[ad_1]

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز جمعه واکسن Covid-19 عمومی دریافت خواهد کرد ، در حالی که انتظار می رود رئیس جمهور منتخب جو بایدن هفته آینده واکسن دریافت کند.

روز چهارشنبه دفتر وی در بیانیه ای گفت ، پنس ، که رئیس گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کرونا است ، امیدوار است “ایمنی و اثربخشی واکسن را تقویت کرده و باعث ایجاد اعتماد در بین مردم آمریکا شود”.

همسر وی ، کارن پنس و جراح ژنرال آدامز ، واکسن را در مراسم جمعه کاخ سفید دریافت خواهند کرد.

در همین حال ، انتظار می رود که بایدن واکسن را از هفته آینده دریافت کند ، یک مقام انتقال به NBC News گفت.

بایدن اوایل روز چهارشنبه در ویلمینگتون ، دلاور به خبرنگاران گفت: “من نمی خواهم از خط جلوتر بروم ، اما می خواهم اطمینان حاصل كنم كه ما به مردم آمریكا نشان می دهیم كه گرفتن آن ایمن است.” “وقتی این کار را انجام می دهم ، این کار را در جمع انجام می دهم تا همه شما شاهد نحوه انجام این کار باشم.”

تصمیم برای دریافت واکسن به طور عمومی یک مقطع اساسی در مبارزه با Covid-19 است ، زیرا مقامات بهداشتی در حال مبارزه با بدبینی برخی از افراد در مورد ایمنی واکسن هستند. سازمان غذا و دارو راه را برای استفاده واکسن Covid-19 Pfizer برای استفاده اضطراری در ماه جاری باز کرده است زیرا کشور هنوز در همه گیر همه گیر است ، با افزایش تعداد موارد در سراسر کشور.

این ویروس تنها در ایالات متحده بیش از 300000 نفر را کشته و بیش از 16.3 میلیون نفر را آلوده کرده است.

کارمندان بهداشت در ایالات متحده از جمله اولین آمریکایی هایی بودند که این هفته واکسن ویروس کرونا را که توسط فدرال تأیید شده دریافت کردند.

روسای جمهور سابق باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون نیز برای کمک به ایجاد اعتماد عمومی نسبت به واکسن ویروس کرونا ، در مقابل واکسن جلوی دوربین شرکت کردند. مشخص نیست که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا چه زمانی این واکسن را دریافت می کند. در طی یک جلسه توجیهی روز دوشنبه ، سخنگوی کیلی مک انانی گفت که رئیس جمهور “کاملاً واکسن را پذیرفته است.”

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد