نماینده کنگره میشیگان به دلیل تلاش ترامپ برای لغو انتخابات ، حزب جمهوری خواه را ترک می کند


پاول میچل ، نماینده ایالت میشیو ، روز دوشنبه گفت که او حزب خود را ترک می کند و به استقلال می رسد زیرا جمهوری خواهان با تلاش رئیس جمهور دونالد ترامپ برای لغو انتخابات مخالفت نمی کنند.

میچل در مصاحبه ای با CNN گفت که نقطه عطف وی تفاهم نامه امضا شده توسط بیش از 100 عضو مجلس جمهوری خواه در حمایت از نامزدی ناموفق به رهبری تگزاس برای لغو پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در دیوان عالی کشور بود که باعث عدم حمایت شد. ادعاهای کلاهبرداری گسترده رای دهندگان و استدلال می کند که رویه های رأی گیری در چهار کشور در میدان جنگ قوانین خود را نقض می کند.

وی گفت: “بعد از دیدن این سرگرم کننده مختصر و همچنین بحث های آخر هفته در رسانه ملی ، برای من روشن شد كه دیگر نمی توانم با حزب جمهوری خواه ارتباط داشته باشم ، كه رهبری ایستادگی نمی كنند و نمی گویند روند انتخابات به پایان رسیده است.” امروز تمام شد

میچل افزود: “و سپس رئیس جمهور را دیدم که توییت کرد که این کار تا 20 ژانویه تمام نشده است و به نوعی او به مبارزه با آن ادامه خواهد داد.”

روز دوشنبه ، میشل با ارسال نامه ای به رئیس کمیته ملی جمهوری خواه رون مک دانیل و رهبر اقلیت ها در پارلمان کوین مک کارتی ، کالیفرنیا ، تصمیم خود را به آنها اطلاع داد.

تعداد کمی از جمهوریخواهان علناً ترامپ را به دلیل تلاش برای تضعیف سلامت انتخابات و خنثی کردن نتایج در چندین ایالت در حال انتقاد انتقاد کرده اند. رئیس جمهور همچنین قول داد که مبارزات خود را حتی پس از جلسه کالج انتخابات برای تحکیم پیروزی بایدن ادامه دهد.

ترامپ روز یکشنبه در مصاحبه ای با فاکس نیوز گفت: “این کار تمام نشده است. ما ادامه می دهیم “، با توجه به نبرد انتخابات.

میچل ، که در پایان این جلسه کنگره بازنشسته می شود ، گفت که او به ترامپ رأی می داد و بیشتر اوقات از دولت حمایت می کرد. وی گفت: “اما این حزب باید اول برای دموکراسی ، اول برای قانون اساسی ما ، نه به دلایل سیاسی ، نه برای دفاع از یک نامزد ، نه فقط به خاطر قدرت سیاسی شدید ایستادگی کند.” “و این همان چیزی است که من احساس می کنم اتفاق می افتد و من به اندازه کافی کافی داشته ام.”

همه 50 ایالت قبلاً نتایج انتخابات خود را تأیید کرده اند ، و تضمین می کنند که بایدن چهل و ششمین رئیس جمهور خواهد بود ، اما رای گیری کالج انتخابات روز دوشنبه نتیجه را رسمی کرد.

همه 538 رأی دهنده در ایالت های خود جمع می شوند تا بر اساس نتایج انتخابات به رئیس جمهور رای دهند. بر اساس گزارش NBC News ، انتخاب بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور اوایل شب پس از آنکه کالیفرنیا وی را از آستانه 270 رأی لازم برای پیروزی با 55 رأی خارج کرد ، رسمی شد.

رئیس جمهور منتخب ساعت 7:30 بعد از ظهر با سخنرانی به کشور این مناسبت را یادداشت می کند.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes