میشل فلورنوی اولین زنی خواهد بود که پنتاگون را اداره می کند ، او می تواند زنان بیشتری را با خود بیاورد


واشنگتن – میشل فلورنوی ، احتمالاً توسط جو بایدن برای اداره پنتاگون انتخاب خواهد شد ، در صورت تایید اولین وزیر دفاع زن خواهد بود و می تواند تعداد بی سابقه ای از زنان را به سمت های ارشد وزارت دفاع منصوب کند. اما او همچنین ممکن است با دموکرات های مترقی در مورد آنچه که به عنوان تعجب او و ارتباط با صنعت دفاع می دانند روبرو شود.

طبق گفته سه نفر آشنا به تصمیم ، بایدن آماده است تا روز سه شنبه فلورنوی را به عنوان نامزد خود اعلام کند. وی در طول فعالیت طولانی خود در امنیت ملی ، زیرساختی از همکاران و دوستان زن ایجاد کرده است ، بسیاری از آنها وی را مربی منطقه ای می دانند که هنوز هم تحت سلطه مردان قرار دارد. تیم بررسی بایدن-هریس پنتاگون ، یک گروه کاری در حال گذار که بیش از 50 درصد زن هستند ، شامل برخی از آن زنانی است که اکنون می توانند بهترین مشاغل را بر عهده بگیرند.

دبورا لی جیمز ، وزیر سابق بی بی سی به یکی از دوستان و همکارش گفت: “او 20 سال یا بیشتر در زمینه امنیت ملی زنان را راهنمایی کرده است.” وی افزود: “بنابراین تعدادی از زنان بسیار واجد شرایط و بسیار واجد شرایط برای رفتن به تعدادی از مناصب پنتاگون وجود دارند.”

روزا بروکس ، که از سال 2009 تا 2011 مشاور فلورنوی در پنتاگون بود ، یکی از مربیان فلورنوی محسوب می شود و معتقد است که “جذب زنان در هر سطح را در اولویت قرار خواهد داد.”

بروکس می گوید ، “من همچنین فکر می کنم او به شدت متعهد به داشتن تیمی متنوع از هر لحاظ ممکن است: نه فقط جنسیت ، بلکه نژاد ، مذهب ، سن ، نوع تجربه.”

گفته می شود در میان زنانی که با این تصمیمات آشنا هستند در لیست نهایی پنتاگون برای خدمات قرار دارد ، کاتلین هیکس ، معاون ارشد فعلی اتاق فکر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی (CSIS) است. وی همچنین در سال 2012 به عنوان معاون وزیر دفاع در امور سیاست فعالیت کرد و اکنون سرپرست تیم بررسی بایدن-هریس در پنتاگون است.

معاون دریاسالار میشل هوارد جایزه رئیس جمهور را در چهل و چهارمین دوره جوایز سالانه تصویر NAACP در لس آنجلس در تاریخ 1 فوریه 2013 دریافت می کند.فایل مات فروش / Invision / AP

آلیس هانت فرند ، همچنین در لیست نهایی ، متخصص آفریقا و روابط نظامی و غیر نظامی است که مدتی را در سیاست در پنتاگون گذراند و اکنون در CSIS است.

خودی ها گفتند که میشل هوارد ، دریاسالار چهار ستاره بازنشسته که اولین زنی شد که به عنوان معاون رئیس ستاد هر شاخه ارتش ایالات متحده خدمت می کند ، اولین وزیر نیروی دریایی ارتش محسوب می شود. او همچنین در تیم فرود بایدن در پنتاگون است.

شارون بورک ، هم اکنون در New Trust Brain Trust ، دستیار سابق وزیر دفاع در امور انرژی عملیاتی است که هم در دولت جمهوری خواه و هم در دولت های دموکرات خدمت کرده است. تجربه بورک در امنیت انرژی و تغییر اقلیم یکی از اولویت های فلورنوی است: شناخت نقش ارتش ایالات متحده در تغییر اقلیم.

از دیگر زنانی که می توانند به فلورنا پنتاگون معرفی شوند عبارتند از: سوزانا بلوم ، کارشناس بودجه دفاعی ، سلست والاندر ، کارشناس سیاست روسیه ، مارا کارلین ، کارشناس امنیت بین الملل و جانین دیویدسون ، معاون سابق وزیر نیروی دریایی ، از جمله بودجه دفاعی.

میشل فلورنوی در بیانیه ای از وی در مورد نامزدی بایدن نوشت: “من از اینکه جو بایدن رئیس جمهور بعدی ما خواهد بود هیجان زده هستم و افتخار این را خواهم داشت که به هر طریقی به او کمک کنم تا برای مردم آمریکا موفق شود. “

بایدن معاون رئیس جمهور وقت ممکن است چهار سال پیش از قصد خود تلگراف زده باشد. پس از اینکه فلورنوی آن را در ژوئن 2016 در رویداد مرکز امنیت جدید آمریكا (CNAS) ارائه داد ، بایدن سخنرانی خود را با گفتن “خوب خانم وزیر – منظورم این است – شروع نمی كنم” آغاز كرد. جمعیت تشویق کردند و بایدن با تماشاگران بازی کرد و گفت: “می دانید من برای او یک توصیه می نویسم.”

در آن زمان انتظار می رفت که فلورنوی گزینه هیلاری کلینتون به عنوان وزیر دفاع باشد. وقتی دونالد ترامپ در انتخابات 2016 پیروز شد ، ژنرال بازنشسته جیمز ماتیس را انتخاب کرد که سپس سعی کرد فلورنوی را به عنوان معاون خود استخدام کند. وی با استناد به اختلافات سیاسی ، امتناع ورزید.

معاون دستیار وزیر دفاع سلست والاندر ، سمت چپ ، اعلامیه الحاق را در جلسه دفاع وزیران منشور منشور آمریكا و آدریاتیک در اسكوپی ، مقدونیه ، در تاریخ 29 مارس 2012 امضا می كند.پرونده بوریس گردانوسکی / AP

از سال 2009 تا 2012 ، فلورنوی رئیس سیاست و غیرنظامی کشور سوم در پنتاگون بود ، مسئول مشاوره وزیران دفاع رابرت گیتس و بعداً لئون پانتا در مورد امنیت ملی و سیاست دفاعی. در سال 2017 ، وی با همکاری آنتونی بلینکن ، یک شرکت مشاور امنیت ملی ، WestExec Advisors ، را تاسیس کرد و بایدن را به عنوان وزیر امور خارجه انتخاب کرد.

فلورنوی ممکن است در هنگام تأیید ارتباط با پایگاه صنعتی دفاعی با انتقاد روبرو شود. در سال 2018 ، او به هیئت مشورتی Booz Allen Hamilton پیوست ، و در ژانویه 2007 ، او بنیانگذار CNAS ، یک اتاق فکر غیرحزبی دو حزب DC بود که تا حدی به کمک های مالی ارائه دهندگان دفاع متکی است.

پس از اینکه بایدن در انتخابات پیروز شد ، دو عضو مترقی کنگره ، باربارا لی ، از کالیفرنیا ، و مارک پوکان ، تخفیف ، نامه ای را برای وی ارسال کردند و از وی خواستند که وزیر دفاع نزدیک به صنعت دفاع را انتخاب نکند. مارک اسپر یکی از لابی های شرکت ریتون ، پاتریک شاناهان 30 ساله مدیر عامل شرکت بوئینگ بود و حتی جیمز ماتیس ، تفنگدار دریایی نیز قبل از سوگند دادن به عنوان وزیر دفاع در سال 2017 در هیئت مدیره General Dynamics خدمت می کرد.

مترقیان کنگره همچنین مواضع وی در مورد خروج نیروهای آمریکایی از مناطق جنگی را زیر سوال می برند. رو هانا ، نماینده کالیفرنیا ، در توئیتر خود نوشت: “فلورنوی از جنگ عراق و لیبی حمایت کرد ، از اوباما علیه سوریه انتقاد کرد و به کنترل موج در افغانستان کمک کرد. من می خواهم از انتخاب رئیس جمهور حمایت کنم. اما آیا فلورنوی اکنون متعهد به خروج کامل از افغانستان و ممنوعیت فروش سلاح به سعودی ها برای پایان دادن به جنگ در یمن؟ “

در اوج جنگهای عراق و افغانستان ، فلورنوی از یک رویکرد فشرده تر برای مقابله با شورش و درگیری حمایت می کرد ، نظری که بایدن در آن نظر نداشت.

انتظار می رود رد پای ایالات متحده در زمان ورود بایدن در کاخ سفید در ژانویه فقط 2500 سرباز در هر کشور باشد و طبق توافق صلح ارتش تا ماه مه 2021 به صفر برسد.

وی گفت: فلورنوی در ماه آگوست در نشست امنیتی آسپن نسبت به عقب نشینی سریع نیروها هشدار داد و گفت: “من فکر می کنم این اشتباه است که ایالات متحده سریع یا سریع عقب برود ، به ویژه قبل از برقراری صلح از آنجا خارج شود.” “زیرا ما واقعاً فرش را از زیر شرکای دولت افغانستان و زنان افغان و جامعه مدنی افغانستان بیرون می کشیم که برای کمک به رسیدن به میز آنقدر جنگیدیم.”

بروکس این ادعاها که مبارز یا شاهین فلورنوی بود را “عجیب” خواند.

“طبق تجربه من ، کار برای او ، او همیشه شخصی در اتاق بود که تمام س difficultالات دشوار در مورد استفاده از زور نظامی را مطرح می کرد: س askingال اینکه آیا گزینه های غیر نظامی وجود دارد ؛ مردم را تشویق می کند که در مورد خطرات و هزینه های استفاده از زور فکر کنند. و غیره او به اهمیت بازدارندگی نظامی قوی و معتبر معتقد است ، اما تأكید بر روی كلمه آخر است: بازدارندگی. هدف این است كه از استفاده از زور جلوگیری شود ، مگر به عنوان آخرین چاره. “

بروکس اشاره می کند که فلورنوی پسری دارد که در نیروی دریایی خدمت می کند و “به عنوان یک مادر او کاملاً آگاه است که وقتی در مورد استفاده از نیروی نظامی صحبت می کنیم ، زندگی واقعی انسان ها ، هم توسط ایالات متحده و هم توسط مخالفان و غیرنظامیان ، در معرض خطر هستند “

سسی سابق جیمز که به عنوان دومین زنی که به عنوان دبیر نیروی هوایی خدمت می کرد موانع جنسیتی را از بین برد ، گفت که فلورنوی قبلاً با رهبران جهان تماس داشته و زن بودن در روابط تأثیری نخواهد داشت.

وی گفت: “آنها تجارت می كنند. آنها مجبورند تجارت كنند وگرنه رها خواهند شد.” “او چهره ای آشنا خواهد بود. و من فکر می کنم آنها بسیار واجد شرایط هستند.”

انتظار می رود Flornoy علاوه بر تمرکز بر نقش ارتش در مقابله با تغییرات آب و هوایی ، اولویت را برای نوسازی ارتش برای مقابله با چین و روسیه ، از جمله توجه بیشتر به هوش مصنوعی و هواپیماهای بدون سرنشین داشته باشد. وی در اجلاس امنیتی در آسپن در ماه آگوست هشدار داد كه ایالات متحده بدون استراتژی جدید و سرمایه گذاری در سلاح های جدید در طی 10 سال خطر از دست دادن برتری فناوری نسبت به ارتش چین را دارد.

بروکس اشاره می کند که فلورنوی به عنوان رهبر سیاست پنتاگون ، سیاست های کاری انعطاف پذیرتر و خانوادگی پسندیده است ، از جمله هفته های کاری چهار روزه و تقسیم شغل. بروکس گفت ، علی رغم مخالفت با سیاست ها ، “حتی بدبینان اولیه نیز در نهایت پیروز شدند”.

بروکس یکی از بنیانگذاران شورای رهبری امنیت ملی زنان (LCWINS) است که از گروهی از زنان تشکیل شده است که بسیاری از آنها فارغ التحصیلان تیم پنتاگون فلورنوی هستند.

بروکس توضیح داد: “صحبت های غیررسمی که در مورد موانع پیشرفت زنان در محل کار امنیت ملی داشتیم ، سرانجام به تأسیس LCWINS منجر شد. میشل از همان ابتدا فوق العاده حمایت می کرد و در هیئت مشاور افتخاری ما حضور دارد.”

جیمز گفت ، وی علاوه بر دانش خود از پنتاگون ، می داند که کپیتول هیل چگونه کار می کند و رابطه اش با لباس نظامی “عالی” است.

وی گفت: “انتصاب وی تاریخی خواهد بود زیرا او اولین زن خواهد بود” ، وی افزود ، “حتی قبل از ماهیت تاریخی آن ، وی بسیار شایسته این سمت بود.”


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes