متقاضی متخصص مهاجرت به يوکان که باید شرایطی از قبیل دارا بودن حرفه فنی با گواهی و مدرک مورد تایید و قبول دولت و مکالمه زبان در حد محل کار را داشته باشد و متقاضی نیازمند به کار فوری که در این بخش بیشتر مراکز صنعتی و تجاری تصمیم گیرنده هستند و با اعلام لیست استخدام کارجویان از میان متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق استان يوکان با توجه به رزومه و نیاز خود به جذب نیرو می پردازد.این اخرین شانس شما برای مهاجرت به يوکان است. دوره دیپلما Diploma که دیپلم و پیش دانشگاهی پیش نیاز این دوره است. دوره سرتیفیکیت Certificate که مدرک دیپلم به عنوان پیش نیاز ورودی آن است.

مهاجرت به کانادا با لیسانس حقوق دوره تحصیلی DEC که در کالج های کبک ارائه میشود و دیپلم دبیرستان به عنوان پیش نیاز ورودی آن در نظر گرفته شده است. شرایط و پیش نیازهای نسبتا کمتری برای ورود به کالج های کانادا وجود مهاجرت به کانادا سرمایه گذاری کبک دارند. در اکثر دانشگاه های کانادا به دانشجویان مقطع فوق لیسانس کمک هزینه تحصیلی داده نمی شود البته در برخی از دانشگاه ها با توجه به شرایط دانشجو بعد از طی کردن سال اول تحصیلی یا در بعضی مواقع از همان سال اول به دانشجو کمک هزینه تحصیلی داده می شود. طبق قانون شرط سنی برای پذیرش گرفتن وجود ندارد ولی در مرحله اخذ ویزای تحصیلی کانادا آفیسرهای اداره مهاجرت ممکن است به سن متقاضی در ارزیابی پرونده و صدور ویزای تحصیلی کانادا توجه کنند. همچنین می بایست بتوانید نشان دهید که سابقه چند ساله در اداره یک شغل در کشور محل سکونت خود و مدیریت یک بیزنس را دارید.

همچنین ، سایر مدارک شخص دعوت کننده ، شامل گواهی اشتغال به کار ، نامه بانک ، برگه های مالیاتی (Notice of Assessment) ، و فرم های T4 یا T1 تاثیر بسیاری بر نتیجه درخواست ویزای شخص دعوت شونده دارند. بطور کلی به فرایند و عملیات ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به شخص مورد نظر پیکاپ ویزای میگویند. کارشناسان شرکت کالا تجارت اسکان کلیه مراحل و تشریفات گمرکی و فرودگاهی را برای ارسال هوایی بار شما به کانادا بدون استرس انجام میدهند . اگر به زندگی در کلگری فکر میکنید یا تازه وارد این شهر شدهاید، راهنمای زیر به شما کمک میکند تا زندگی در محیطی جدید را تجربه کنید. مهم ترین استان کانادا از نظر اقتصادی و سیاسی انتاریو نام دارد که شهر های تورنتو و اتاوا در این استان واقع شده است. دلیل این موضوع ددلاینهای دانشگاه های کانادا است. شروط ادامه تحصیل در کالج های کانادا معمولا نسبت به دانشگاه ها ساده تر است.

طریقه ی مهاجرت به کانادا
معمولا بدون دعوتنامه ریجکت میشود ولی برای بررسی بیشتر از موسسه سفیران سروش سعادت وقت مشاوره بگیرید. البته لازم به ذکر است در این مقطع برای دانشجویان بین المللی و دانشجویانی که مدرک دانشگاهی کشورهایی غیر از آمریکا و کانادا را دارند گرفتن کمک هزینه تحصیلی و پرداخت هزینه زندگی دانشجویی در کانادا بسیار مشکل است. این ویزا توسط افرادی که همسرشان دارای اقامت دائم و یا شهروندی کانادا می باشد قابل اخذ است. بنابراین در چنین حالتی ممکن است آفیسر از صدور ویزا تحصیلی کانادا ممانعت کند. تحصیل دوره زبان انگلیسی در فرانسه شانس کمی برای ویزا شدن در سفارت دارد.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد