[ad_1]

واشنگتن – مایکل فلین روز پنجشنبه گفت که پس از یک روز گذشت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، برای اولین بار پس از چهار سال ، می تواند “برای آزادی و آزادی نفس بكشد”.

“من از صمیم قلب می گویم متشکرم. فلین در بیانیه شخصی طولانی خود گفت: “برای اولین بار در بیش از چهار سال و به لطف وکیل نترس خود ، سیدنی پاول ، فرشته نگهبان عدالت آمریکا و هزاران انسان خوب با انرژی بینهایت که از طرف من متحد شدند ، امروز نفس آزادی و آزادی را می کشم.” ارسال شده در بعد از ظهر روز شکرگذاری.

فلین ، اولین مشاور امنیت ملی ترامپ که دو بار به FBI گناهكار شد ، صریحاً از ترامپ برای بخشش تشكر نكرد. با این حال ، او منتقدان رئیس جمهور را محکوم کرد.

“دیگر هرگز نباید خانواده یا فردی اینقدر ظالم ، بدرفتار ، چرب و تهدید شود. این تجربه خانواده و من است. وی گفت: “نه شما و عزیزانتان ، نه من ، نه رئیس جمهور ترامپ ، بانوی اول ما و فرزندان ترامپ.”

“امروز با من بایستید تا از این خیانت در امانت که ملت ما را سنگین کرده است دست بکشم و با یک صدا روی این کره خاکی اعلام کنیم که دیگر هرگز اجازه نخواهیم داد که اقتدار قانونی شهروندان این کشور ریشه کن شود ، تضعیف شود. ، کودتا علیه ملت ما ، یک رئیس جمهور منتخب صحیح یا هر رئیس جمهور آینده آن ایالات متحده را غصب یا گروگان گرفتند. “

فلین به جرم دروغگویی به FBI در مورد گفتگوهای خود با سرگئی کیسلیاک ، سفیر وقت روسیه در ایالات متحده در دسامبر سال 2016 ، گناه خود را پذیرفت. با این حال ، وزارت دادگستری در ماه مه وارد عمل شد و برای رد اتهامات کیفری علیه فلین اقدام کرد.

معذرت خواهی ترامپ در بعدازظهر چهارشنبه مدتی پیش بینی شده بود.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر