والدین کارمند مقتول DNC ، ست ریچ ، با فاکس نیوز اختلافات را حل کردندفاکس نیوز با والدین کارمند کشته شده کمیته ملی دموکرات ، ست ریچ ، که در یک دادخواست ادعا کردند که شرکت خبری کابل از مرگ پسرشان در داستان ها و نظرات خود استفاده کرده است ، به توافق رسیده است.

هر دو طرف روز سه شنبه توافق را تأیید کردند.

ریچ در سال 2016 در واشنگتن دی سی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد که مقامات آن را یک اقدام سرقت ناموفق توصیف کردند. والدین وی ، جوئل و مری ریچ ، به مقاله فاکس و اظهارنظر دروغین مبنی بر اینکه فرزندشان در زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از DNC به ویکی لیکس ایمیل ارسال کرده است ، اعتراض می کنند.

نظریه های اینترنتی مبنی بر کشته شدن ریچ به دلیل نشت ایمیل با گزارش های اطلاعاتی آمریکا مغایرت دارد.

دادگاه بدوی این دادخواست را رد کرد ، اما دادگاه تجدیدنظر دوم ایالات متحده در منهتن سال گذشته آن را احیا کرد. دادگاه گفت این خانواده به طور منطقی ادعا کردند که این کارزار شکنجه عاطفی است.

در بیانیه والدین ریچ آمده است که این روستا فصل دیگری از تلاش برای عزاداری پسر 27 ساله خود را هنگام کشته شدن بسته است.

ثروت اوماها ، نبراسکا گفت: “ما از حل این مسئله خوشحالیم و صمیمانه امیدواریم که رسانه ها در آینده احتیاط واقعی داشته باشند.”

هیچ یک از طرفین شرایط مالی این معامله را اعلام نکردند.

فاکس در بیانیه ای گفت: “ما از حل ادعاها خوشحال هستیم و امیدواریم كه این امر به آقای و خانم ریچ اجازه دهد كه درجه كمی از آرامش و آسایش را در پیش بگیرند.”


منبع: green-chapter.ir

دیدگاهتان را بنویسید