نامزد احتمالی شهردار کالیفرنیا ، مرد دیگری متهم به تقلب در رای دهندگان است


دو مرد ، از جمله یكی كه قصد داشت به عنوان شهردار یك شهر در جنوب كالیفرنیا نامزد شود ، روز سه شنبه تحت طرحی به ادعای تقلب در رای دهندگان متهم شد كه ادعا می شود هزاران درخواست كاذب برای ثبت نام رای دهندگان ثبت كرده است.

آرا County برگردانده یا جمع آوری نشد ، سرویس انتخابات شهرستان لس آنجلس گفت. کلاهبرداری ادعایی توسط سرویس در اوایل ماه اکتبر کشف و برای دادستان ها ارسال شد.

این طرح بر اساس یک شکایت کیفری تلاش کارلوس آنتونیو دی بوربن 53 ساله مونته نگرو برای کاندیداتوری برای شهردار هاوتورن متمرکز است. به نظر نمی رسد که وی در انتخابات شرکت کرده و به عنوان نامزد در نتایج انتخابات آنلاین قرار نگرفته است.

دادستانی منطقه لس آنجلس روز سه شنبه در بیانیه ای گفت ، مونته نگرو به 41 مورد از جمله توطئه برای کلاهبرداری در رای دهندگان ، کلاهبرداری و دروغ پردازی متهم شده است.

مارکوس رائول آروالو به بیش از ده اتهام متهم شده است.

دین کی لوگان ، رکورددار شهرستان لس آنجلس ، در یک تماس ویدیویی که توسط NBC لس آنجلس پخش شد ، گفت: “بررسی ها و توازن های ما جواب داده است.”

وی گفت: “ما عجیب و غریب را در این فرم ها پیدا كردیم. متوجه شدیم كه مشكلی وجود دارد. ما آن را گزارش كردیم. این موضوع خیلی سریع توسط نهادهای اجرای قانون ما مورد بررسی قرار گرفت.”

طبق مراحل کیفری ، این افراد به تشکیل بیش از 8000 تقاضای ثبت نام رأی دهندگان برای “اشخاص ساختگی ، موجود یا متوفی” متهم شده اند.

دفتر دادستان منطقه در بیانیه ای اعلام کرد که این زوج “هزاران درخواست متقلبانه برای ثبت نام رای دهندگان به نمایندگی از افراد بی خانمان” ارائه داده اند.

در شکایت کیفری آمده است که در اوایل ماه اکتبر بیست و نه رای از طریق پست الکترونیکی ارسال شده است. لوگان گفت كه “به محض آنكه ماهیت مشكوك اینها را پیدا كردیم ، علامت گذاری شده اند” و حتی اگر برگردانده شوند ، این آراots برگزار می شود ، بدون شمارش.

مقامات گفتند که هدف این طرح استفاده از صندوق های پستی و خانه مونته نگرو برای جمع آوری برگه های رای گیری است که برای مونته نگرو ارسال می شود.

مونته نگرو همچنین به ارسال 32 امضای جعلی بر روی اسناد نامزدی در تلاش برای تصدی عنوان شهردار متهم است.

لوگان ، یک مقام انتخابات ، گفت که مقامات متوجه برنامه های رأی گیری شده اند که “دارای الگوی سازگار” صندوق پستی مکرر ، شماره های اضافی تأمین اجتماعی و دست نوشته های مشابه هستند.

تلاش ها برای رسیدن از طریق تلفن به مونته نگرو چهارشنبه شب بی نتیجه بود. در سوابق دادگاه آنلاین وکیلی مشخص نیست که بتواند از طرف او صحبت کند.

دادستانی منطقه گفت ، در صورت محکومیت ، مونته نگرو حداکثر مجازات 15 سال و 8 ماه زندان خواهد داشت.

هاوتورن شهری در حدود 86000 نفر در منطقه لس آنجلس است.

این ادعاها در حالی است که رئیس جمهور دونالد ترامپ بی دلیل ادعای تقلب گسترده رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری کرد که انتظار می رود او را از دست بدهد ، و NBC لس آنجلس گزارش داد که پرونده هاثورن توسط مقامات برگزار شده است به عنوان نمونه ای از دشواری واقعی آن برای فریب سیستم. سرویس انتخابات منطقه موارد کلاهبرداری در رای دهندگان را بسیار نادر خواند.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes