نشست وزرای محیط زیست کشورهای منطقه برای آینده ای بهترمطابق با سیاست های مدیریتی منتشر شده انجام می شود.

نشست وزرای محیط زیست کشورهای منطقه برای آینده ای بهتر
دبیر مطبوعاتی سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: نشست وزرای حفاظت محیط زیست کشورهای همسایه و اسلامی با هدف حل مشکلات زیست محیطی در سطح منطقه در حال برگزاری است.

به گزارش گل سپید به نقل از مهر، نورالله مرادی گفت: پس از ماموریت رئیس جمهور به وزیر امور خارجه و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برای حل معضل آلودگی هوا، دکتر علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست به سرپرستی این هیئت متشکل از روسای وزارتخانه های نیرو، کشاورزی و امور خارجه طی سفرهایی به چندین کشور منطقه با مقامات محیط زیست در عراق، سوریه و کویت برای مبارزه با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند. پدیده گرد و غبار
معاون آموزش و مشارکت مردان سازمان حفاظت محیط زیست افزود: همچنین در راستای همگرایی منطقه ای برای مقابله با این پدیده، نشست محیط زیست و دیپلماسی منطقه ای در 25 خرداد ماه سال جاری با حضور سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد. سفیران کشورهای همسایه در محیط سازمان حفاظت محیط زیست.
سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست خاطرنشان کرد: در ادامه تلاش های دیپلماتیک برای مدیریت پدیده گرد و غبار و سایر معضلات زیست محیطی منطقه، نشست وزرای حفاظت محیط زیست کشورهای همسایه روز سه شنبه 30 تیرماه با حضور مقامات عالی رتبه برگزار می شود. – مقامات عالی رتبه کشوری، وزرای حفاظت محیط زیست کشورهای منطقه، نمایندگان سازمان های بین المللی ذیربط و اعضای ستاد ملی سیاست گذاری و هماهنگی مبارزه با پدیده گرد و غبار.
وی افزود: این نشست با هدف تقویت همکاری های منطقه ای برای بهبود شرایط زیست محیطی، رسیدگی به مسائل و چالش های فرامرزی و توجه سیاستمداران و تصمیم گیران به مسائل زیست محیطی در برنامه ریزی ملی و تعامل با سایر کشورهای میزبان سازمان حفاظت محیط زیست انجام می شود. .
مرادی همچنین به برگزاری دو نشست تخصصی در حوزه ریزگردها با حضور معاونان وزیر و کارشناسان ارشد کشورهای شرکت کننده اشاره کرد و گفت: این دو نشست به منظور بررسی و بررسی مشکلات و راهکارهای مرتبط با این پدیده در منطقه طراحی شده است. و در نهایت ابتکار عمل جمهوری اسلامی ایران در زمینه تهیه برنامه های عملیاتی زیرمنطقه ای و تهیه نقشه راه برای تدوین برنامه اقدام زیرمنطقه ای کنترل گرد و غبار در آسیای غربی و مرکزی را به اشتراک بگذارید. انجام می شود.
رئیس شورای اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست خاطرنشان کرد: کشورهای عراق، ارمنستان، سوریه، قطر، آذربایجان، عمان، امارات و ترکیه آمادگی خود را برای شرکت در این نشست اعلام کرده اند.آیا شما این مقاله را دوست دارید؟


(1)


(0)


مطالب مرتبط اخیرنظرات بینندگان در مورد این مقاله


نظر شما در مورد این مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes