحه نمایش گوشی و تبلت خود را به تلویزیون انتقال دهید در اصل توانسته اید یک صفحه نمایش هوشمند از تلویزیونتان بسازید. هنگامیکه شما یک دستگاه پخش دیجیتال را به یک نمایشگر آنالوگ (تلویزیون) متصل مینمایید، دادههای دیجیتال در دستگاه دیجیتال به سیگنال آنالوگ تبدیل و بر روی کابلهای صدا یا تصویر به دستگاه نمایشگر رسیده و به نمایش درمیآید.

بسیاری از کسانی که طی یک سال اخیر با این کنسول کار کردهاند، از کیفیت این درگاه رضایت کافی را ندارند و مشکلاتی از قبیل هرز شدن این درگاه یا جابهجا شدن آن، در فرومهای مختلف مربوط به بازی مورد بحث است. طول کابل HDMI سر متحرک (چرخشی)، 150 سانتيمتر است و مناسب براي دستگاههايي است که از اين درگاه پشتيباني ميکنند. این محصول ابعاد کوچکی دارد و برای اتصال کابل HDMI به درگاه مربوط به آن بسیار مناسب خواهد بود. کابل HDMI ورژن ۲٫۰ با پشتیبانی از رزولوشن ۴K، برای فریم ریت بالاتر طراحیشده است. برای اینکه رزولوشن و فریم ریت بالاتر در آینده جواب بدهد، معلوم بود که به پهنای باند بیشتری در اتصالات نیاز است. این یعنی که پخش رزولوشن کامل ۴K و ۳D به همراه فریم ریت بالاتر محتوای دوبعدی مانند، فیلمهای خانگی و بازیهای رایانهای (مانند بازیهای کامپیوتری، بهغیراز بازیهایی مانند PS4/Xbox One) را پشتیبانی مینماید. کابل HDMI سر متحرک (چرخشی) از نوع HDMI سر کج متحرک است و با 1.5 متر طول امکان انتقال صدا و تصویر را به شما میدهد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کابل hdmi ورژن 2.1 کی نت پلاس 1.8 متری 8k ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد