هانتر بایدن ، پسر رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، می گوید دلاور AG در حال بررسی مالیات های خود است


هانتر بایدن ، پسر رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، روز چهارشنبه گفت که مقامات فدرال در دلاور در حال بررسی مالیات وی هستند.

هانتر بایدن در بیانیه ای گفت: “دیروز برای اولین بار فهمیدم كه دادستانی آمریكا در دلاور به مشاور حقوقی من مشاوره می دهد ، همچنین دیروز آنها در حال بررسی پرونده های مالیاتی من بودند.”

“من این موضوع را بسیار جدی می گیرم ، اما اطمینان دارم که بررسی تخصصی و عینی این مسائل نشان خواهد داد که من به پرونده هایم از نظر قانونی و کافی برخورد کرده ام ، از جمله به نفع مشاوران مالیاتی حرفه ای.

این خبر هفته ها پس از انتخاباتی منتشر شد که در آن رئیس جمهور دونالد ترامپ و متحدانش ادعاهای بی اساس و بی اساس فساد علیه هانتر بایدن و پدرش را مطرح کردند. آنها همچنین ادعا می کنند که هانتر بایدن از طریق پدر و مادر خود از طریق معاملات تجاری در اوکراین و چین از نفوذ پدرش استفاده کرده است و پدرش نه تنها این کار را تسهیل کرده است بلکه ممکن است از نظر اقتصادی نیز منفعت کسب کرده باشد. ترامپ در حالی که وی و خانواده اش تحت نظر اخلاقی بودند ، شواهدی برای ادعاهای آنها ارائه نکرد.

یک منبع آگاه در این باره گفت که این هیچ ارتباطی به حملات تیم ترامپ و متحدان آنها به هانتر در جریان کارزار ندارد و وزارت دادگستری از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

با این حال ، هانتر و همسر سابقش ، کاتلین بول ، طبق اسناد موجود در دسترس عموم ، خدمات داخلی برای مالیات های پرداخت نشده ، احتمالاً شامل سود و جریمه ها ، در مجموع 112،805.09 دلار داشته اند. اسناد و مدارک ثبت شده توسط IRS نشان می دهد که حق تصرف مالیات در نوامبر 2019 به هانتر و بول تعلق گرفته است.

کیتی جنینگ ، یک دموکرات ، دادستان کل این ایالت است ، مسئولی که زمانی توسط پسر فقید رئیس جمهور منتخب بو بایدن اداره می شد.

وکیل بوهل به دعوتهای متعدد برای اظهار نظر پاسخ نداد. نماینده دادستان کل دلاور به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

تیم انتقالی رئیس جمهور منتخب نیز بیانیه ای صادر کرد ، اما مستقیماً به تحقیقات نپرداخت.

در این بیانیه آمده است: “رئیس جمهور منتخب بایدن به شدت به پسرش افتخار می کند ، که با چالش های دشواری از جمله حملات وحشیانه شخصی در ماه های گذشته برای بیرون آمدن قویتر مبارزه کرده است.”


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes