[ad_1]

دیترویت – با اصطلاحات واضح ، بزرگترین منطقه میشیگان سه شنبه شب به اتفاق آرا نتایج انتخابات را تایید کرد که نشان می داد جو بایدن ، رئیس جمهور دموکرات ، رئیس جمهور دونالد ترامپ را شکست می دهد ، ساعاتی پس از آنکه جمهوریخواهان برای اولین بار از تصویب رسمی اهداف رای دهندگان جلوگیری کردند.

این حرکت اولیه به سرعت توسط دموکرات ها ، کارشناسان انتخابات و بینندگان در نشست آنلاین هیئت مدیره کانوایز وینز محکوم شد و به عنوان تلاشی خطرناک برای جلوگیری از نتایج انتخابات آزاد و عادلانه شناخته شد.

“ما به هنجارهای دموکراتیک ، از جمله بازندگان برای پذیرش شکست مهربانانه اعتماد می کنیم. به نظر می رسد که این امر در حال از بین رفتن است. “” جوشوا داگلاس ، استاد حقوق دانشگاه کنتاکی گفت.

روند تأیید آرا state ایالت ها معمولاً یک کار معمول است و قطعنامه نهایی در وین کانتی بایدن را به پیروزی رسمی در میشیگان می کشاند. هنوز هم ، حوادث ناآرام روز سه شنبه احتمالاً طرفداران ترامپ را در مورد نتایج انتخابات مورد تردید قرار می دهد و می تواند جمهوری خواهان را در سایر ایالت ها ترغیب کند تا به دنبال راهی برای به تأخیر انداختن مراحل نهایی اعلام رسمی خسارت خود باشند.

جمهوری خواهان همچنین در تلاشند تا گواهی رسمی نتایج انتخابات را در سایر ایالت های در حال چرخش ، از جمله آریزونا ، نوادا و پنسیلوانیا متوقف کنند.

بایدن با توجه به نتایج غیررسمی ، ترامپ را در وین کانتی که سنگر حزب دموکرات ها بود بیش از 2 بر یک شکست و با 146000 رأی میشیگان را از آن خود کرد. پیروزی وی باعث تعجب ترامپ در سال 2016 در میانه غرب صنعتی شد و بایدن را در مسیر پاکسازی 270 آرا College کالج انتخاباتی مورد نیاز برای پیروزی در کاخ سفید قرار داد.

با این حال ترامپ و متحدانش تعدادی حملات بی اساس به سلامت انتخابات و پرونده های قضایی متعددی را با هدف به تأخیر انداختن روند تأیید آرا formal رسمی آغاز کرده اند. هر کشوری نتایج انتخابات خود را تأیید می کند و دانشکده انتخابات در تاریخ 14 دسامبر برای تدوین نتایج تشکیل جلسه می دهد.

در میشیگان ، متحدان ترامپ و جمهوری خواهان روزها طول کشید تا یک دادخواست ناموفق را آغاز کنند. آنها هنگام شمارش غیابی آرا ball در مرکز همایش دیترویت ادعای تقلب کردند ، اما دو قاضی هیچ مدرکی پیدا نکردند و از متوقف کردن کارزار خودداری کردند.

با این اوصاف ، جلسه هیئت مدیره شهرستان وین روز سه شنبه تشکیل شد. آنها با یک حرکت نادر و غیرمعمول ، اراده رای دهندگان را در منطقه دیترویت برکت ندادند. در عوض ، هیئت 2-2 تقسیم شد و جمهوری خواهان به تأیید نتایج رأی دادند.

مونیکا پالمر ، یکی از این دو جمهوری خواه گفت که نظرسنجی ها در مناطقی از دیترویت ، شهری با اکثریت دریای سیاه ، از تعادل خارج شده است. جاناتان کینلاک ، یک دموکرات از این کمیته ، گفت که این اختلافات نتیجه “خطای انسانی” است و آن را “بی پروا و غیرمسئولانه” برای تأیید نکردن نتایج خواند.

هیچ شواهدی از تقلب گسترده در رای گیری در میشیگان یا هر ایالت دیگر وجود ندارد. مقامات فدرال و دولت هر دو حزب انتخابات 2020 را ایمن و مطمئن اعلام کرده اند.

هنوز هم ترامپ دو هفته پس از روز انتخابات را سپری کرد و ادعاهای دروغین درباره تقلب در رای دهندگان را مطرح کرد و از تسلیم شدن به بایدن خودداری کرد. او از پیشرفت اولیه در میشیگان لذت برد ، در توییتر می نویسد ، “داشتن شجاعت چیز زیبایی است.”

اما محکومیت گسترده تر ، از جمله بینندگان آنلاین جلسه ، که از پالمر و ویلیام هارتمن ، جمهوری خواه وی ، هنگام اظهار نظر عمومی در مورد بزرگنمایی سو استفاده کردند ، سریع بود.

کشیش وندل آنتونی ، کشیش برجسته و رئیس شعبه NAACP در دیترویت ، اقدامات آنها را “شرم آور” خواند.

“شما یک شهر سیاه را از یک شهرستان بیرون می کنید و می گویید تنها کسی که مقصر است ، شهر دیترویت است ، جایی که 80 درصد افرادی که در اینجا زندگی می کنند آفریقایی آمریکایی هستند. شرمنده شما! »آنتونی با صدایی بلند گفت.

ند استیبلر ، نایب رئیس دانشگاه ایالتی وین در دیترویت گفت: “لکه نژادپرستی که شما ، ویلیام هارتمن و مونیکا پالمر در آن فقط خود را پوشانده اید ، در طول تاریخ شما را دنبال خواهد کرد.”

جوزف زیمرمن ، دانشجوی کهنه کار حقوق ، به ماجراجویان گفت که وقتی می بیند “حق مقدس” رأی دادن را تضعیف می کنند ، “قلبم را می شکند”.

پس از جلسه ، هارتمن گفت انتقاد شدید صدای او را تغییر نمی دهد. در عوض ، وی گفت که به این دلیل که هیئت مدیره موافقت کرد از وزیر امور خارجه بخواهد نتایج انتخابات دیترویت را تحقیق کند ، اقدام کرد.

تأیید نتایج انتخابات 3 نوامبر در هر 83 شهرستان میشیگان گامی در جهت صدور گواهینامه در ایالت توسط شورای ایالتی میشیگان و اعطای احتمالی 16 رای انتخاباتی است.

مایک دوگان ، شهردار دیترویت پس از مراجعه به شهرستان وین گفت: “خوشحالم که می بینم سرانجام عقل سلیم غالب می شود.” “من از همه شهروندانی که اینقدر پرشور صحبت کردند ، تشکر می کنم. شما تفاوت ایجاد کردید! “

رئیس جمهور دموکرات میشیگان لاورا بارنز رای اولیه 2-2 را “نژادپرستی صریح” خواند.

حداقل شش پرونده قضایی مربوط به انتخابات در میشیگان تشکیل شده است که آخرین آنها در روز یکشنبه در دادگاه فدرال ارائه شد. موضوعات مطرح شده توسط متحدان ترامپ معمول در همه انتخاباتهاست: مشکلات در امضاها ، پاکت نامه های محرمانه و مهر بر روی برگه های رأی گیری و احتمال تعداد کمی آراots اشتباه یا از دست رفته.

روز سه شنبه ، حزب جمهوری خواه در آریزونا از قاضی خواست كه ماریكوپا ، پرجمعیت ترین ایالت ، را از صدور گواهی منع كند ، در حالی كه دادگاه حكم دادخواست حزب را به دنبال شمارش مجدد دست برای نمونه گیری آرا صادر كرد. در یک منطقه روستایی تر ، موهاو ، صدور گواهینامه انتخابات به همبستگی با سایر چالش های انتخابات ایالتی به 23 نوامبر موکول شد.

وودی شخصی ترامپ ، رودی جولیانی ، روز سه شنبه برای اولین بار پس از دهه ها وارد دادگاه شد تا در پنسیلوانیا بحث کند که به دلیل ترس از تقلب در رای دهندگان ، تأیید مجوز باید به تعویق بیفتد ، اگرچه گزارشی از تقلب گسترده گزارش نشده است.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر