پنس به دنباله مبارزات انتخاباتی برمی گردد ، جایی که شروع به ترسیم آینده سیاسی خود می کند


آتلانا – مایک پنس ، معاون رئیس جمهور در روز جمعه در پی مبارزات انتخاباتی بازگشت ، دو هفته بعد وقتی که در کانون توجه قرار گرفت ، بر روی کنده برخورد کرد و با عصبانیت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در مورد باخت انتخابات خود ، سکوت کرد.

انتقال آشفته – که به دلیل ادعاهای بی اساس ترامپ درباره تقلب در رأی دهندگان و امتناع وی از پذیرش آن محاصره شده است – پنس را برای یکی از بزرگترین آزمایش های سیاسی کار خود آماده می کند.

از زمانی که ترامپ وی را به عنوان شریک زندگی خود انتخاب کرد ، پنس سعی کرد خود را به عنوان یکی از متحدان وفادار ترامپ قرار دهد ، در حالی که از برخی سخنان رسوایی تر فاصله می گرفت.

اما او در کمتر از 9 هفته شماره دو ترامپ خواهد بود ، و او را برای مبارزه با مسیر سیاسی خود به جلو ترک می کند – از جمله اینکه آیا نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 می شود – و چگونه می تواند مسیر خود را با یا بدون ترسیم کند بدون طرفداران ترامپ.

باری بنت ، استراتژیست جمهوری خواه ، که برای کارزار انتخاباتی 2016 ترامپ کار می کرد ، گفت: ممکن است پنس “موقعیت خود را به عنوان رهبر عناصر مخالف وفادار” آغاز کند.

بنت گفت: “آنچه در مجلس اتفاق افتاد به ما می گوید كه سیاست رئیس جمهور كاملاً رایج بود. بدیهی است كه شخصیت وی برای برخی رای دهندگان مفید نبود.” “اما اگر پنس بتواند به قوانین پایبند باشد و هیچ چمدانی برای مشکل تصویر نداشته باشد ، او بسیار خوب عمل خواهد کرد.”

پنس روز جمعه برای پیگیری دو تجمع در سنسورهای جمهوری خواه در گرجستان به مسیر مبارزات انتخاباتی بازگشت. دیوید پوردو و کلی لوفلر ، هر دو در دور دوم ماه ژانویه ، تعیین می کنند که کدام حزب سنا را کنترل کند.

پرونده GOP برای پردو و لوفلر تا حدی بر اساس تشخیص اینکه رئیس جمهور منتخب جو بایدن سال آینده در کاخ سفید خواهد بود و این استدلال که مجلس سنای جمهوری خواه برای کنترل او لازم است ، استوار است. اما تعداد کمی از جمهوری خواهان ، از جمله پنس ، مایلند این واقعیت را در ملا public عام افشا کنند ، زیرا می ترسند ترامپ عصبانی شود و طرفداران اصلی او را که به یکی از اعضای مهم ائتلاف حزب تبدیل شده اند ، ناراحت کند.

در عوض ، جمهوری خواهان پیام های خود را تحریف کرده و از طرفداران خود خواستند که به جمهوری خواهان رای دهند تا اطمینان حاصل کنند که پیمان سبز جدید تصویب نشده است و اجازه نمی دهد واشنگتن و پورتوریکو به ایالات تبدیل شوند – متوقف می شوند تا استدلال کنند که این شرایط فرضی می تواند فقط با یک دموکرات در کاخ سفید به واقعیت تبدیل می شود.

در پیام هایی که توجه به سفر پنس را ایجاد می کند ، از بایدن ، دستیابی به موفقیت آشکار در پیام های GO با هدف حمله به رهبران دموکرات در دوره ترامپ ذکر نشده است. در عوض ، جمهوری خواهان پنس و جورجیا توییت پیوندهایی برای حمایت از طرفداران برای ثبت نام در دفاع از سنا و تظاهرات “اکثریت ما را نجات داد” صادر شد.

جان تامپسون ، سخنگوی ستاد انتخاباتی پنس گفت: “بهترین پیام برای معاون رئیس جمهور پنس این است که سناتورهای پوردو و لوفلر آخرین خط دفاعی در دفاع از سنا از دستور کار سمت چپ هستند.”

تامپسون گفت: “می توانید استدلال كنید كه این پیام در نهایت به این سو تغییر می یابد: پیروزی های آنها در انتخابات منجر به یك اکثریت در مجلس سنا می شود که این یک آزمایش بزرگ برای ریاست جمهوری جو بایدن است.”

پنس پیش از رسیدن به معاون رئیس جمهور بلندپروازی های ریاست جمهوری داشت و وی بهترین کاندیدای نامزدی جمهوری خواهان در سال 2024 محسوب می شود. اما نحوه برخورد وی با ترامپ در هفته های آینده می تواند اعتبار وی را در حزب شکل دهد.

بسیاری از جمهوری خواهان دور دوم سنا جورجیا را به عنوان محل آزمون 2024 می دانند. نامزدهای آینده – از نیکی هیلی ، سفیر پیشین سازمان ملل متحد تا سناتور مارکو روبیو از فلوریدا – قبلاً در روزهای اخیر در اینجا کمپین انتخاب کرده اند.

“جورجیا اولین آزمون واقعی انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 است. نامزدهای احتمالی زیادی از 24 عضو این ایالت هستند که نه تنها مشارکت رای دهندگان را تشویق می کنند و برای پردو و لوفلر ایستادگی می کنند ، بلکه همچنین دیده می شوند و در این مورد شنیده می شوند ، که در حال حاضر مرکز سیاسی جهان است “، تامپسون گفت.

تاکنون پنس پس از انتخابات در ریاست جمهوری ترامپ مانند تمام دوره ریاست جمهوری جهت گیری کرده است. او مراقب بود كه پشتوانه كامل خود را پشت خواسته های ترامپ در مورد تقلب در رأی دهندگان قرار ندهد – حملات بی اساس به نهادهای دموكراتیك كه ممكن است در آینده برای حزب مفید نباشد – زیرا سعی داشت بی چون و چرا وفادار به نظر برسد.

پنس در شب انتخابات طرف ترامپ بود اما در کمتر از یک دقیقه ، او پیرامون ادعاهای ترامپ درباره “کلاهبرداری بزرگ” رقصید.

پنس هنگام ورود نتایج به کاخ سفید گفت: “با ادامه شمارش آرا ، ما هوشیار خواهیم ماند ، همانطور که رئیس جمهور گفت.” “ما از صداقت رای دفاع خواهیم کرد.”

پنس همچنین در چالش های حقوقی مبارزات انتخاباتی ترامپ پیش از نتایج انتخابات در ایالات در جبهه های جنگ غایب بود ، حتی در هنگام عجله سایر متحدان رئیس جمهور برای دفاع از پرونده های قضایی در اخبار کابل و مطاعانه در کنفرانس های مطبوعاتی ظاهر شدند ، و ادعاهای ترامپ درباره کلاهبرداری را تکرار کردند.

غلبه بر پنس و دیگر امیدهای ریاست جمهوری بحث ترامپ در مورد کاندیداتوری مجدد در سال 2024 است. شکست وی به این معنی است که وی ممکن است به دنبال یک دوره دوم متوالی باشد – این موفقیت فقط توسط یک رئیس جمهور حاصل شده است – که تلاش سایر نامزدهای برنامه ریزی برای مبارزات انتخاباتی و یک فصل ابتدایی جمهوری نامرتب ایجاد خواهد کرد.

بنت گفت: “من انتظار دارم دونالد ترامپ در مورد نامزدی مجدداً صحبت کند تا روزی که مهلت ثبت نام منقضی شود. او قدرت دارد و صادقانه بگویم ، این مورد توجه قرار می گیرد.” “اما در پایان ، من شک دارم که او این کار را انجام داده است.

وی افزود: “امیدوارم پنس در حال دویدن باشد. بسیاری از ما امیدوار به دویدن هستیم.”
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes