چه کسی جایگزین کمالا هریس در مجلس سنای آمریکا خواهد شد؟ فرماندار کالیفرنیا یک لیست کوتاه از موارد قبلی را توزین کرد


لس آنجلس – رابرت گارسیا به یاد می آورد که وقتی شهردار وقت سانفرانسیسکو ، گاوین نیوزوم ، فرمان داد که این شهرستان مجوزهای ازدواج همجنسگرایان را در سال 2004 صادر کند ، در تلویزیون تماشا می کرد. “سوئیچ نور” نامیده می شود اشتیاق او به خدمات عمومی را برافروخت.

گارسیا ، اکنون 43 ساله ، شهردار لانگ بیچ ، کالیفرنیا ، یکی از چهار نفری است که نیوزوم ، اکنون فرماندار است ، هنگامی که کامالا هریس رئیس جمهور منتخب در ژانویه تخلیه شد ، مشغول خدمت در سنای ایالات متحده است.

گارسیا ، که رقیب اسب تیره برای نامزدی در نظر گرفته می شود ، گفت: “این به من الهام بخش شد تا قدم جلو بگذارم و از گروههایی که به حاشیه رانده می شوند حمایت کنم.”

مورد علاقه وزیر امور خارجه فعلی کالیفرنیا الکس پادیلا است. همچنین به دنبال نماینده باربارا لی و نماینده کارن باس ، هر دو زن سیاه پوستی است که در خانه آمریکایی خدمت می کنند.

پادیلا به دلیل رابطه شخصی دیرینه با نیوزوم ، توسط بسیاری از دموکرات های ایالت به عنوان یک کفش دیده می شود. سناتور دیگر ایالت ، دایان فینشتاین ، علناً از پادیلا حمایت کرد. در صورت انتخاب ، گارسیا یا پادیلا اولین سناتور لاتین در کالیفرنیا در ایالتی است که اسپانیایی ها تقریبا نیمی از جمعیت را تشکیل می دهند.

در نظرسنجی اخیر موسسه شوارتزنگر دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ، 76 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که به دنبال “صدای تازه و جدید” برای جایگزینی هریس و خدمت در کنار فینشتاین ، قدیمی ترین سناتور نشسته هستند. وقتی از هر نامزد به صورت جداگانه س askedال شد ، 57 درصد پاسخ دهندگان گفتند که از گارسیا حمایت می کنند ، 53 درصد در مورد باس و پادیلا و 51 درصد در مورد لی همین حرف را می زنند.

وقتی هریس مجلس سنا را ترک می کند ، دوربین بدون یک زن سیاه پوست خواهد بود. برخی از وکلا از فرماندار می خواهند که زن سیاه پوست دیگری را برای جایگزینی وی انتخاب کند تا اطمینان حاصل کند که سنا خالی از لطف نیست.

ائتلافی از رهبران حقوق مدنی در نامه اخیر خود به نیوزوم گفت: “صفر غیر قابل قبول است”.

برخی دیگر نیز با استناد به ریشه های دو فرهنگی هریس که شامل پدری از جامائیکا و مادری از هند است ، فرماندار را به انتخاب یک آمریکایی آسیایی برای این نقش ترغیب کردند.

در حال حاضر فقط سه آسیایی ، سه سیاه پوست و چهار لاتین در سنای آمریکا زندگی می کنند.

مولی واتسون از Let’s Save the Place ، که طرفدار یک زن سیاه پوست به جای هریس است ، گفت: “زنان سیاه پوست از دریافت تشکر عمومی خسته شده اند و چیزی برای نشان دادن ندارند.” “از دست دادن این مکان برای ما دلخراش خواهد بود.”

“بازتاب کشور”

گارسیا ، که 5 ساله بود با پدر و مادرش از پرو مهاجرت کرد و اکنون شهردار یک شهر بندری ساحلی با بیش از 463000 نفر جمعیت در جنوب لس آنجلس است ، در صورت انتخاب برای موفقیت ، اولین کالیفرنیا را نشان می دهد هریس او نه تنها اولین سناتور لاتین در این ایالت ، بلکه همچنین اولین مرد همجنسگرا خواهد بود که نماینده کالیفرنیا در مجلس سنا است و در سن 43 سالگی ، یکی از جوانترین سنها است. سناتور تامی بالدوین ، از ویسکانسین ، اولین مرد آشکارا همجنسگرا بود که به سنا انتخاب شد.

گارسیا گفت: “آنچه مردم واقعاً در كالیفرنیا و سراسر كشور می خواهند این است كه كنگره ما كشوری را كه در آن زندگی می كنیم منعكس كند و این چیز خوبی است.” “من از هرکسی که استاندار انتخاب کند حمایت خواهم کرد. من فکر می کنم او یک انتخاب عالی خواهد کرد. “

صعود گارسیا به مرحله ملی اوایل سال جاری آغاز شد که وی در جریان کنگره ملی دموکراتیک مجازی به عنوان یکی از “17 ستاره در حال ظهور” معرفی شد. گارسیا در خطاب به DNC ، تجربه ناامنی مالی در جوانی و تلاش برای پرداخت بدهی های وام دانشجویی را توصیف کرد.

از آن زمان ، وی به طور منظم در شبکه های خبری کابلی مشارکت داشت ، و در مورد واکنش های فدرال و محلی به بیماری همه گیر ویروس کرونا بحث کرد و از رئیس جمهور دونالد ترامپ انتقاد کرد.

گارسیا همچنین علناً در مورد مادرش ، گابی اودانل ، یک کارگر بهداشتی صحبت کرد که اوایل سال جاری در 19 سالگی درگذشت. یک روز پس از مراسم یادبود وی ، همسر 27 ساله اودانل ، گرگ اودانل نیز بر اثر ویروس کرونا درگذشت.

گارسیا با از دست دادن مادر و ناپدری خود گفت: “شکی نیست که این کار دشوار بود.” “من همچنین یک هدف قوی برای انجام کار صحیح و از طریق کاری که ما انجام می دهیم ، برای نجات هرچه بیشتر جان افراد است.”

اگرچه او کمترین گزینه محسوب می شود ، اما طرفداران خود را دارد.

دین فلورس ، سناتور سابق کالیفرنیا گفت: “من فکر می کنم رابرت گارسیا حیرت انگیز باشد.” “اگر استاندار به دنبال شخصی در سطح محلی باشد ، مطمئناً در بالای لیست خواهد بود. او فردی پویا و جذاب است. “

مرکز انتقادی

فلورس گفت ، اما نیوزوم همچنین می تواند به دنبال فردی با دانش نهادی در مورد چگونگی سیاست در کالیفرنیا باشد و گزینه او پادیلا ، وزیر امور خارجه باشد.

فلورس گفت: “وی قبلاً در سراسر کشور انتخاب شده است.” “پادیلا متوسط ​​است. من افرادی را نمی بینم که واقعاً در کل کشور به سمت چپ حزب انتخاب شده باشند. کالیفرنیا همیشه به مرکز مهم نگاه می کند. “

پادیلا 47 ساله قبلاً از رهبران لاتین و فاینشتاین که به اوایل این ماه به ان بی سی نیوز گفت که قبلاً ترجیح خود را برای فرماندار ابراز داشته است ، تأیید شدیدی دریافت کرده است.

وی گفت: “من او را می شناسم و احساس می کنم او به خوبی نماینده کالیفرنیا خواهد بود.” “او مردی است که من از همکاری با او و همچنین آوردن نمایندگی اسپانیا برای اولین بار در مجلس سنا بسیار خوشحالم.”

پادیلا به عنوان عالی ترین مقام دولتی کالیفرنیا مدافع صریح بهبود امنیت انتخابات و مبارزه با اطلاعات نادرست است. وی در انتخابات سال 2020 ، رای گیری جهانی پستی را برای کشوری با 22 میلیون رأی دهنده ثبت نام کرد.

به گفته دفتر پادیلا ، در نتیجه فعالیت های اطلاعاتی ، 88 درصد مردم واجد شرایط کالیفرنیا برای رای گیری ثبت نام شده اند تا ماه اکتبر.

پادیلا پیش از وزیر خارجه شدن ، یکی از اعضای شورای شهر لس آنجلس و یک سناتور ایالتی بود. از وی الهام گرفته شد که در نتیجه سیاست ضد مهاجرتی کالیفرنیا در دهه 1990 ، از جمله اقدام رای گیری رایج که مهاجران را بدون دسترسی دائمی قانونی به مراقبت های بهداشتی و آموزش عمومی محروم می کند ، نامزد شود. در سال 1999 ، در سن 26 سالگی ، او به عضویت هیئت مدیره بزرگترین شهر کالیفرنیا درآمد.

فلورس گفت: “از نظر تاریخی ، لاتین ها سزاوار یک سناتور آمریکای لاتین هستند و این می تواند راهی برای اشتعال آن باشد.” “پادیلا تاکنون در حال ساخت است.”

“ما او را ایستادیم.”

لی مورد علاقه افراد ترقی خواه است که امیدوارند حداقل یک زن سیاه پوست را در سنا ببینند.

او به طور مداوم بر قدرت پیشرو خود ، از جمله اخیراً تأیید قانون MORE ، که به عنوان مجازات قانونی حشیش مجازات قانونی ایجاد می کند و زمینه هایی برای سوابق کیفری فدرال ایجاد می کند ، بنا نهاده است. این لایحه ابتدا برای تلاش برای جرم زدایی از ماری جوانا ، در مجلس تصویب شد ، اما در سنا فعلی هیچ شانسی وجود ندارد.

“فراموش نکن ، برنی.” [Sanders] برنده ایالت شد “، واتسون از” بیایید مکان را نجات دهیم “گفت ، با این استدلال که دموکراتهای کالیفرنیا لیبرال هستند ، نه میانه رو.

لی 74 ساله در حال حاضر منطقه ای از کنگره ها در شمال کالیفرنیا است که شامل اوکلند و برکلی است.

نمایندگان Alexandria Ocasio-Cortes ، Barbara Lee ، Jahana Hayes ، Lauren Underwood و Sheila Jackson Lee در 3 ژانویه 2019 در کاپیتول.جیم لو اسکالزو / EPA

او در ال پاسو ، تگزاس متولد شد ، اما از کودکی به همراه خانواده اش به کالیفرنیا نقل مکان کرد و بعداً با یک رئیس محلی NAACP همکاری کرد تا تیم تشویق خود را در دبیرستان ادغام کند. اولین شغل وی در سیاست کار در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری نماینده شرلی چیشولم ، اولین زن سیاه پوست منتخب در کنگره بود.

واتسون گفت: “ما دیده ایم که او مانند یک زن سیاه پوست ایستاده است.” “او یک قهرمان LGBTQ و ضد جنگ است. جامعه مترقی واقعاً تحت رهبری باربارا لی گرد هم می آیند. “

باس ، نماینده نقاطی از لس آنجلس ، همچنین مدافعانی دارد. آنها به تجربه وی در کنگره ، که به موضوعات مربوط به برابری نژادی می پردازد ، و تجربه او در سازماندهی جامعه اشاره می کنند.

بعنوان رئیس کنگره کنگره ، باس 67 ساله با سناتورهای هریس و کوری بوکر ، DN.J. ، برای معرفی قانون عدالت در پلیس پس از قتل جورج فلوید در پلیس مینیاپولیس در اوایل سال جاری ، همکاری کرد. مرگ فلوید باعث اعتراض در سراسر کشور شد و از قوانین در سطح ملی و محلی برای مقابله با خشونت پلیس و نژادپرستی سیستمی الهام گرفت.

رئیس کنگره قفقاز سیاه (CBC) ، کارن باس ، از کالیفرنیا ، در یک کنفرانس مطبوعاتی صحبت کرد و درباره رای گیری آینده در اتاق مجسمه تپه کاپیتول در 22 ژوئیه 2020 صحبت کرد.درو آنجر / گتی ایماژ

این لایحه در مجلس به تصویب رسید ، اما هنوز در سنا تحت کنترل جمهوریخواهان تصویب نشده است. این قانون پلیس را از استفاده از بازداشت شدگان ، لغو مصونیت واجد شرایط ، ایجاد استانداردهای پلیس ملی و ساده سازی قوانین فدرال برای پیگرد قانونی زور بیش از حد علیه اجرای قانون منع می کند.

همچنین این قانون قوانینی را برای اجرای کمکهای مالی به سازمانهای عمومی غیر انتفاعی که برنامه های ورود مجدد را اجرا می کنند ، مزایای مراقبت های ویژه را برای جوانانی که در طی شیوع بیماری خارج از سیستم پیر می شوند ، و یک استاندارد ملی برای زنان باردار بسته.

واتسون گفت: “این زنی است که با جامعه در ارتباط مانده است.” “او چیزی جز خدمت نکرد.”


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes