برای استفاده از جی پی اس بدون نیاز به اینترنت، باید از برنامه و نرم افزارهایی استفاده کنید که نقشه و دیتای مورد نیاز را دارند. فکر کردن درباره وضعیت های ناگوار هرگز خوشایند نیست ، اما با داشتن برنامه در مورد آنها، می تواند در صورت وقوع حادثه ایمنی و امینت آنها را بالا ببرید. جی پی اس یک فناوری است که به کمک ارتباط با ماهواره های در حال گردش به دور زمین می تواند موقعیت دقیق یک شخص یا شی را مشخص کند.

ردیاب افراد IR160 برخلاف ابعاد و ظاهر کوچک دارای امکانات یک ردیاب کامل و حرفه ای بوده و پاسخگوی تمام نیاز افراد از یک دستگاه ردیاب است. برای استفاده از انواع دستگاه ردیاب، تنها دغدغه ای که شما باید داشته باشید این است که دستگاه را به یک سیمکارت دارای شارژ، مجهز کنید. راه اول استفاده از دستگاه های ردیاب است که با توجه به هزینه های آن افراد معمولا به سراغ ارزان ترین ردیاب خودرو یا ردیاب شخصی می روند. با استفاده از نرم افزار موبایل و سایت مخصوص ردیابی میتوانید موقعیت دقیق را بر روی نقشه ببینید .

خوب این خیلی شفاف است که ما انسان ها برای اینکه روی افراد یا اجسام مختلف کنترل داشته باشیم و بتوانیم امنیت آن را تامین کنیم و از موقعیت و مکان آن ها مطلع باشیم به دستگاه های امنیتی بسیاری نیازمندیم، به همین خاطر ردیاب های شخصی جزء پز استفاده ترین مدل ها در جهان هستند، که کاربرد های بسیار زیادی دارند و امکانات بسیاری نیز به آنها اضافه شده تا تقریبا بشه باهاشون هر کاری رو انجام داد، در ادامه بیشتر با کاربرد های آن آشنا خواهیم شد.

سپس با هر بار ارسال درخواست توسط کاربران به ایستگاه های زمینی اطلاعات مورد نیاز قابل مشاهده خواهد بود. هرچند جی پی اس خودرو بدون اینترنت نیز کارایی بالایی دارد، ولی در زمان آنلاین بودن امکان دسترسی به اطلاعات بیشتری وجود خواهد داشت. معمولا سیستمهای ناوبری که بصورت پیش فرض روی خودروها نصب میشوند، عملکرد بهتری دارند، چراکه آنتن سیستم جیپیاس بصورت استاندارد در سقف خودرو قرار گرفته و از این رو ارتباط با ماهواره با سرعت بیشتری انجام میشوند. سیستم جی پی اس به واسطه 25 ماهواره قابل کنترل در 5 ایستگاه زمینی، فعالیت دارد و با محاسبات اختلاف زمانی، اطلاعات مورد نیاز برای تشخیص موقعیت جغرافیایی را پیدا می کند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خرید gps شخصی لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد