پنسیلوانیا نتایج انتخابات بایدن را تأیید می کند


واشنگتن – پنسیلوانیا نتایج انتخابات روز سه شنبه را برای رئیس جمهور منتخب جو بایدن تأیید کرد ، پیروزی بایدن را تثبیت کرد و ضربه دیگری به تلاش رئیس جمهور دونالد ترامپ برای جلوگیری از نتایج وارد کرد.

فرماندار پنسیلوانیا ، تام ولف ، یک دموکرات ، توییت وزارت امور خارجه پنسیلوانیا صبح روز سه شنبه نتایج را تأیید کرد و “مطابق قانون فدرال ، من گواهی امضا کردم که لیست رای دهندگان جو بایدن و کامالا هریس را تعیین می کند.”

صدور گواهینامه پنسیلوانیا در حالی است که مبارزات انتخاباتی ترامپ از یک استراتژی حقوقی طولانی مدت در این ایالت پیروی می کند و ادعا می کند که بی نظمی های گسترده ای در لیست های پستی و سایر مشکلات وجود دارد.

انتظار می رفت پنسیلوانیا نتایج انتخابات روز دوشنبه را تأیید کند ، اما چندین شهرستان در این ایالت تأخیر را گزارش کردند.

گواهینامه پنسیلوانیا در روز سه شنبه آخرین شاخصی است که نشان می دهد تلاش های ترامپ برای ادامه کار در حال ضعف است. بیش از دوازده ایالت نتایج خود را از جمله میشیگان برای بایدن در روز دوشنبه تأیید کرده اند. روز دوشنبه ، دولت ترامپ به طور رسمی مراحل انتقال ریاست جمهوری را مجاز دانست و به بایدن دسترسی به میلیون ها دلار بودجه فدرال و منابع دیگر را برای آغاز انتقال خود به قدرت داد.

ترامپ و متحدان جمهوری خواه وی برای به چالش کشیدن نتایج بیش از 30 دادخواست در سراسر کشور تشکیل داده اند که اکثر آنها رد ، انکار ، تسویه حساب یا عقب نشینی شده است.

انتظار می رود که مینه سوتا ، نوادا ، نیومکزیکو و ناحیه کلمبیا ، همه ایالاتی که توسط بایدن پیروز شده اند ، نتایج خود را روز سه شنبه گزارش دهند. ایندیانا و کارولینای شمالی ، جایی که ترامپ برنده شد ، همچنین قرار است روز سه شنبه گواهی دهند.

همه ایالت ها باید قبل از جلسه کالج انتخاباتی در 14 دسامبر گواهی دهند.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes