[ad_1]

واشنگتن – سه منبع آگاه از مذاکرات گفتند ، رهبران کنگره و کاخ سفید در حال نزدیک شدن به توافق بر سر معامله 900 میلیارد دلاری امداد ویروس کرونا هستند که احتمالاً شامل دور جدیدی از پرداخت مستقیم خواهد بود.

بسته جدید شامل مزایای بیکاری فدرال ، بودجه مشاغل کوچک و پول برای توزیع واکسن Covid-19 خواهد بود. مقدار دلار پرداخت های تشویقی هنوز مشخص نشده است – برخی از دستیاران گفتند که این هزینه برای هر نفر 600 دلار است ، در حالی که برخی دیگر می گویند این مبلغ می تواند بیشتر باشد.

مذاکره کنندگان هنوز در مورد سقف درآمد برای پرداختهای مستقیم توافق نکرده اند ، همانطور که برای دور قبلی پرداختهای مصوب ماه مارس انجام شد.

این پیشنهاد که هنوز در حال نهایی شدن است و هیچ توافق نامه رهبری ندارد ، انتظار نمی رود شامل حمایت از مسئولیت کارفرما یا بودجه محلی یا محلی باشد ، دو مانع در مذاکرات که مانع از تصویب قانون اساسی Covid-19 کنگره در برای ماهها.

در روز چهارشنبه ، رهبران دو حزب خوش بینانه تر از ماه ها بود.

چاک شومر ، رهبر اقلیت سنا ، DN.Y گفت: “این هنوز یک معامله نیست. اما ما بسیار نزدیک هستیم.”

نشانه های جدید پیشرفت پس از یک روز ملاقات بین چهار رهبر کنگره ظاهر می شود. این معامله ماه ها بن بست و تیراندازان چریکی را شکست ، در حالی که امید جدیدی برای بسته امداد قبل از تعطیلات به دلیل افزایش پرونده های Covid-19 در ایالات متحده ایجاد می کرد.

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا ، روز چهارشنبه گفت: “ما در کشتن یک بسته امداد رسانی همه گیر هدفمند پیشرفت کرده ایم که می تواند از هر دو اتاق با اکثریت دو حزب عبور کند.” “ما متعهد هستیم که این بحثهای فوری را تا رسیدن به توافق ادامه دهیم و توافق کنیم تا زمانی که قانونی وضع نکنیم ، شهر را ترک نکنیم.”

دو دستیار آشنا به مذاکرات گفتند که این طرح در حال شکل گیری به دنبال “راه های دیگری” برای کمک به دولت های ایالتی و محلی است که برای دموکرات ها اولویت است.

اساس مذاکرات پیشنهادی برای 748 میلیارد دلار است که یک گروه کاری دو حزب در اوایل هفته منتشر کرد ، اگرچه مشخصات برخی از مقررات در حال تعدیل است.

این طرح شامل پرداختهای مستقیم نیست. اما اوضاع پس از فشار دو حزب از سوی سناتور برنی سندرز ، I-Vt ، و سناتور جاش هاولی ، R-Mo ، و همچنین اعضای مترقی پارلمان مانند جمهوری اسکندریه Ocasio-Cortes-DN.Y تغییر کرد. رئیس جمهور دونالد ترامپ همچنین از حامیان جدی پرداخت های نقدی بود.

دیک دوربین ، سنا سابق ، سی دی سی گفت: “در مورد پرداخت های مستقیم ، من مخالف آنها نیستم ، اما ما باید هزینه های مالی را افزایش دهیم ، ما باید پول بیشتری را صرف تلاش خود كنیم.” وی افزود: “و من فکر می کنم این هزینه خوبی است که می تواند به خانواده ها داده شود ، به عنوان یک کمک در این مرحله از اقتصاد ما.”

گزارش ها پس از دوربین و رهبر اکثریت پارلمان ، استنی هویر ، D-Md ، پیشنهاد کاهش تخفیف ایالتی و محلی ، و همچنین دفاع از مسئولیت ، برای دور مذاکرات برای دستیابی به توافق.

تغییر خوش بینانه لحن پس از آن رخ داد که سومر ، مک کانل ، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان کالیفرنیا و کوین مک کارتی ، رئیس اتاق اقلیت ، کالیفرنیا ، اواخر سه شنبه شب با استفان مانوچین ، وزیر خزانه داری تلفنی دیدار کردند. به مذاکرات

یک منبع گفت Mnuchin در حال پرداخت مستقیم تا 900 دلار است.

اکثریت اکثریت سنا جان تون ، RS.D ، به خبرنگاران گفت که پرداخت ها در سطح 600 تا 700 دلار برای هر نفر در حال بحث است.

تون گفت: “امیدوارم این بسته گرد هم بیاید.” “خانه ابتدا روی آن ادامه خواهد یافت ، و سپس ما آن را اینجا قرار می دهیم و می توانیم کارها را تمام کنیم.”

فوریت زیاد است ، زیرا تعداد انگشت شماری از محافظات Covid-19 در روزهای آینده منقضی می شود مگر اینکه یک لایحه تصویب شود ، از جمله مزایای بیکاری در 26 دسامبر ، روز بعد از کریسمس.

قانون گذاران در تلاشند تا جمعه که کنگره مهلت قانونی برای تصویب قوانین برای تأمین بودجه دولت به پایان می رسد ، به توافق نهایی برسند. رهبران هر دو طرف امیدوارند كه بسته كمك Covid-19 را به لایحه بودجه دولت پیاده كنند.

تون گفت: “در مورد آخرین مهلت جمعه – من می توانم در ذهن داشته باشم تا زمانی که همه چیز پردازش شود ، اما فکر می کنم انگیزه واقعی برای انجام آن تا آن زمان وجود دارد.” “من فکر می کنم هر دو کشور با توجه به زمان سال و هر آنچه در معرض خطر است انگیزه کافی دارند و سعی در تسکین ویروس های آنجا دارند.”

لی آن کالدول ، جولی زیرکین و الکس مو کمک کرد[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد