چالش های بایدن هر روز بیشتر می شود


واشنگتن – برای رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، بخش آسان شکست دادن رئیس جمهور نزدیک به چهار هفته پیش بود.

در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا همچنان به اتهامات بی اساس به تقلب در انتخابات و کنترل سنای ایالات متحده ادامه می دهد ، مشکل این است که او را در موقعیت شیوع بیماری همه گیر بدتر کنیم. انتظار دارد

فقط در روز شکرگذاری (پنجشنبه تا یکشنبه) ، ایالات متحده بیش از 600000 مورد ویروس کرونا و نزدیک به 5000 مرگ و میر مشاهده کرد. و کارشناسان بهداشت می گویند که این وضعیت در حال بدتر شدن است – حتی با گسترش واکسن ها ، که از قبل قابل مشاهده است.

دکتر آنتونی فاوسی روز گذشته به دیدار مطبوعات گفت: “آنچه متأسفانه انتظار داریم طی چند هفته آینده در ماه دسامبر این باشد که می توانیم جهشی را به این جهشی که قبلاً داشته ایم تحمیل کنیم.”

بهترین دانشمند هسته ای ایران نیز در روز شکرگذاری کشته شد ، که این مسئله بایدن را برای پیوستن دوباره به توافق هسته ای ایران با ترامپ پیچیده کرد.

مایک مولن ، رئیس ستاد سابق ایالات متحده ، دیروز به ملاقات با ملاقات گفت: “من امیدوارم که بایدن رئیس جمهور منتخب بتواند واقعاً آبها را دراز کند و آبها را آرام کند ، اما من فکر می کنم که این تنش را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.”

(مولن همچنین گفت که نگران انتقال وفاداران ترامپ به پنتاگون است. روزها می توانید کاری سازنده انجام دهید ، اما می توانید کاری انجام دهید که واقعاً مخرب باشد. “)

در همین حال ، رئیس جمهور مغلوب ایالات متحده همچنان ادعاهای بی اساس و برکنار می کند که انتخاب وی به نوعی به سرقت رفته است – حتی اگر بایدن با بیش از 6 میلیون رأی در سراسر کشور از دست رفته باشد ، اما شمارش آرا در نیویورک همچنان ادامه دارد.

این فقط باعث می شود که بایدن از طریق میلیون ها رأی دهنده که از ترامپ حمایت کرده اند ، دستیابی و کسب حقانیت را دشوار کند.

علاوه بر این ، دو دور دوم انتخابات در 5 ژانویه در گرجستان تعیین می کند که آیا دموکرات ها یا جمهوری خواهان سنای ایالات متحده را کنترل می کنند ، که می تواند سرنوشت بسیاری از نامزدهای کابینه بایدن ، نامزدهای قاضی و اولویت های قانونی را تعیین کند.

هیچ کس نگفت رئیس جمهور بودن آسان است.

اما شغل بایدن – 51 روز قبل از روی کار آمدن او – نمی تواند چالش برانگیزتر باشد.

و حالا او مجبور است همه اینها را هنگام پوشیدن چکمه پس از شکستگی مو در پایش انجام دهد.

سالم و سالم

در مورد ادعاهای بی اساس ترامپ درباره یکپارچگی انتخابات ، یک مقام ارشد دولت ترامپ مسئول امنیت سایبری (تا زمانی که ترامپ او را پس از انتخابات اخراج نکرد) گفت که انتخابات امن بوده و به خطر نیفتد.

کریستوفر کربس شب گذشته به 60 دقیقه گفت: “ما می توانیم با تمام ادعاهای تمسخرآمیز مبنی بر دخالت وی در انتخابات 2020 ادامه دهیم و ادامه دهیم ، اما شواهد در آرا موجود است.”

وی افزود: “این سرشماری مطابق با سرشماری اولیه است و این برای من اثبات دیگری است ، این تأییدی است بر اینكه سیستم های مورد استفاده در انتخابات سال 2020 مطابق انتظار پیش رفتند و مردم آمریكا باید 100٪ به رای خود اطمینان داشته باشند.”

ترامپ منفجر مصاحبه با كربس به مدت “60 دقیقه” و او انتخابات سال 2020 را “احتمالاً كمترین امنیت همیشه” دانست.

اما تکذیب کربس در مصاحبه اش این بود: “هیچ نیروی خارجی وجود ندارد که بتواند رأی دهد. هیچ بازیگر درونی وجود ندارد که صدا را صدا کند. من آن را درست انجام دادم ما درست کار کردیم این انتخابات امن بود. “

بارگیری داده ها: اعدادی که امروز باید بدانید

6185406: نقش برجسته جو بایدن در رای گیری گسترده در زمان انتشار

87 تعداد آرا additional اضافی برای بایدن در شمارش جزئی تقاضای ترامپ در ویسکانسین شمارش شده است.

3 میلیون دلار: مبارزات انتخاباتی ترامپ برای این سرشماری جزئی چقدر هزینه کرد.

13 454 330: بر اساس آخرین اطلاعات NBC News و مقامات بهداشتی ، تعداد موارد تایید شده ویروس کرونا در ایالات متحده.

267 596: تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در اثر ویروس تاکنون.

191.15 میلیون: به گفته محققان پروژه پیگیری COVID ، تعداد آزمایشات ویروس کرونا تاکنون در ایالات متحده استفاده شده است.

93 219: تعداد افرادی که هم اکنون در ویروس کرونا بستری شده اند

36 تعداد روزها تا دور دوم انتخابات مجلس سنا در 5 ژانویه.

51 تعداد روزها تا روز افتتاحیه

صدای جیر جیر روز

شکستن کلوپ پسران

جو بایدن خواه زنان وزیر دارایی (ژانت یلن) ، مدیر OMB (نیرا تندن) ، احتمالاً وزیر دفاع (میچل فلورنوی) و یک عملیات مطبوعاتی کاملاً زنانه باشند ، پیامی صریح می فرستد:

او باشگاه پسران را می شکند.

دفتر بایدن / ساعت انتقال

دولت: تونی بلینکن (اعلام شد)

خزانه داری: جانت یلن (تأیید شده)

امنیت دولتی: آلخاندرو مایورکا (اعلام شد)

سفیر: لیندا توماس-گرینفیلد (اعلام شد)

مدیر اطلاعات ملی: Avril Haynes (اعلام شد)

حفاظت: میشل فلورنوی ، جی جانسون ، سناتور ایلینوی تامی داکورث

وزیر دادگستری: داگ جونز ، خاویر بسرا ، سالی یتس

HHS: دولت نیومکزیکو ، میشل لوجان گریشام ، کالیفرنیا ، نماینده رائول روئیز ، کالیفرنیا ، کارن باس ، دکتر ویوک مورتی

داخلی: دب هالند

کشاورزی: هایدی هایکامپ

کار یدی: اندی لوین ، برنی سندرز ، مارتی والش

تحصیلات: لیلی اسکلسن گارسیا ، رندی وینگارتن

مدیر OMB: Neera Tanden (تأیید شده)

سیا: مایکل مورل

رئیس هیئت دولت: رون کلاین (اعلام شد)

مشاور امنیت ملی: جیک سالیوان (اعلام شد)

سفیر اقلیم: جان کری (اعلام شد)

مدیر ارتباطات کاخ سفید: Kate Bedingfield (اعلام شد)

سخنگوی کاخ سفید: جن پساکی (اعلام شده)

معاون ارتباطات: اشلی اتین (اعلام شد)

نایب رئیس: سیمون سندرز (اعلام شد)

رواناب گرجی توسط بن کامیسار

Watch Runoff Watch امروز بار دیگر به سختی مبارزه با یک پا گیر کرده در گذشته نگاه می کند.

تقریباً چهار هفته کامل از روز انتخابات می گذرد و با این وجود رئیس جمهور ترامپ و بهترین متحدانش همچنان بر ادعاهای بی اساس و دروغین تقلب در رای دهندگان پافشاری می کنند. و واضح است که تلاشهای سرنوشت ساز توانایی حزب برای پیشبرد و مقابله با مشکل فعلی آن را به خطر می اندازد – فشار دموکراتها بر اکثریت سنا را دفع می کند.

در جریان رویداد روز شنبه ، رئیس جمهور RNC ، رونا مک دانیل با سوالات طرفداران ترامپ روبرو شد که از ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در رای دهندگان سو استفاده کردند و حتی از آنها پرسیدند که اگر انتخابات از قبل تصمیم گرفته شده است ، باید چرا باید ظاهر شوند ، طبق گزارش جولیا جستر از NBC. و سایر خبرنگاران مطبوعات را دنبال می کنند.

روز یکشنبه ، رئیس جمهور با بیان اینکه او چنین است ، وحدت احزاب را بیش از پیش به وحدت احزاب وارد کرد “شرم آور است كه از والی گرجستان برایان كمپ حمایت كرده اید.” زیرا او “هیچ کاری” نکرد. و دیگری را صادر کرد جامع برای یکپارچگی نامه در بولتن هاحتی چون جمهوری خواهان برای برنده شدن در دور دوم به این آرا نیاز خواهند داشت.

بنابراین در حالی که جمهوری خواهان سعی می کنند از ضرر اصلی دیگری در جورجیا جلوگیری کنند ، به نظر می رسد پیام اصلی به طرفداران اصلی آن این است: انتخابات گذشته “تقلب” شد و بهترین جمهوری خواهان در جورجیا هیچ کاری نمی کنند. اما در این انتخابات با همان سیستم “جعلی” به ما رای دهید.

ICYMI: اتفاقات دیگری در جهان می افتد

الکس سیتز-والد وضعیت مسابقه اوسوف / پردو را بررسی می کند.

ارتباط جو بایدن با میچ مک کانل دقیقاً چیست – و آیا می تواند به شکستن ازدحام کمک کند؟

تیم ارتباطی کاخ سفید بایدن کاملاً از زنان تشکیل خواهد شد.

انتخاب کابینه بایدن نشانگر بازگشت به یک مituteسسه سیاست خارجی بود که متحدان نزدیک ایالات متحده در خارج را تسکین داد.

دادگاه عالی پیشنهاد ترامپ مبنی بر حذف مهاجران بدون اسناد از انحراف را پذیرفته است.

نیویورک تایمز نگاه می کند که چگونه نیوزمکس امیدوار است از هواداران ترامپ که به طور روزافزونی به فاکس نیوز مشکوک می شوند ، استفاده کند.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes