[ad_1]

دفتر سخنران روز چهارشنبه ، یک هفته پس از شهادت رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک ، بدون ماسک در سالن و سه روز پس از انجام آزمایش مثبت ، گفت که تقریبا 30 عضو و اعضای مجلس میشیگان در سال جاری به ویروس کرونا مبتلا شده اند. برای Covid-19.

به گفته گیدئون داساندرو ، مدیر ارتباطات و دبیر مطبوعاتی رئیس اتاق میشیگان ، حدود هشت نماینده و 21 کارمند تاکنون آزمایشات مثبت ویروس را گزارش کرده اند. D’Asandro زمان ابتلا را مشخص نکرد و مشخص نیست که چند آزمایش در روزهای اخیر مثبت بوده است.

لیندا واله ، یک مقام بهداشتی از شهرستان اینگهام در لانسینگ ، گفت که به احتمال زیاد جولیانی در هنگام شهادت خود آلوده شده است و طبق برنامه WDIV وابسته به NBC ، افراد حاضر در جلسه باید قرنطینه شوند.

WDIV روز سه شنبه گفت ، تحقیق توسط مجلس نمایندگان میشیگان در مورد “تخلفات احتمالی در محل کار” پس از شکایت از یک کارمند آغاز شده است.

جولیانی روز 2 دسامبر در مقابل اتاق میشیگان در مورد ادعاهای تایید نشده در مورد تقلب در انتخابات شهادت داد ، درست چند روز قبل از آنکه رئیس جمهور دونالد ترامپ اعلام کند که شهردار سابق آزمایش Covid-19 مثبت است. جولیانی از آن زمان در بیمارستان بستری است.

این وکیل 76 ساله با دفاع از ادعاهای بی اساس در مورد تقلب گسترده رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری به کشور سفر کرد.

او در چندین مکان عمومی و بدون ماسک صورت ظاهر شده است.

پسر جولیانی روز سه شنبه در توییتی گفت که پدرش “در 48 ساعت گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته” و از زمان تشخیص وی ، حساب کاربری شهردار سابق همچنان فعال است.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد