وزیر امور خارجه میشیگان می گوید معترضان مسلح در مقابل خانه وی تجمع کرده اندوی روز یکشنبه گفت ده ها فرد مسلح در آخر هفته در مقابل خانه وزیر خارجه میشیگان ، جوسلین بنسون ، “فریاد فاحشی” و تهدید به خشونت در تلاش برای لغو انتخابات ریاست جمهوری جمع شدند.

وی گفت که بنسون و پسر 4 ساله او به تازگی تزئین خانه خود را برای کریسمس به پایان رسانده بودند و هنگام ورود گروه ، “چگونه گرینچ کریسمس را دزدید” را تماشا می کردند. در یک بیانیه.

وی گفت: “خواسته های مطرح شده از خانه من بی چون و چرا ، قوی و تهدیدآمیز بود.” “من به نقش خود به عنوان رئیس ارشد انتخابات میشیگان هدایت شدم.

“از طریق تهدید به خشونت ، ارعاب و آزار و اذیت ، افراد مسلح در خارج از خانه من و متحدان سیاسی آنها به دنبال تضعیف و ساکت کردن اراده و آرا every هر رای دهنده در این کشور هستند ، صرف نظر از اینکه به چه کسانی رأی می دهند.”

تجربه وی چند روز پس از آن صورت می گیرد که یک مقام ارشد در انتخابات جمهوری خواه گرجستان گفت اظهارات نادرست رئیس جمهور دونالد ترامپ مبنی بر سرقت انتخاب وی منجر به تهدید به مرگ ، ارعاب و آزار و اذیت شده است.

گابریل استرلینگ با بیان اینکه باید این خواسته ها “متوقف شود” از ترامپ خواست که تهدیدات را محکوم کرده و “تشدید کند”.

ترامپ روز شنبه به گرجستان بازگشت و ادعاهای بی اساس را تکرار کرد.

کمیسیون ایالتی میشیگان برای صدور گواهینامه رئیس جمهور منتخب جو بایدن در 23 نوامبر. پیش بینی NBC News نشان داد که وی با بیش از 150 هزار رای ترامپ را شکست داد.

ترامپ و متحدانش ادعاهایی بی اساس درباره بی نظمی و ناسازگاری در نتایج انتخابات دیترویت مطرح کرده و از مجلس قانونگذار ایالت خواستند نام رأی دهندگان ترامپ را علیرغم پیروزی بایدن اعلام کند.

ترامپ و دیگر جمهوری خواهان نیز در این ایالت 9 پرونده قضایی را به اتهام کلاهبرداری و سایر تخلفات تشکیل داده اند. از هفته گذشته ، اکثر پرونده ها پس گرفته یا منتفی شده اند. در یک مورد ، یک قاضی ادعاها را “شایعات غیر قابل قبول درون شایعات” توصیف کرد.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes