در ادامه به تعریف هدرز و کاربرد آن می پردازیم تا بدانید که هدرز چیست و چه مزایایی دارد و در انتهای این مقاله با تولیدکنندگان و سازندگان آن آشنا خواهید شد. لوله پخشکننده دود چیست؟ لوله به كار برده شده در هدرز نبايد زياد بزرگ يا زياد كوچك باشد بلكه بايد بسته به اندازه فشار خروجي دود از سيلندر انتخاب گردد و در ساختار هدرز مهمترين قسمت، فسمتي است كه لوله هاي هدرز يكي مي شوند. فشار این گازها خیلی زیاد است. در این تجزیه پیوند بین اتم ها شکسته می شود. در ابتدا بستن فیلتر هوای اسپرت که بین 50 تا 300هزار تومان قیمت دارد (البته ارزانها بیشتر صدای موتور را زیبا میکنند) پس از آن بستن استرس بار برای افزایش میزان تعادل مخصوصا برای ماشینهای رینگ اسپرت و خوابیده را انجام دهید و در نهایت با بستن هدرز که از 5 تا 15اسب بخار قدرت ماشین شما را افزایش میدهد.

هدرز طرح انجین ارت
هدرز جزئی از سیستم اگزوز به حساب می آید که به خوبی می تواند تیونینگ یا همان قدرت موتور را افزایش دهد، پس در این روزها که قیمت خودروهای پرقدرت در رشد چشم گیری قرار گرفته است، بنابراین طراحی و ساخت سیستم اگزوز و هدرز بر روی هر نوع خودرویی می تواند به طرز فوق العاده ای قدرت موتور ماشین را بسیار افزایش دهد. در اتومبیلهایی با موتورهای خطی، در یک طرف موتور قرار دارند. این بخش در موتورهای مختلف اتومبیل ۲ جور است. طراحی این بخش به شدت اهمیت دارد. در گازهای خروجی از موتور که حاصل احتراق در سیلندرهاست، گازهای سمی مثل کربن مونوکسید، هیدروکربن و اکسیدهای نیتروژن وجود دارد. خودروبانک میخوانید، معرفی یک دستگاه داج کورونت سدان مدل 1969 (نسل پنجم/1965-1970) است که ضمن اعمال تغییرات فنی و ظاهری بسیار، در شرایط بسیار خوبی نگهداری میشود.

هدرز و کیت مکش ۲۰۶
فرقی نمیکند که شما یک خودروی مدرن داشته باشید یا خودرویی قدیمی و مدل پایین. ـ اگزوز high performance: سرعت خروج گاز و دود در این مدل خیل یبالاست چرا که در طراحی آنها از آلیاژهای خاصی استفاده شده است. اگر به اتاقها و استودیوهای آکوستیکشده سری بزنید، میبینید که علاوه بر پوشاندن درها و دیوارها، سعی میکنند سطوح غیرهمگونی در دیوارها هم ایجاد کنند تا صدا را مدیریت کند. علاوه بر تیونینگ قسمت های مختلف اتومبیل ، قلب تپنده ی خودرو ازاصلی ترین و مهم ترین بخش هایی است که به طور ویژه به آن پرداخته می شود . اگر به دنبال تغییر بیشتر در صدا هستید علاوه بر هدرز میتواند کیت اگزوز به صورت جداگانه خریداری و نصب کنید. داخل اگزوز می توانید این لولهها را مشاهده کنید. همیشه به صدا و رفتار خودروی خود دقت کنید تا در مراحل اولیه، متوجه نقص در آن شوید و از مشکلات جدی تر بعدی جلوگیری نمایید.

به عبارت دیگر چنانچه خواستار تقویت پیشرانه خودروی خود و کاستن از میزان مصرف سوخت بدون ایجاد سر و صدای بیشتر هستید ، نصب هدرز یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.در واقع بخش بسیار زیادی از صدای تولیدی پیشرانه توسط مجموعه اگزوز (لوله ها و منبع های اگزوز) منتشر میشود. سوختن کویل ایگنیشن باعث عملکرد ضعیف موتور تیو فایو می شود ، می توانیم این مورد را یکی از مهمترین معایب استفاده از موتور تی یو فایو بدانیم که هنگامی که دور موتور به چهار هزار دور در دقیقه میرسد، این موتور به صورت کامل از کار می افتد که همین عامل باعث می شود تا مشکلات بسیار زیادی برای مصرف کنندگان این موضوع به وجود بیاید.

هدرز موستنج 5.0 للبيع
ساختار محفظه ها و لوله های آن به گونه ای طراحی شده که صدا را تا حد امکان خفه کند. موجی که وارد محفظه شده، به دیوار منبع خورده و به سمت خارج بازتاب پیدا میکند. کاتالیستها در حقیقت قطعههایی هستند که این گازهای آلوده را کاهش میدهند و گازهای خروجی از اتومبیل را تبدیل به گازهای غیرسمی و بیخطر میکنند. بسته به هدف شما می شود تمام این کارها را انجام داد یا اینکه فقط بعضی از آن ها را روی موتور اجرا کرد. در داخل منبع یا انباره اگزوز، مجموعهای از لولههای سوراخدار تعبیه شده است که این وظیفه را به عهده دارد. جایی که هیولای بلوک کوچک 340 با Bore و Stroke خوردن حجمش به 416 اینچ مکعب رسیده.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هدرز پراید لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد