[ad_1]

واشنگتن – جمهوری خواهان قطعاً از ریاست جمهوری باراک اوباما شکایت داشته اند.

آنها ادعا كردند كه وی از نظر سیاسی بسیار بی تجربه است ، بیش از حد هزینه كرده ، به اندازه كافی شفاف نبوده ، دستورات اجرایی زیادی صادر كرده ، بیش از حد (از جمله از كاخ سفید) در مبارزات انتخاباتی ، به متحدان بی احترامی كرده و بیش از حد گلف بازی كرده است.

پس از آن بسیاری سکوت کردند تا زمانی که ترامپ همه این انتقادات را به سطح جدیدی منتقل کرد – وی از نظر سیاسی بی تجربه تر بود ، هزینه های بیشتری صرف کرد ، دستورات اجرایی بیشتری صادر کرد ، فعالیت های بیشتری را انجام داد (از جمله برگزاری کنگره کاخ سفید و شروع از تلاش مجدد برای انتخاب مجدد پس از تحلیف او) ، دیگر به هیچ متحدی احترام نگذاشت و به طور قابل توجهی گلف بیشتری بازی کرد.

و همه اینها این س raال را ایجاد می کند: رسانه های عمومی و سیاسی پس از ریاست جمهوری ترامپ کجا باید مانع جو بایدن شوند؟

مایکل بشلوس ، مورخ ریاست جمهوری NBC News می گوید که باید برای Biden بالا بماند ، مخصوصاً وقتی صحبت از اخلاق و شفافیت می شود.

وی گفت: “بعنوان مثال ، پس از واترگیت ، برای هر كس كه نگران این بود كه رئیس جمهور قدرت بیش از حد و فساد سطح بالا را بدست آورد ، زمان خوبی بود.” “اگر هیچ چیز دیگری نیست ، اکنون تقاضای ما برای رعایت اصول اخلاقی و شفافیت ریاست جمهوری باید بیش از هر زمان دیگری باشد.”

بشلوس می افزاید جمهوری خواهانی که از بایدن به خاطر عمل نادرست انتقاد می کنند – اما وقتی ترامپ همین کار را انجام داد سکوت کردند (یا همانطور که می توان گفت در مورد سخنان سیاسی خورنده ، بسیار بدتر) – حداقل باید در کنار انتقاداتشان یک ستاره داشته باشید.

بشلوس گفت: “رهبران جمهوری خواه اکنون می توانند از آنچه رئیس جمهور بایدن انجام می دهد شکایت کنند ، اما ما باید دقیقاً این شکایات را در برابر آنچه که آنها در زمان ریاست جمهوری ترامپ از آن شکایت نکردند ، تعریف کنیم.”

نکته آخر: اگر می خواهید در دموکراسی – برای دموکرات ها و روسای جمهور جمهوری خواه محافظ بگیرید – نمی توانید آنها را آنقدر پایین بیاورید که نتوانند کار کنند.

و شما باید به کسانی که در مورد نرده های دو طرف ثابت قدم بوده اند پاداش دهید ، نه به کسانی که آنها را فقط برای یک طرف می خواهند و نه طرف دیگر.

صدای جیر جیر روز

بارگیری داده ها: اعدادی که امروز باید بدانید

5.5: طبق گزارش مرکز تحقیقات پیو ، میانگین تعداد مرگ و میرهای مرتبط با کوید در روز بین ماه های مارس و مه در دموکراتیک ترین مناطق کنگره در مقایسه با 1.0 در بیشتر جمهوری خواهان است.

3.2: متوسط ​​تعداد مرگ و میرهای مرتبط با کوید در روز بین سپتامبر و نوامبر در جمهوری خواه ترین مناطق کنگره در مقایسه با 1.4 مورد در دموکراتیک ترین.

بیش از یک سوم: به گفته نیویورک تایمز ، نسبت آمریکایی ها در مناطقی که در آنها تخت بخش مراقبت های ویژه بسیار کم است زندگی می کنند.

15 256 688: تعداد موارد تایید شده ویروس کرونا در ایالات متحده بر اساس آخرین داده های NBC News و مقامات بهداشتی. (این 219305 بیشتر از صبح دیروز است.)

287 506: تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در اثر ویروس تاکنون. (این 2595 بیشتر از صبح دیروز است.)

207.57 میلیون: به گفته محققان پروژه پیگیری COVID ، تعداد آزمایشات ویروس کرونا تاکنون در ایالات متحده انجام شده است.

104 600: تعداد افرادی که هم اکنون در ویروس کرونا بستری شده اند

27 تعداد روزها تا دور دوم انتخابات مجلس سنا در 5 ژانویه.

42: تعداد روزها تا روز افتتاحیه

7،061،277 نقش برجسته جو بایدن در رای گیری گسترده در زمان انتشار

اکثریت برهنه House Dems

با انتشار این خبر که بایدن رئیس جمهور منتخب مارسیا فاج ، اوهایو را به عنوان دبیر HUD خود انتخاب کرده است ، لازم به ذکر است که دموکرات های مجلس نمایندگان سال آینده با تشکیل کنگره جدید بیشترین اکثریت را خواهند داشت.

تا به امروز ، انتخابات سال 2020 اکثریت دموکراتیک را به 222 کرسی کاهش داده است. و بعد از فاج و نماینده سدریک ریچموند ، دی لا.

اکنون انتخابات ویژه ای برای کرسی های فاج و ریچموند برگزار خواهد شد ، اما ممکن است ماه ها طول بکشد تا یک پیروز در این محله های بسیار دموکراتیک وجود داشته باشد.

و این نکته ای است که می تواند برای دموکرات ها نگران کننده باشد: اگر بایدن اتاق های بیشتری را برای خدمت در دولت خود انتخاب کند ، یا اگر سایر دموکرات ها در مجلس استعفا یا ترک کنند ، حزب می تواند اکثریت خود را از دست بدهد.

این بدان معنی است که به نظر نمی رسد اتاق های دموکراتیک دیگری در کابینه سر تکان دهند – مانند نماینده نیومکزیکو دب هالند ، که نامزد وزیر کشور است.

این همچنین بدان معنی است که حتی اگر دموکرات ها اکثریت را حفظ کنند ، یک اکثریت موثر قابل کنترل نخواهد بود که در آن آنها بتوانند لوایح را با کمک بلیط های بزرگ بدون کمک GOP تصویب کنند – زیرا آنها موظف به دیدن بالهای مترقی یا متوسط قانون گذاری.

دفتر بایدن / ساعت انتقال

دولت: تونی بلینکن (اعلام شد)

خزانه داری: جانت یلن (اعلام شده)

حفاظت: بازگشت ژنرال لوید آستین (اعلام شد)

امنیت دولتی: آلخاندرو مایورکا (اعلام شد)

HHS: Xavier Becerra (اعلام شد)

سفیر: لیندا توماس-گرینفیلد (اعلام شد)

مدیر اطلاعات ملی: Avril Haynes (اعلام شد)

وزیر دادگستری: داگ جونز ، سالی یتس ، مریک گارلند

داخلی: دب هالند

کشاورزی: تام ویلساک (تأیید شده)

پوست: مارسیا فاج (تأیید شده)

کار یدی: اندی لوین ، برنی سندرز ، مارتی والش

تحصیلات: لیلی اسکلسن گارسیا ، رندی وینگارتن. سونیا سانتلیسس ، لیندا دارلینگ هاموند

مدیر OMB: Neera Tanden (اعلام شده)

سیا: مایکل مورل

مدیریت مشاغل کوچک: پایین کیشا لنس

رئیس هیئت دولت: رون کلاین (اعلام شد)

مشاور امنیت ملی: جیک سالیوان (اعلام شد)

سفیر اقلیم: جان کری (اعلام شد)

مدیر شورای اقتصاد ملی: برایان دیز (اعلام شد)

جراح ارشد: دکتر ویوک مورتی (اعلام شده)

مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها: دکتر روچل والنسکی (اعلام شد)

King Covid-19: Jeff Zients (اعلام شد)

مدیر ارتباطات کاخ سفید: Kate Bedingfield (اعلام شد)

سخنگوی کاخ سفید: جن پساکی (اعلام شده)

معاون ارتباطات: اشلی اتین (اعلام شد)

معاون رئیس جمهور: سیمون سندرز (اعلام شد)

رواناب گرجی توسط بن کامیسار

دلایل زیادی وجود دارد که کسی می خواهد در مسابقه سنا رأی دهد. و ساعت روانشناسی امروز یکی از نادرترین موارد است.

چشمان ما (به لطف Advertising Analytics) به همه تبلیغات تلویزیونی که در این چرخه دولت هلو را دفن می کنند چسبیده است ، اما یکی از آنها یک استدلال نسبتاً غیر معمول را مطرح می کند – اینکه رأی به دموکرات های جان اوسوف و کشیش رافائل وارنوک رأی مخالف سنا است. میچ مک کانل در مورد ایمنی قطار.

ایمنی قطار مسلماً مسئله مهمی است (خصوصاً برای The Principles Project ، گروهی که توسط اتحادیه حمل و نقل تأمین می شود و تبلیغ را اجرا می کند) ، اما معمولاً موضوعی نیست که شما روی آن برجسته کنید.

با این حال ، این نقطه به ما یادآوری می کند که با توانایی کنترل سنا و طیف کنترل دموکراتیک یکپارچه ، مشکلات زیادی در زیر رادار وجود دارد که افراد بسته به نحوه سقوط تراشه ها آنها را تماشا می کنند.

پمپئو به گرجستان می رود – نه این جورجیا

امروز وزیر امور خارجه مایک پمپئو راهی جورجیا می شود. نه تفلیس ، بلکه آتلانتا – برای اظهارات به Georgia Tech … به طور تصادفی دقیقاً یک ماه قبل از دور دوم در مجلس سنا در جورجیا ، Ed Demaria از NBC می نویسد.

پمپئو ادعا می کند که او در حال سیاست بازی است را رد کرد و گفت که رسانه ها هنگام بازدید وزیران امور خارجه کلینتون و کری از “دولت های نخبه ساحلی” مشکلی نداشتند ، اما این تنها آخرین مورد در مدل توقف با تفکر سیاسی برای وزیر امور خارجه است نقش انتخاب شده او

سخنرانی پمپئو از بیت المقدس روحیه هیئت دیپلماتیک را بالا برد. او چند هفته قبل از انتخابات نوامبر در فلوریدا ، ویسکانسین و تگزاس صحبت کرد. و او همچنین با اهدا کنندگان مهم جمهوری خواه دیدار کرد و شام های ارشد وزارت امور خارجه را میزبانی کرد.

اگر پمپئو تصمیم به کاندیداتوری برای ریاست جمهوری یا نقش دیگری در این خط را بگیرد ، چهره وی برای جمهوری خواهان محلی چندان بیگانه نخواهد بود.

درب: شلیک به دست

غروب دیروز را که اطلاعات جدیدی درباره شک و تردید واکسن ویروس کرونا را بررسی کردیم از دست ندهید.

ICYMI: اتفاقات دیگری در جهان می افتد

کاخ سفید مزایای بیکاری کمتری را ارائه می دهد – اما بررسی جدید انگیزه ها. تقریباً مطمئناً برای دموکرات ها شروع کننده نیست.

با وجود تهدید وتو توسط ترامپ ، لایحه جدید دفاع به راحتی در مجلس تصویب شد.

دیگر دولت های غربی نمی خواهند شهروندانشان بدون کمک اقتصادی زیادی با ویروس کرونا مواجه شوند.

دیوان عالی کشور از شروع دادرسی در پنسیلوانیا که خواستار لغو گواهینامه دولت بایدن است ، کاملاً خودداری کرده است.

بایدن مارسیا فاج را برای HUD و تام ویلساک را برای Ag انتخاب کرد. (و داگ جونز رقیب اصلی AG است.)

بهترین شرکت امنیت سایبری آمریکا می گوید هک شده است.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد