ضمنا باتوجه به اینکه سامانه پایدار ثبت، تنها مرکز مشاوره ۲۴ ساعته در کشور می باشد، می توانید از سراسر کشور در هر لحظه از ما مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. زیرا پس از رسیدن به سود دهی، میزان سهم هر یک از این اعضا، بر حسب میزان سرمایه و میزان فعالیتی که در ابتدای کار بر آن توافق کرده اند مشخص خواهد شد. مرحله 4: سپس سرمایه شرکت را مشخص کرده و پس از آن اعضا شرکت و بازرسین را وارد و سمت افراد و حق امضاداران را مشخص نمایید. مدت زمان این کار نیز پس از بررسی دقیق آنها روشن میشود. مرحله 6: پس از اخذ تاییدیه پذیرش ، باید نسخه اصلی صورتجلسات تنظیمی و ضمائم آنها را از طریق باجه پست به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در تاییدیه پذیرش نهایی ارسال نمایید. مرحله 5: کارشناس مربوطه به بررسی اطلاعات وارد شده پرداخته و در صورت وجود نقص در اطلاعات ، ابلاغ رفع نقص در سامانه ارسال می گردد و شما نقص را رفع و آن را تایید می کنید. همچنین گفتنی است که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده بر خلاف گذشته که با تکمیل فرم های اظهارنامه مالیاتی به صورت کاغذی انجام می شد ، در حال حاضر در سال 1400 به صورت الکترونیکی قابل ثبت نام و ارسال می باشد که آموزش تکمیل ، ثبت نام و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده سال ۱۴۰۰ در سامانه ارزش افزوده در قسمت های بعد توضیح داده شده است .

ثبت شرکت در ترکیه ۲۲۷ میلیارد تومان با حقه های پونزی و بازاریابی شبکه ای و تبلیغات، از خوش باوران جمع آوری می شود که چون برنامه مشخصی برای هزینه کرد این پول وجود نداشت و دفاتر قانونی هم در کار نبود با به مدیریت امور مالی بپردازد، لذا داستان جذب پول بیشتر از مردم به منظور پرداخت سود به مشتریان قدیمی، دور باطلی را فراهم کرد که در نهایت، منجر به عجز متهمان به پاسخ گویی به تعهدات خود و سقوط این زنجیره فساد و کشاندن متهمان به دادگاه ویژه جرایم اقتصادی گردید. همین دلیل و اینکه مدیریت در شرکت با مسئولیت محدود ، دارای محدودیت نمی باشد و الزامی برای تعیین بازرس در این شرکت ها وجود ندارد و اینکه مبلغی در ابتدا در حسابی سپرده نمی شود دلیل اصلی استقبال کمتر داوطلبان ثبت شرکت عمرانی از این نوع شرکت شده است. مدتزمان مدیریت در شرکتهای سهامی عام حداکثر ۲ سال است و بعدازآن میتواند تمدید شود. در چنین شرکت هایی سرمایه وارد شده به سیستم به قطعات سهام تقسیم شده و هر شخص بسته به تعداد و ارزش سهامی که در اختیار دارد نسبت به سود و زیان شرکت متعهد و مسول خواهد بود.

با ثبت شرکت با مسولیت محدود درگرجستان پروانه ای برای شما صادر می شود که برای انجام فعالیت ، شخص می تواند هر شغلی را انتخاب کند غیر از مشاغل مربوط به تولید و توزیع دارو. در تعریف شرکت تجاری میتوان گفت، اجتماع دو یا چند شخص حقیقی و حقوقی بمنظور انجام عملیات تجاری و کسب سود می گویند. گفتیم که اعضای هیئت مدیره کلا یا بعضا از سوی مجمع عمومی قابل عزل می باشند. از سوی دیگر، تمام یا قسمتی از سرمایه شرکت میتواند غیر نقدی باشد و اگر میزان سرمایه یکی از مؤسسین تماماً غیر نقد نباشد، باید بخش نقدی آن حداقل 35 درصد از سرمایه وی باشد. در سوی دیگر، در یک شرکت سهامی خاص، سرمایه لازم برای شروع به فعالیت شرکت توسط آورده مؤسسین تأمین شده و نیازی به تأمین سرمایه از بورس وجود ندارد. در حالی که در طول فعالیت شرکت به وجود بیاید و آن ثبت شرکت سهامی خاص را بسازد.

شرکت قراردادی بین اشخاص حقیقی(یا حقوقی) می باشد که در چارچوب خاصی از قوانین آن( که اساسنامه نام دارد) با هم به عنوان شریک و همدست در امری فعالیت دارند. با ثبت شرکت افراد می توانند به راحتی با اشخاص حقیقی و حقوقی کشورهای دیگر وارد معامله شوند. به طور کلی شرکت به معنای این است که اشخاصی، از 2 نفر به بالا جمع شوند و مجموعه ای را با هم تشکیل دهند و با آن مجموعه فعالیت های اقتصادی انجام دهند، نفعی ببرند و پس از کسر هزینه های انجام گرفته، سود باقیمانده را بین اعضای شرکت تقسیم کنند. برای توضیح شرکت نسبی با ما همراه باشید شرکت نسبی به شرکتی میگویند که بایک اسم مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل میشود و به ثبت میرسد و مسؤلیت هر یک از شریک ها به نسبت سرمایه آنهاست برای ثبت شرکت نسبی به حداقل دو شریک نیازمندید. در این نوع شرکتها تعداد مدیران میتواند سه نفر یا بیشتر از آن باشد.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد