مهمترین اتصال در DC؟ بایدن و مک کانل داستانی دارند


پویایی قدرت در واشنگتن در سال آینده بر دو مرد با یک دوره 80 ساله بین آنها ، سابقه معاملات و رقابت ها متمرکز خواهد شد ، و حتی گاهی اوقات به عنوان دوست از آنها نام برده می شود.

با تمرکز بر دولت وی ، روابط بین رئیس جمهور منتخب جو بایدن و رهبر اکثریت مجلس سنا ، میچ مک کانل ، آر-کی. با داشتن یک سنا کاملاً تقسیم شده ، روابط شخصی آنها در تعیین میزان دستیابی به اهداف رئیس جمهور جدید ، در صورت وجود ، مهم خواهد بود.

کسانی که این دو نفر را می شناسند می گویند که احترام متقابل دارند و طی سالها سطح اعتماد با یکدیگر را ایجاد کرده اند – که این می تواند برای تسهیل توافقات مهم باشد. اما کسانی که با این زوج آشنا هستند – و اوضاع سیاسی فوق حزبی فعلی – می گویند این روند تا این حد پیش خواهد رفت.

سناتور سابق چاک هیگل ، رئیس جمهور ، و بعدا وزیر دفاع در زمان رئیس جمهور پیشین باراک اوباما ، به NBC News گفت که او معتقد است پویایی بایدن-مک کانل “می تواند به نفع کشور ما باشد.”

هاگل گفت: “هر دو می دانند چگونه سازش كنند.” هر دو آنها می دانند كه چگونه كارها را انجام دهند. و من با این واقعیت شروع می كنم كه آنها به یكدیگر اعتماد دارند ، آنها یكدیگر را دوست دارند و این مهم است. و اگر آنجا را به عنوان یك خط پایه شروع كنید ، پس می توانید با هم كار كنید. آنها “در مورد همه چیز توافق نخواهند كرد. البته نه ، اما آنها می توانند کارها را عملی کنند و این کشور را به جلو سوق دهند. “

مک کانل که تنها سناتور جمهوری خواه بود که در مراسم خاکسپاری بو بایدن در سال 2015 شرکت کرد ، بایدن را در نتیجه گیری دولت اوباما “دوست واقعی” و “شریک قابل اعتماد” خواند.

بایدن ، که در سال 2011 در مرکز مک کانل در کنتاکی ظاهر شد ، همزمان در تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری خود به طور همزمان از روابط خود با مک کانل تبلیغ و فاصله گرفت و توانایی خود را در معامله با بهترین جمهوریخواهان ارتقا داد در حالی که ابتدا از او نام برد. بحث به عنوان “بزرگترین درد در گردن من در مدت زمان طولانی”.

در دولت اوباما ، هنگامی که گفتگوهای جمهوری خواهان در سنا و کاخ سفید مسدود شد ، بایدن – که بیش از 30 سال در مجلس سنا خدمت کرده است – برای شنیدن معامله از طریق خط پایان اغلب شنود می شد.

دون گریوز ، مدیر سیاست داخلی و اقتصادی بایدن ، معاون رئیس جمهور وقت از 2014 تا 2017 ، گفت: “من فکر می کنم رئیس جمهور تازه انتخاب شده معتقد بود که با صمیمیت و احترام متقابل ، می توانید راهی برای رسیدن به تفاهم و توافق پیدا کنید.” زمانی برای اندیشیدن وجود داشت ، حداقل در زمانی که من می دانم آنها آنجا را ترک کرده اند ، و گفته هایی را که بعدا پشیمان خواهند شد. “

تعداد کمی از آنها دیده اند که این دو از نزدیک مذاکره کنند ، زیرا آنها قبلاً برای تمدید کاهش مالیات بوش ، افزایش سقف بدهی و تصویب قانون درمان قرن بیست و یکم معامله کرده اند. منابع آگاه از روابط آنها به NBC News گفتند که این مکالمات اغلب از طریق تلفن و فقط با حضور دو مرد و کارمند انجام می شد.

در حالی که این دو مرد تقریباً شبیه هم هستند ، یک دستیار ارشد سابق مک کانل به NBC News گفت که تفاوت های شخصیتی آنها در واقع برای رسیدن به توافق نامه مفید است.

دستیار سابق گفت: “اگر از سناتور مک کانل چیزی می دانید ، او فرد بسیار پرحرفی نیست. او بسیار خوب گوش می کند و همانطور که بارها گفته است ، به تجمل افکار ناگفته سر می زند.” “بنابراین او در این مکالمات کاملاً ساکت است. او زیاد گوش می دهد ، جایی که احساس می کند نیاز به مداخله دارد وارد می شود ، اما در غیر این صورت به نظر می رسد همه اینها را قبول دارد.”

وی گفت: “اما رئیس جمهور منتخب بایدن – یا بایدن معاون رئیس جمهور در آن زمان – كاملاً مخالف آن است.” “او بسیار پرحرف است. او ذاتاً فردی خوش مشرب است. و این یک نوع ارتباط مفید یین و یانگ بود ، زیرا تمایل او به صحبت کردن این است که چگونه ما فضای سازش بالقوه را پیدا کردیم.”

مک کانل و دیگر جمهوری خواهان سالهاست که ترجیح خود را برای معامله با بایدن نسبت به اوباما روشن ساخته اند. در سال 2016 ، مک کانل گفت: “شخصی که شما در دولت با او مذاکره می کردید معاون رئیس جمهور بود ، نه رئیس جمهور.”

“آنچه در راس کنگره مشخص بود این بود و من نمی توانم دلیل آن را به شما بگویم ، زیرا پرزیدنت اوباما کاری انجام نداد – او همیشه با آنها مهربان بود و شامل آنها می شد – اما برخی افراد بودند که نمی توانستند این واقعیت را که رئیس جمهور است بپذیرید ، “فیل شیلیرو ، مدیر امور قانونگذاری کاخ سفید اوباما ، به NBC News گفت.” و این سردی همیشه مشهود بود. این در مورد معاون رئیس جمهور بایدن وجود نداشت. “

اوباما با تأمل در روابط خود با جمهوری خواهان ، با پوشش اخبار روابط بایدن و مک کانل ، ابراز سرگرمی کرد.

اوباما در گفتگو با آتلانتیک گفت: “اکنون خوشحالم که می خوانم در مورد چگونگی جو بایدن و میچ برای مدت طولانی دوست بوده ام”. “آن ها هستند معروف برای مدت طولانی من از بایدن نقل قول هایی درمورد تعاملات او با میچ مک کانل نقل کرده ام. “

هنوز هم کار مستقیم با بایدن می تواند روحیه خوبی برای مک کانل ایجاد کند. یک منبع مطلع از خواستگاری مک کانل با بایدن در زمان معاون وی و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، تضاد کامل رفتار مک کانل را هنگام بازگشت از مذاکرات با هر یک از افراد توصیف کرد. این منبع به NBC News گفت که این تا حدی به این دلیل بود که بایدن انتظارات واقع بینانه ای را از آنچه مک کانل می توانست انجام دهد و نمی تواند انجام دهد تا زمانی که ترامپ انجام دهد ، برآورده کرد.

این مرد پس از گفتگو با بایدن به همکاران مک کانل گفت: “همه از این بحث ها شاهد بازگشت او بودند.” “و آنها شاهد حال او بودند که از این مکالمات تلفنی با رئیس جمهور فعلی بازگشت.”

با این حال ممکن است هر دو دموکرات و جمهوریخواه در فکر تفکر بایدن و مک کانل در پشت صحنه معاملات احساس گرما و مبهم کنند.

از نظر بایدن ، دموکرات ها گاهی او را در رابطه با مک کانل استخدام می کردند ، احساس می کردند سناتور از او سو taken استفاده کرده است – حالتی که بایدن در طول انتخابات دموکراتیک سعی در رد آن داشت. ولید شهید که اخیراً در گفتگو با NBC News بود ، از گروه مترقی دموکرات های عدالت به بایدن هشدار داد “هرگونه معامله سمی” را با مک کانل انجام دهد. و برخی از دموکرات های مجلس سنا بایدن را ترغیب می کنند که برای پیاده سازی موارد مترقی تر در دستور کار خود ، با دور زدن کامل مک کانل ، از اقدامات تهاجمی استفاده کند ، زیرا آنها معتقدند که او احتمالاً مانعی برای آنچه حزب می خواهد از نظر قانونی بدست آورد ، است. .

از طرف دیگر ، به احتمال زیاد تعدادی از سناتورها در کابینه مک کانل حضور خواهند داشت که می خواهند در سال 2024 کاندیدای ریاست جمهوری شوند و بعید به نظر می رسد که حاضر به معامله با بایدن و پیروزی دموکرات ها باشند. مک کانل نیازهای خود را با اعضای خود ارزیابی می کند که می خواهند در سال 2022 دوباره انتخاب شوند و ممکن است بخواهند دستاوردهای دو حزب را به وجود آورند ، و همچنین سایر افرادی که در معاملات دو حزب مانند سن بازتر هستند. سوزان کالینز ، آر-ماین و میت رامنی ، آر-یوتا.

هنوز متغیرهای دیگری وجود دارد ، از جمله اینکه کدام حزب سنا را پس از دور دوم انتخابات در 5 ژانویه در جورجیا کنترل می کند و ترامپ پس از خارج از کار خود چه نقشی را برای سیاست جمهوری خواهان انتخاب می کند.

با نگاهی به دوران ریاست جمهوری اوباما ، کتاب بازی جمهوری خواهان باید هرچه بیشتر برنامه های رئیس جمهور را در اختیار داشته باشد. برخی نمی بینند که این فقط به این دلیل تغییر می کند که یک دوست قدیمی از قبل در قدرت است.

سناتور سابق کلر مک کاسکیل ، دی مو ، گفت: “سنا از زمان سناتوری جو بایدن تغییر چشمگیری کرده است.” و یک تحلیلگر سیاسی در NBC News و MSNBC ، با استناد به زمان مشارکت بیشتر و رسیدن به آن طرف راه. “و من فکر می کنم که او این موضوع را مدام به او یادآوری خواهد کرد.”

از آنجا که ترامپ از به رسمیت شناختن نتایج انتخابات امتناع می ورزد ، مک كانل هنوز به طور علنی از بایدن به عنوان برنده نام نبرد. در مورد معاملات آینده آنها ، بایدن اهمیت همراهی مک کانل با ترامپ را پس از انتخابات نادیده گرفت.

پویایی کنونی ، ناظران را در احتمال هرگونه قانون تحول آفرین شک می کند ، اما آنها می گویند وقتی روابط شخصی بایدن-مک کانل می تواند نتیجه دهد ، تصویب لوایح در یک روند منظم تر است و خطر را کاهش می دهد. از متوقف کردن دولت دموکرات ها و جمهوری خواهان که با NBC News صحبت کردند حدس زدند که این پیوند می تواند در مناطقی مانند زیرساخت ها ، فناوری ، گسترش باند پهن و تخفیف ویروس کرونا موثر باشد.

یکی از دستیاران سابق سنا در گفتگوهای آینده بین بایدن و مک کانل به NBC News گفت: “احتمالاً ضربات شدیدی وارد خواهد شد.” “اما من فکر می کنم آنها هر دو برای اعتصاب و سپس ادامه کار بسیار آماده هستند. و من فکر می کنم بخشی از آن این است که آنها هر دو قانونگذار هستند و بازی را درک می کنند. “


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes