[ad_1]

تعدادی از منابع آگاه به این موضوع به NBC News گفتند ، رئیس جمهور دونالد ترامپ در حال بحث درباره امکان بخشش اعضای خانواده و برخی از نزدیکان است.

یک منبع گفت این گفتگوها در روزهای اخیر در چارچوب رئیس جمهوری بوده است که احساس می کند مانع شده است ، نه به این دلیل که ترامپ معتقد است وی یا یکی از اعضای خانواده اش کار غیرقانونی انجام داده است.

نیویورک تایمز ابتدا از این بحث ها گزارش داد و گفت ترامپ در مورد اعطای بخشش مقدماتی برای سه فرزند ارشد خود ، اریک و دونالد جونیور ، و ایوانکا ترامپ ، مشاور کاخ سفید و دامادش جارد کوشنر ، و همچنین وکیل رودی جولیانی بحث کرده است.

تایمز گزارش داد که ترامپ هفته گذشته با آقای جولیانی در مورد بخشش وی صحبت کرد.

جولیانی این موضوع را به NBC News تکذیب کرد و آن را “دروغ” خواند و گزارش ها “کاملاً غیر واقعی” بود.

کاخ سفید در این باره توضیحی نداده است.

ترامپ اعتراف نکرده که در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر به جو بایدن رئیس جمهور منتخب باخته است و او و جولیانی همچنان ادعاهای دروغ و بی اساس در مورد تقلب در انتخابات را مطرح می کنند. هیچ مدرکی در این ادعاها وجود ندارد و تلاش های حقوقی چندین بار شکست خورده است.

هفته گذشته ، ترامپ به مشاور سابق امنیت ملی خود ، مایکل فلین ، که دو بار به جرم دروغ گفتن به FBI اعتراف کرد ، “بخشش کامل” داد. در ماه مارس ، ترامپ گفته بود كه قصد دارد اقدامی را انجام دهد.

یکی از افراد آشنا به این موضوع گفت که در هفته های اخیر توجه بیشتری به بخشش ها شده است و رئیس جمهور پذیرای بخشیدن آنها است.

در اوایل روز سه شنبه ، اسناد دادگاه چاپ شده توسط قاضی حکایت از آن داشت که بازرسان فدرال در حال تحقیق درباره آنچه بعنوان یک طرح بالقوه “رشوه بخشش” شامل بخشش های ریاست جمهوری معرفی شده بود ، بودند.

در اسناد به شدت ویرایش شده نام ترامپ یا افرادی که ممکن است در این ماجرا دخیل باشند نیست. آنها همچنین نگفتند که آیا هیچ یک از کارمندان کاخ سفید از هیچ طرحی آگاهی ندارند.

ترامپ توییت اواخر سه شنبه: “تحقیق در مورد بخشش خبر جعلی است!”

فیل هلسل کمک کرد[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد