ناظر فدرال “احتمال قابل توجهی از عمل نادرست” توسط ناظران صدای آمریکا که توسط ترامپ تعیین شده است را پیدا می کند


واشنگتن – آژانس نظارت فدرال “احتمال قابل توجهی از خطا” توسط اعضای منصوب شده توسط دولت ترامپ که صدای آمریکا و سایر رسانه های بودجه تأمین شده توسط ایالات متحده را نظارت می کنند ، یافته است.

یافته های سرویس مشاوره ویژه ایالات متحده ، یک آژانس دولتی مستقل که وظیفه محافظت از حقوق مقامات فدرال را بر عهده دارد ، نشانه آخرین سرزنش مایکل پک است که رئیس جمهور دونالد ترامپ وی را به عنوان رئیس آژانس رسانه ای جهانی آمریکا ، آژانس مادر صدای آمریکا و سایر پخش کنندگان منصوب کرده است.

ماه گذشته ، یک قاضی فدرال به پک دستور داد تا مداخله در صدای آمریکا و سایر رسانه ها را متوقف کند و دریافت که وی حقوق اولین اصلاح روزنامه نگاران را که دفتر کارش برای تحقیق فرستاده بود تهدید کرده است. قانون گذاران دو طرف اداره و گروه های آزادی مطبوعات ، پک را مسئول اقدامات وی از زمان روی کار آمدن در ماه ژوئن دانسته و وی را متهم کردند که استقلال تحریریه صدا و سیما را زیر پا گذاشته و با اقتدار کنگره مخالفت می کند.

پس از بررسی ادعاهای مقامات فعلی و اخیر ، سرویس مشاوره ویژه روز چهارشنبه به افشاگران نامه نوشت كه از پك و آژانس جهانی رسانه آمریكا خواسته است این ادعاها را بررسی كنند.

NBC News یکی از نامه ها را به امضای کارن تانن باوم ، وکیل دادگستری در بخش انتقام و افشای دفتر مشاوره ویژه دریافت کرد.

لیست طولانی ادعاهای افشاگران شامل گزارشات پک و معاونان وی است که “دیوار آتش” قانونی را که برای محافظت از استقلال تحریریه صدای آمریكا و سایر رسانه های تحت آژانس وی طراحی شده است ، از جمله رادیو آسیای آزاد و رادیو اروپای آزاد / رادیو آزادی را نقض می كنند. مخبران همچنین ادعا می کنند که پک و سایر مقامات “بازسازی های غیرقانونی را انجام داده و کارگران شغلی را مجبور به سازماندهی مجدد ، سو mاستفاده از کنگره ها و برنامه ها بدون اطلاع به کنگره کرده اند” و اخلال در عملکرد رسانه ها و به خطر انداختن امنیت مقامات خارجی با انکار مطابق نامه ، ویزای خود را برای ایالات متحده تمدید کنند.

طبق گفته دو منبع مطلع از این موضوع ، استیو هرمان ، گزارشگر باسابقه و رئیس دفتر صدای كاخ سفید از صدای آمریكا.

دستیاران پک ، که هیچ تجربه روزنامه نگاری ندارند ، گزارش های هرمان را تحقیق کردند و پرونده ای را تنظیم کردند که ادعا می کند هرمان در پوشش خبری ترامپ و پست های خود در شبکه های اجتماعی مغرضانه عمل کرده است. NPR ابتدا گزارشی از تحقیقات ارائه می دهد.

مطابق نامه ، یافته ها تعریف قطعی نیست. بسته و USAGM 60 روز فرصت دارند تا خود را به دفتر مشاوره ویژه معرفی کنند. در آن زمان ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، که قول داده است جایگزین پک شود ، در سمت خود خواهد بود.

دیوید سعید ، نماینده بیش از 20 افشاگر در آژانس جهانی رسانه ای ایالات متحده ، صدای آمریکا و سایر رسانه های بودجه تأمین شده توسط ایالات متحده ، یافته های دفتر مشاوره ویژه را “بسیار مثبت” خواند زیرا گفت که این ارزیابی مستقل است. که حکم اخیر دادگاه فدرال را تقویت می کند.

سیده ، مشاور ارشد پروژه گزارش دولت ، سازمانی غیرانتفاعی که نماینده افشاگران دولت است ، گفت: “این تایید دیگری است که اتفاقات بد در آژانس در حال رخ دادن است.”

سعید اظهار امیدواری کرد که یافته های دفتر مشاوره ویژه “اثر بازدارندگی داشته باشد ، زیرا عمدتا برای مجبور ساختن شهروندان به بازخواست” است.

وی اضافه کرد: هیچ رازی نیست که مدیر عامل آژانس منبع آنچه اتفاق می افتد است. اما وی توسط دستیاران مختلفی فعال شده است ، برخی از آنها اخیراً آژانس را ترک کرده اند و برخی دیگر که باقی مانده اند.

USAGM به درخواست های مربوط به نظر پاسخ نداد.

صدای آمریکا در طول جنگ جهانی دوم تأسیس شد و هدف آن ارائه نمونه ای از روزنامه نگاری مستقل و دقیق به مخاطبان خارجی و ارائه تصویری صادقانه و زشت از جامعه و بحث های سیاسی آمریکا است.

VOA و سایر شبکه های فدرال با بودجه USAGM تقریباً بیش از 350 میلیون نفر در سراسر جهان به مخاطبان تخمینی خدمات ارائه می دهند. سایر خدمات زبان های خارجی تا حدی برای تهیه روزنامه نگاری مستقل با کیفیت و در کشورهایی که مطبوعات آزاد وجود ندارد ، طراحی شده اند.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes