نبرد انتخاباتی ترامپ بیش از 30 مورد را شامل می شود. خوب پیش نمی رود


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و دیگر جمهوری خواهان ، بیش از 30 دادخواست در شش ایالت درحال تلاش برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات تشکیل داده اند.

بیشتر آنها برداشته شده یا پس گرفته شده اند و هیچ دادگاهی حتی یک مورد کلاهبرداری پیدا نکرده است. از حداقل 36 پرونده قضایی تشکیل شده ، از جمله مواردی که مستقیماً مربوط به ترامپ نیستند اما با این وجود می توانند موقعیت وی را تحت تأثیر قرار دهند ، حداقل 24 مورد رد ، عزل ، حل و فصل و یا پس گرفته شده اند.

ترامپ در هفته های پس از باخت پیش بینی شده ، ادعاهای خود مبنی بر تقلب در انتخابات را به شدت ترویج داده و ده ها نظریه نادرست را منتشر کرد. ادامه امتناع وی از به رسمیت شناختن انتخاب رئیس جمهور جو بایدن ، روند انتقال را نیز به شدت مختل کرد ، و بایدن را در مورد مسائل مهم Covid-19 و امنیت ملی در تاریکی قرار داد.

اینجا جایی است که از صبح دوشنبه وجود دارد:

پنسیلوانیا

دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده ، زنجیره سوم: جمهوری خواهان در Bognet v.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، ناحیه شرقی: در پرونده بارنت علیه لارنس ، پرونده GOP ادعا می کند که شهرستان مونتگومری به اشتباه به رأی دهندگان اجازه می داد تا برگه های رای گیری را از طریق پست الکترونیکی ارسال کنند.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، ناحیه شرقی: در انتخابات شهرستان فیلادلفیا ترامپ ، مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا می کند دسترسی کافی ناظران وجود ندارد.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، منطقه میانی: در پرونده Pirkle v. ولف ، چهار شاکی رأی دهنده ادعای کلاهبرداری را بر اساس شکایات ارائه شده توسط اشخاص ثالث خلاصه می کنند.

دادگاه عالی پنسیلوانیا: جمهوری خواهان در پاسخ به آراent غایب و برگه های رای گیری از طریق پست ، فیلادلفیا دسترسی کافی به ناظران انتخابات را فراهم نکرده است.

  • وضعیت: بررسی ارائه شده است دادگاه رأی دیوان عدالت را تأیید کرد. این پرونده اکنون در شورای انتخابات شهرستان زیکارلی علیه آلگنی ادغام شده است.

دادگاه اجتماع پنسیلوانیا: در دادگاه هام علیه پریمر ، جمهوری خواهان ادعا می کنند که این ایالت به اشتباه به رأی دهندگان اجازه داده است به طور موقت رأی دهند تا رأی های نامعتبر را درمان کنند.

دادگاه اجتماعات پنسیلوانیا: جمهوری خواهان نورتهمپتون اعلان آرا that را که در جریان غربالگری مقدماتی لغو شده بود ، به چالش کشیدند.

دادگاه جامعه پنسیلوانیا: در پرونده ترامپ علیه بوكوار ، این مبارزات تمدید سه روز مهلت داده شده به رای دهندگانی را كه برای ارائه مدارك هویت گم شده بودند ، به چالش كشید.

  • وضعیت: امداد اعطا شده دادگاه دریافت که وزیر امور خارجه قدرت اعطای تمدید اعتبار را ندارد. وزیر امور خارجه گفت: تعداد کل آرا در کل کشور کمتر از 100 رای است.

دادگاه شهرستان باکس: هر دو حزب RNC و مبارزات انتخاباتی ترامپ بیش از 2000 رأی نامه پستی را به چالش کشیده اند.

دادگاه عمومی شهرستان مونتگومری: در پرونده ترامپ علیه شهرستان مونتگومری ، کمیسیون انتخابات ترامپ و RNC حدود 600 برگ رای گیری را از طریق نامه های فاقد آدرس رای دهنده به چالش کشیدند.

دادگاه عالی ایالات متحده: در حزب جمهوریخواه پنسیلوانیا علیه نخست وزیر، جمهوری خواهان مهلت تمدید شده برای رای گیری از طریق پست را به چالش کشیدند.

دادگاه منطقه ای ایالت پنسیلوانیا مرکزی: در پرونده ترامپ علیه بووکوار ، این کمپین ادعا می کند که شیوه های مختلف رای گیری موقت ، حمایت برابر را نقض می کند.

  • وضعیت: رد شد. ستاد انتخاباتی ترامپ اعلامیه درخواست تجدیدنظر را ارائه داده است.

دادگاه عالی پنسیلوانیا: مبارزات انتخاباتی ترامپ فرجام خواهی مصوبه شورای انتخابات شهرستان فیلادلفیا در مورد شمارش پنج دسته مختلف نامه های رای گیری و غیرحضوری است.

  • وضعیت: فعال است. دادگاه در حال بررسی این است که آیا کد انتخابات ایالتی اجازه می دهد برخی آراots از طریق پست با ارسال آرا temporary موقت بهبود یابد یا خیر.

دادگاه عالی پنسیلوانیا: In Ziccarelli v. Zicarelli ، شورای انتخاباتی Allegheni ، نامزد حزب قانونگذاری GP ، در حال به چالش کشیدن 2،349 رأی بدون تاریخ برای ارسال است.

دادگاه County Westmorland: Ziccarelli همچنین تعداد کمی از آرا provision موقت را مورد اختلاف قرار می دهد.

دادگاه عمومی پنسیلوانیا: گروهی از جمهوری خواهان به سرپرستی مایک کلی ، R-Pa ، اظهار داشتند که رأی عدم عذرخواهی این ایالت ناقض قانون اساسی ایالت است. آنها به دنبال دستوری برای جلوگیری از تأیید اکثر آرا by از طریق پست یا هدایت مجمع ایالتی برای انتخاب رأی دهندگان ریاست جمهوری هستند.

میشیگان

دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، ناحیه وسترن: در پرونده جانسون / استودارد علیه بنسون ، دو طرفدار ترامپ ادعاهای کلی درباره کلاهبرداری رای دهندگان را مطرح کردند.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، ناحیه غرب: در مبارزات انتخاباتی ترامپ علیه بنسون ، این کمپین ادعا می کند که وین کانتی از دسترسی کافی نامزدهای انتخابات برای تماشای کارگران رأی گیری جلوگیری کرده است.

دادگاه تجدیدنظر شهرستان وین ، دادگاه تجدیدنظر: در قسطنطنیه علیه دیترویت ، دو نظرسنجی جمهوری خواهان بی نظمی در رای گیری را ادعا می کنند.

  • شرط: انکار شده است. شاکیان از آن زمان به دیوان عالی ایالت مراجعه کرده اند.

دادگاه وین کانتی: در پرونده Stoddard v. Detroit ، شاکیان ادعا می کنند که آراots توسط بازرسان حزب دموکرات به نادرست کپی شده است.

دادگاه ادعای میشیگان: در ترامپ علیه بنسون ، مبارزات انتخاباتی به دنبال داشتن ناظران بیشتری در نظرسنجی ها است که بر شمارش آرا نظارت می کنند.

  • شرط: انکار شده است. شاکیان بعداً به دادگاه تجدیدنظر مراجعه کردند.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، ناحیه غربی: In Bally v. گروهی از رأی دهندگان ویتمر نتایج انتخابات را در سه حوزه انتخابیه بر اساس ادعاهای بی نظمی و تقلب در رأی گیری به چالش کشیدند.

ویسکانسین

دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، ناحیه شرقی: در Langenhorst v. Pecore ، جمهوری خواهان ادعاهای کلی درباره کلاهبرداری علیه رای دهندگانی را که به حساب های شخص ثالث اعتماد می کنند ، مطرح می کنند.

آریزونا

دادگاه عالی شهرستان ماریكوپا: در حزب جمهوری خواه آریزونا علیه فونتس ، جمهوری خواهان خواستند كه آراots ثبت شده در شهرستان ماریكوپا را به طور دستی از شعبه اخذ رای بشمارند. GOP ادعای تقلب نمی کند ، اما ادعا می کند که ممیزی آرا با قوانین ایالت مطابقت ندارد.

دادگاه عالی شهرستان ماریكوپا: در مبارزات انتخاباتی ترامپ علیه هابز ، مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا می كند كه استفاده از Sharpies برای پر كردن آرا order سفارشات پستی منجر به رأی گیری و آرا inv نامعتبر شده است.

نوادا

دادگاه منطقه ای کلارک: در پروژه یکپارچگی انتخابات نوادا ، شاکیان استدلال می کنند که ساختار رای گیری از طریق پست الکترونیکی نوادا خلاف قانون اساسی است. این پرونده در ماه سپتامبر تشکیل شد.

دادگاه منطقه اول ، کارسون سیتی: در قانون ویتمر ، شش رأی دهنده ترامپ ادعا می کنند بی نظمی ، از جمله استفاده نادرست از دستگاه های اسکن برای تأیید امضاها.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده: در Stokke v. Cegavske ، شاکیان خواستار جلوگیری از استفاده از تطبیق امضای خودکار در شهرستان کلارک شدند.

دادگاه عالی نوادا: در کراوس علیه تسگاوسکه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ ، مجلس شورای ملی نوادا و یک رأی دهنده و ناظر جمهوری خواه به نام فرد کراوس سعی در جلوگیری از تطبیق خودکار امضاها داشتند.

  • وضعیت: منتشر شد طرفین توافق کردند که ناظران بیشتری را بپذیرند.

دادگاه منطقه ای کلارک: در پرونده بکر علیه گلوریا ، آوریل بکر ، نامزد مجلس سنا در نوادا ، استفاده از سیستم های خودکار تطبیق آرا mail رایانامه و ارسال آراots برای همه رای دهندگان را به چالش کشید.

دادگاه منطقه ای کلارک: در پرونده مارچنت علیه گلوریا ، جیم مارچانت ، نامزد کنگره ، استفاده از سیستم های خودکار را برای مطابقت با امضاها و ارسال آرا برای همه رای دهندگان ثبت شده به چالش کشید.

دادگاه منطقه ای کلارک: در پرونده رودیمر علیه گلوریا ، دانیل رودیمر ، نامزد مجلس قانونگذاری ایالت ، استفاده از سیستم های خودکار برای مقایسه امضا و ارسال برگه های رای گیری از طریق پست الکترونیکی برای همه رای دهندگان ثبت شده را به چالش کشید.

جورجیا

دادگاه منطقه ای آمریكا: در پرونده Wood علیه Rafensperger ، وكیل آتلانتا و از حامیان ترامپ ، با صدور این استدلال كه مصوبه رضایت نامه به طور نادرست رویه تأیید امضای رأی دهنده را غیرمنصفانه تحمیل می كند ، دستور جلوگیری از عبور از خط در سراسر كشور را صادر می كند.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، ناحیه جنوبی: در بروکس علیه ماهونی ، چهار رأی دهنده جمهوری خواه ادعا کردند که مشکلی در نرم افزار دستگاه رأی دهی به شمارش اشتباه آرا منجر شده است.

دادگاه عالی شهرستان چاتهام: حزب جمهوری خواه در جورجیا و مبارزات انتخاباتی ترامپ خواستار یادآوری این موضوع شده اند که برگه های رای گیری دیر هنگام شمارش نمی شوند.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes