میزان مشارکت در سال 2020 افزایش یافت. اعدادی را که در آن زندگی می کنید مشاهده کنید.در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ، بیش از 157 میلیون نفر در انتخابات شرکت کردند. میزان مشارکت در هر کشور و در 98 درصد شهرستان های کشور افزایش یافته است.

طبق تجزیه و تحلیل نتایج انتخابات NBC News ، هاوایی و ورمونت بیشترین میزان مشارکت را از سال 2016 مشاهده کرده اند. هر ایالت بیش از 13 درصد افزایش در آرا cast داده شده توسط گروه سنی داشته است.

سوم و چهارم این لیست یوتا و آریزونا بودند. مشارکت مردم در آریزونا با افزایش 11 درصدی افزایش یافت ، زیرا این ایالت برای اولین بار در بیش از 20 سال از یک نامزد دموکرات حمایت کرد.

سایر کشورهایی که میزان مشارکت مردم افزایش چشمگیری داشته اند واشنگتن ، مونتانا ، اورگان و کالیفرنیا هستند که مشارکت مردم بیش از 10 واحد افزایش یافته است.

در ایالات نوسان مانند جورجیا ، تگزاس ، میشیگان ، کارولینای شمالی ، ویسکانسین ، مینه سوتا و پنسیلوانیا ، میزان مشارکت مردم از 6 به 9 امتیاز در مقایسه با سال 2016 افزایش یافته است.

در همه جا مشارکت در هر کشوری در حال افزایش است ، اگرچه همه آراot شمارش نمی شود.

چندین کشور در غرب میانه بالا مشارکت قابل توجهی داشتند. در مینه سوتا میزان مشارکت مردم بیش از 75 درصد بود – قله های کشور – در حالی که ماین ، نیوهمپشایر ، کلرادو و ویسکانسین عقب بودند ، و میزان مشارکت از 72 تا 74 درصد بود.

این کشورها به شدت مورد هدف ترامپ و بایدن قرار گرفتند. NBC News پیش بینی می کند که بایدن در هر چهار مسابقه پیروز خواهد شد. در سال 2016 ، ترامپ برنده ویسکانسین ، میشیگان و پنسیلوانیا بود زیرا بسیار نزدیک بود که مینه سوتا را برای اولین بار در بیش از 40 سال به قرمز تبدیل کند.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes